loto fıkrası

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve berfinbilgen tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : berfinbilgen
  1. berfinbilgen

berfinbilgen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Brandi adında sarışın bir iş kadınının işleri çok kötü gidiyormuş. İflas edince yardım için Tanrıya başvurmaya karar vermiş. Gece yatmadan başlamış duaya;
    - ''Tanrım, iflas ettim ve işyerimi kaybettim eğer yakın zamanda elime para geçmezse evimi'de kaybedeceğim lütfen lotoyu kazanmamı sağla''.
    Ertesi gün o haftanın loto çekilişi yapılmış ve başka biri kazanmış. Yine bir loto çekilişi öncesinde kadın yine dua etmiş;
    - ''Tanrım, işyerimi kaybettim, evim, kaybettim, eğer yakın zamanda elime para geçmezse arabamı da kaybedeceğim lüften yarın'ki lotoyu kazanmamı sağla''.
    Ertesi gün lotoyu yine bir başkası kazanmış. Sonraki loto arefesinde kadın yine dua etmeye başlamış;
    - ''Tanrım, beni neden unuttun? işyerimi, evimi, arabamı kaybettim, çok zor durumdayım, lütfen, lütfen bu sefer'ki lotoyu kazanmamı sağla işlerimi yoluna koyayım''.
    Birdenbire ortalık ilahi bir beyaz ışıkla aydınlanırken gök aralanmış ve tanrı seslenmiş;
    - ''Brandi kızım, lotoyu kazanmak için önce loto bileti alman lazım''

2. 27 Mart 2010
  3. filix

filix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    :KK43:(((((

4. 1 Nisan 2010