Low, moderate yoksa high profile mı?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve jenna tarafından 25 Nisan 2010 başlatılmıştır.

25 Nisan 2010
    Konu Sahibi : jenna
  1. jenna

jenna daughter of the sun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,
    Özellikle ameliyat olanlara soruyorum: takılan silikonunuzun şekli ne ve memnun musunuz?
    Doktorum high profil önerdi ama ben çok dik ve yükselen bir göğüs yerine daha yayvan ,yuvarlak göğüs seviyorum.Daha ameliyatıma zaman olduğu için bu konuyu iyice anlamak istiyorum.
    Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

2. 25 Nisan 2010
  3. euribia

euribia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben perşembe günü ameliyat oldum ama doktorum böyle birşey söylemedi bana.çok dik değil gayet doğal ve normal duruyor.

4. 25 Nisan 2010
  5. KALEM1981

KALEM1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    bence bu konuda doktorun sana en çok yakışan protez türünü önermiştir. Benim bildiğim gögüs kafesi şekline göre high,low veya moderate profil uygulanıyor,ama damla veya yuvarlak olmalarına göre protezin şekli farklılıaşıyor. High profil damla bir protez daha damal şekline yakınken low profil bi protez daha yuvarlak görünüme yakın oluyor.ama yuvarlak protezdeki profil şekilleri nasıl oluyor bi fikrim yok.

6. 25 Nisan 2010
  7. filiz53

filiz53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benım high profil yuvarlak takıldı ;bugun dördüncü günüm nefes alamıyacagım kadar sıkı korse leklınde sporcu sütyenı var üstümde pansuman esnasında görmüştüm çok iyi duruyo dekolte dehşet

8. 25 Nisan 2010
  9. esmeralda788

esmeralda788 latin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Jenna merhaba benim de 4.günüm bana da high profil yuvarlak takıldı.Görüntüsü aynen filiz53 arkadaşımızın dediği gibi sıkı duruyor tabi şu an şekli için çok net birşey diyemem ama güzeller.ınşallah birkaç ay sonra net konuşabileceğim, bende merak ediyorum. O kadar çok fotoğrafa baktım ki anlatamam ama hiçbir şey her insanda aynı şekilde olmuyor. ınsan vücudu çok farklı sağ elimizle sol elimiz bile tıpatıp aynı değil fakat bu forumdaki birçok arkadaşın da o şekilde hepsi de gayet memnun. Orta-alçak-yüksek bunların hepsi senin var olan derinin kalınlığı, göğüs kafesinin şekli, biraz memen olup olmadığı gibi şeylere bağlı ama doktorlar zaten baktıktan sonra senin büyüklük ve şekil bakımından isteğin ve sahip olduğun özelliklere göre en doğru olanını söyler.Doktoruna güven. Mesela bana bir doktor moderate-orta profil için sana o pide gibi olur demişti. Sen ne istediğini net olarak ifade et.ınşallah hayırlısıyla istediğin sonuca ulaşırsın canım :))

10. 25 Nisan 2010
  11. jenna

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize teşekkürler kızlar:)Filiz53 ve Esmeralda788 sizi takip edicem ve hatta bir süre rahatsız edicem bu durumda.Ama yorumlarınızdan anladığım kadarıyla görüntü güzel.Memnun olmanıza sevindim.Darısı başımaaa.Sevgiler:)

12. 25 Nisan 2010
  13. filiz53

filiz53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    jenna arkadaşım öncesi sonrasınıda özelden atarım ben:)

14. 26 Nisan 2010
  15. jenna

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    süpersin yaa :) teşekkür ederim.:içelim:

16. 26 Nisan 2010
  17. Mariposa05

Mariposa05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    low high yada moderate olduğunu nasıl anlayacağız?
    doktorum operasyon sonrası bana bir seri numarası verdi protezlerle ilgili sertifika gibi bişey ama orda yazmıyor:KK43:

18. 26 Nisan 2010
  19. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    filiz53 bana da atar mısın :KK43:
    benim görüştüğüm doktor, kas altı olur sana dedi.dogala en yakın oldugu için genelde orta profil tercih ediyorum dedi . damla veya yuvarlak bu senın seçimin olacak dedi . öncesi sonrası fotosu göstermedi etik değil dedi . ee ben neye göre karar verecem :KK43: