LÖSEV'in Başına Gelenler

Konusu 'Yardım Melekleri' forumundadır ve marjinalfaydali tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : marjinalfaydali
  1. marjinalfaydali

marjinalfaydali http://www.ispanak.com.tr Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Lütfen lösev'e inancımızı kaybetmeyelim. Biz de kurbanımızı ilk defa bu sene lösev'e bağışlamıştık. Bütün bu olanlara rağmen inancımı kaybetmedim.Başkanı star tv'de derdini anlatmaya çalıştı ama izleyemeyenler için basın açıklaması linki :

LÖSEV – Lösemili Çocuklar Vakfı

2. 25 Aralık 2009
  3. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Ben yillardir elimden geldigince LOSEV'e cesitli sekillerde katkida bulunmaya calistim, calisiyorum da.. oncelikle orada tedavi goren miniklere uygulanan tedavi,ailelerine olan yardim ve destegi cok iyi bildigimden,ilk firsatta komple bir oda da bagislamak istiyorum.Lutfen bu guzel Vakfi yipratmalarina izin vermeyelim, elimizden geldigince destek olalim derim.

4. 15 Ocak 2010
  5. REYYAN

REYYAN Guest

.Biz yanlışın hakksızlıgın.saf ve temiz insanların ibadet niyetlerinin istismar edilmelerine karşıyım.Yanlış yapan cezasını çekmeli tabiii idareciler demek istiyorum
    böyle bir vakfın başındaki idareciler çok dikkatli olmak zorunda ama malesef olmadıkları için bu tür olaylar yaşanıyor kimse kimseyi yıpratmıyor yapılan yalnışları okuyoruz yazık onlara güvenip destek oluyoruz...herşey zamanla ortaya çıkıyor

6. 16 Şubat 2010
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.