Ltfen bana yardm edin,yorumlarnz bekliyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Denisee tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Denisee
  1. Denisee

Denisee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1 seneye yakn sanalda konustuum kısyle 2 haftadan berı real hayatta gorusuorum ılkten aramzda oyle bır elektrklenme olmadı tabıkı ama gorustuumuzden berı aramzda bır elektrklenme oldu bunu hıssettırende karsı taraf oldu zaten 3 gun oncede cıkmaya basldık yanmdayken cok yakın acayıp ılgı gosterıo bana ama eve gıdınce msnden konustuumuzda ara sıra bana yazıo yıne guzel sozler soluo ama o yakınlıgı hıssedemıorum dun msne gırdı brısey yazmadım durdum ama 2 saat snra dayanamadım yazdım anca cvp verdı yanı ben yazmasam belkı yazmıcak sonra aksamustu k.bkma cnm ara sıra gelıorum ustalar geldı eve dıo ama yenı msn acıo hem mesgul ama yenı msn acmakla ugrasablıo o msnede ısmımızı yazdı herneyse dun aksam yıne bırlıkteydık yıne cok guzel gectı aksam 10da yanmdan ayrıldı ve su saate kdr hıc konusmadık hıc aramadı msnede gırmedı cnm ben surdaım merk etme gıbı bır haberdede bulunmadı msnde yaptıı davranıs hakknda rahatsızlıımı soledıımde cok ınce ayrıntılara takılıosun dııp konuyu deıstırmeye calısıo su an hala haber yok ondan ve ben rahatsızım bu tavrından ne yapmalaıyım lutfen yardım edın..benneyaptımki

2. 25 Ağustos 2009
  3. krpz

krpz 14/11/2014 Buğra Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    123
    iyide kadar tanıyosun ki sen o adamı,sonuçta istediklerin karşındakinin yapısına bağlı şeyler...
    iyi düşün

4. 25 Ağustos 2009
  5. 34esra86

34esra86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tipik ilgisiz erkek berlitisi huyu böyledir bence ya böyle kabul et yada baştan vazgeç çünki umursuz ve rahatsa asla değişmez sen oturduğun yerde yıpranırsın niye aramdı? nerde şimdi ? arasammı ?her zaman gözün cepte olur.. sorduğunda ve kızdığındada niye problem ediyorsun bukadar sıkma kendini gibi tavırları olur yakınım böyleydi ondan biliyorum alışabilirsen bu tavrına devam et ama yıpranacaksan sen bilirsin...

6. 25 Ağustos 2009
  7. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ya bu konunun aynısını bıraz once baska yerde de okudum..
    hersey ortada..cıktıgnız cocuk sadece gezıp eglenmek ıstıyo yada gercekdende ısı var..yazamıyo..
    neden herdaım msn sızle yazısmasını beklıyosunuz kı..
    bırakında yuzyuze geldıgınızde konusacak bısınız kalsın..

8. 25 Ağustos 2009
  9. Denisee

Denisee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi yanımdayken cok yakın ılgısı ve yanmdan gıttıkten snra hayatnda kmse yokmus gıbı davranması benı cok kızdırıo şu saate kdr bı haber vermek burdaım ben ya da bu kız napıo dıe merak etmemesı ılgınc dııl mı gercı ılk defa msne gırmedı buqun ama bı ılıskıye basladysa bana karsıda sorumluluklarını yerıne getırmesı gerek dııl mı kafam cok karısık

10. 25 Ağustos 2009
  11. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evli olmasın :uhm:

12. 25 Ağustos 2009
  13. Denisee

Denisee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    her daım dııl yanımdakı sıcaklıı yanmda olmadıı zamanda hıc deılse bıraz hıssettrmesını ıstıorummm o kdr

14. 25 Ağustos 2009
  15. 34esra86

34esra86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlıyourm seni canım bak ne güzel düşünmişsün seni bile merak etmiyor ne yaptın bugün nerdesin moralin nasıl insanlar günde 10 kere arıyorlar birbirlerini ki sevgili olunca bu daha sıklaşıyor rahat ve umursuz bir karakter bence...

16. 25 Ağustos 2009
  17. krpz

krpz 14/11/2014 Buğra Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    123
    kendini ağırdan sat,ararsın bu zamanları...

18. 25 Ağustos 2009
  19. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım acı gercek ama bu cocuk senınle gonul eglendırıyor gıbı geldı bana
    bı ılgılı bı ılgısız boyle gıderse daha cok uzer senı
    bence sen en ıyısı cok baglanmadan uzaklas bu cocuktan