LPG ile Selülite Son

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve hidennisko tarafından 1 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1 Şubat 2008
    Konu Sahibi : hidennisko
  1. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar lpg diye bir cihaz var selülitli ve zayıflamak istediginiz bölgelere masaj uyguluyor ve inanılmaz inceltip selüliiti yok ediyor
    ben kremlerin ise yaradığını düsünmüyorum bence önemli olan masaj ve kan dolaşımını hızlandırmak
    biraz pahalı bir is lpg ama kesin cozüm:teytey:
    lpg deneyen var mı aranızda

2. 2 Şubat 2008
  3. sementaa2906

sementaa2906 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slmm..ben yeni üyeyimm...evet ben gıdıyorumm suan lpg ye..aslında benımkı paket program 2 aylık..15 seans lpg,10 seans karboksı,5 seans lıpolız ve 15 seans pasıf cımlastık alıcam..suan 3 hafta bıttı..ama bayagı bı fark ettı...bacak bolgem ve popoda sorunluydum..suan oarkedılır bı sekılde bollastı kıyafetlerım..selulıtlerım daha var..ıkı aın sonunda bellı olucak..ama bence paket program yaptır..oyle daha etkılı olr selulıtte..bakalım benım daha 1 ayım var ne sonuc vercek gorecezz..komple gıdıcekmı bende merakla beklıyorum:))

4. 27 Şubat 2008
  5. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148

merak ettim nasil gelismeler
    bitmistir herhalde seanslar
    nerede yaptirdin ne kadara biilgi verirsen sevinirim ben de düsünüyorum:uhm:

6. 3 Mart 2008
  7. tekno27

tekno27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sakın lpg ile selulit gidercem sanmayın carboksi falan filan fasa fiso ben 3 ya gittim iç bir işe yaramadı üstelik gittikten sonrada daha faza kilo alıp selulitlr artı
    ben denedim ve biliyorummm
    paranıza yazık....:1no2:

8. 8 Mart 2008
  9. Livaneli35

Livaneli35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 6 ay lpg tedavisi gördüm beraberinde spor salonuna gidiyordum ve "selülit diyeti" yapıyordum.6ayın sonunda popomda gözle görülür bir toparlanma ve sıkılık oldu.selülitlere gelince..popomun altında (üst arka bacak) dalgalanmalar büyük ölçüde azaldı AMA YOK OLMADI.Tamamen geçeceğine dair bir beklentiyle bu tedaviye başlamazsanız hayalkırıklığı yaşamazsınız.İşe yaramazda demiyorum çünkü kesinlikle keskin portakal kabuğu görünümünü ya da keskin dalgalanmaları kesinlikle daha yumuşak çizgiler haline dönüştürüyor ama sıfırlamıyor..

10. 8 Mart 2008
  11. Livaneli35

Livaneli35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada benim gördüğüm tedavide paketti (lenf drenaj,çizme,pasif cim. ,lpg)

12. 12 Mart 2008
  13. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Yaklaşık 5 sene önce ben de gitmiştim LPG'ye. Toplam 18 seans. O zamana göre dünyanın parasını vermiştim. Çok az bir sıkılaşma ve incelme olmuştu ama selülitlerimde hiçbir fark olmamıştı. Ki beslenmeme de dikkat ediyordum o zamanlar... Hem de bir yıllık selülitlerdi. Ondan önce yoktu zaten. Yeni olmalarına rağmen gitmemişti.

14. 17 Mart 2008
  15. chee

chee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Lpg uygulatmadım hiç ama Velasmooth diye bir aleti uygulatıyorum bildigim kadarıyla Lpg'den daha yeni bir alet.Infrared ışınlarıyla ısıtırken aynı zamanda da vakum masaj yapıyor.Yapılırken bu alet etki etmezse hiç bir alet etmez diyorsunuz gerçekten çok iyi olduğunu hissediyorsunuz.Eğer selülitleriniz başlangıç aşamasındaysa veya ayakta dururken çok az görünüyorsa kesin işinize yarayacaktır.Benim selülitler ayaktayken de fazlaca görünür olduğundan ve yağ dalgalanmaları şeklinde olduğundan 8.seansımın bitmesine rağmen çok az yararını görebildim.Oturmuş ve fazlaca görünen bu tip selülite kremler neredeyse hiç etki etmiyor.Deneyimime göre yerleşmiş selülitlerin görünümünü azaltabilmek için bu aletin en az 10 seans uygulatılması gerekiyor.Her bir seans için 100-120 YTL arası bir miktarı gözden çıkarmanız gerekiyor.Yine bu tip selülitler için bu aletin selülitleri 'azaltan' bir alet olduğu,tamamen yok edemediği baştan kabul edilmeli ki sonra hayal kırıklığı yaşanmasın..Selülitleri az olanların işi çok kolay.

16. 10 Aralık 2008
  17. poison_grl

poison_grl İNGİLİZCE DERSİ VERİR Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    dünyanın parasını döktüm( yaklasık 3 mlyar) hem velashape hem velasmooth hem lpg hem karboksi hem lipoliz aklınıza gelebilcek herseyi yaptırdım denedim.. zerre degisme olmadı vucudumda.. arkadslarım bile şok oldu nası göruntumde ne sıkılısma ne catlaklarda selulıtlerde azalma olmadgna.. resmen para tuzagı.. yazık.. ustelık acıtıyor .. lpg de ve diger igneli işlemlerde (lipoliz ve karboksi) popom mosmor oldu dokununca acıyordu..
    bu arada ben cok mu şişmanım da sonuc almıyorum ?
    hayır 172 boyum ve 53 kgyum fakat selulıt var işte.. ve gecmiyooooor naparsam yapiym.:1no2:

18. 11 Aralık 2008
  19. gully

gully Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sakın ama sakın lpg ymiş,cartmış curtmuş bunlara paralar harcamayın artık..:mymeka:
    hele o ilaç enjekte etmeler falan tam bir para tuzaği...vücudunuza alerji testleri mi yapıolar,nerden biliyolar sizin ne reaksiyon göstereceğinizi o içinde ne olduğu belirsiz ilaçlar karşısında...ne kadar tehlikeli şeyler..:kızgın:
    hem onların yaptığı masajları siz de evinizde uygulayabilirsiniz..bununla ilgili yeni konu açmıştım size linkini veriyim bi gözatın isterseniz..

http://www.kadinlarkulubu.com/selul...le-formuludenedim-gordumherkese-oneririm.html