Lorenzo Carcaterra - Kardeş Gibiydiler

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve Balbocegii tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Balbocegii
  1. Balbocegii

Balbocegii Ya Baki Entel Baki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108

Çocukluğunu yaşamaları gerektiği gibi yaşayamayan ve başlarına gelen çok dandik bir kaza yüzünden hapishane de bir süre hapis yatan, bu sırada bir çocuğun başına gelecek en büyük felaketleri yaşayıp mafoldumbenhayatlarının akışları değişen 4 arkadaşın hikayesidir.
    Kesinlikle okunması gereken bir kitap daha.. Ben çok üzülerek okumuştum daha sonra filmini de seyrettim tabi kitaptan sonra film fiyasko. Mutlaka okunmalı diyorum.. a.salkisalkisalkis

2. 19 Mayıs 2010
  3. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    kitaptan sonra film size berbat gelmiş:)
    ben aynı şeyi ölü ozanlar derneği ve daha bir cok filmde yaşadım öncesinde kitap okununca insan hayal gücüyle bağdaştıramıyor ve flm yavan geliyor
    bu eresi ise kitabı okumadan filmini izlediğimden sanırım filmi cok begenmiştim ben

4. 19 Mayıs 2010
  5. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    ben filmi de cok begendimm amaa

6. 19 Mayıs 2010
  7. Balbocegii

Balbocegii Ya Baki Entel Baki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Evet canım aynen öyle oluyor. kaydirigubbakcemile5Ama ben kitap okumayı daha çok seviyorum. Hayal gücüm çok yüksek olduğu içinde bir türlü bağdaştıramıyorum filmdeki karakterlerle falan. Filmide güzel yapmışlar fakat kitaptan sonra olması kötü benim için. yerimseniben