Ltfen bir gz atn "Mesafeleri amak"

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve hey tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : hey
  1. hey

hey Guest

Merhaba arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım ve yorumlarınıza ihtiyacım var.

Benim gururlu bir yapım var, şu ana kadar olan ilişkilerimde karşımdaki için pek bir fedakarlık yapmadım. İçimden de gelmedi, hep onlar üstüme düşüyordu, bir şekilde doğru kişi olduğunu hissettirmemişlerdi.

Bundan 5 hafta önce teyzemlerle bi otele gittik tatil için. Kendi şehrimizde işte Antalyada. Ve orda biriyle tanıştım. Nasıl anlatayım,bu onun için de benim için de ilk görüşte aşk oldu.Film gibi bir tanışmamız oldu.Çok olgun,yakışıklı, kariyeri çok iyi, karakterli ve birçok özelliğine bayıldım.Ve çok seviyeli bir aradaşlık oluştu aramzda.Ama yapı olarak biraz sakin biri, yay burcu. 15 gün sürekli görüştük ve bana çok özel şeyler söyledi. Yani tanışmamızın çok güzel olduğundan bahsetti, ilişkiye ciddi baktığından vs vs. Ama ben Antalya'dayım O İstanbul'da yaşıyor. Bundan önce 3 yıl İngililterede yaşamış. 31 yaşında. Ve askerliğini yapmamış. Ben daha bir şey demeden konusmaları hep tatilden sonra da görüşmemiz ve mesafenin önemli olmadığı üzerineydi.Hep Antalyaya tekrar geleceğini söyledi.Ama daha sonra konustuğumuzda mesafe olduğunu,ve zaten askere gideceğni, mantıklı baktığında bu ilişkiyi yürütmenin zor olduğunu söyledi.
    Çok üzüldüm,çünkü şu yaşıma kada hiç böyle hssetmedim.Ben şimdi ne söylemeli nasıl davranmalyım. Biliyorum şimdi çoğunuz seven zaten senin yanında olur vs vs dicekseniz, ama o yapısal olarak mantığını çok kullanan biri,yani olay sevgiyle alakalı değil. Ben ne biliimm bişiler yapmalıyım, acaba ne söylemeliyim diye düşünüyorum mesafenin önemli olmadığına dair,ya da onu kazanmak için.

Önerilerinizi bekliyorumm lütfeeeeeeeeeeeeennn.:eek:

2. 8 Ağustos 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    anlaşılan sadece bir tatil aşkıymış. istanbula dönünce onun için bitmiş..

4. 8 Ağustos 2009
  5. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence artık üstüne düşme hoş bir anı olarak kalsın bu kısa flört

6. 8 Ağustos 2009
  7. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Bence de aklınızda hoş bir anı olarak bırakın..:)

8. 8 Ağustos 2009
  9. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    adam sonradan olmaz demiş madem, olmaz

10. 8 Ağustos 2009
  11. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    yaz askı de gıtsın eger ustelersen ınan sen uzulursun..
    bırak tadı damagında kalsın gorusmek ıstemeyenın emınım onemlı bı nedenı vardır bılemedın belkı evlıdır?..de gıtsın unut canın yanmasın bence..yasadıgn guzel bı dus hayal ıdı uykudan uyan canım yoluna devam et..

12. 8 Ağustos 2009
  13. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ben de eski sevgilimle askere gitmeden 2 ay önce tanışmıştım...daha önce askerlikle ilgili elediğim kişilere rağmen onu eleyememiştim ve biz çıkmaya başlamıştık...askrelik yaklaştıkça o da tuhaflaşmaya başladı... nedeni beni yeni tanıyor olması ve askere giderken arkasında birini bırakmak istemeyişiydi... çok zor bir dönemdi... biz de ayrılma noktasına geldik ...

karar onundu ; elbette saygı duyacaktım ama isteğim bitmemesinden yanaydı... bunu açıkça ifade ettim... bir de deiği şuydu asker dönüşü en az 7 aylık bir beraberlik varmış gibi olacaktı ama aslında paylaştığımız şey çok az olacaktı... bununla ilgili tereddütleri vardı...sonuç olarak ayrılmadık... ama askerlik sonrası da 2 hafta çok zordu... beni bir yabancı olarak görmüştü... inan çok acıydı... onu da atlattık... sonra 1,5 yıl gayet iyi bir ilişkim vardı ama pat diye bitti...

nedeni ise benim onu daha çok seviyor olmamdı... başka neden yoktu ; birşeyler eksikmişmiş...

demek istediğim seninle ilgili böyle tereddütlere girdiyse boşver arkadaşım... kendini ağırdan sat... kendini kaptırma ; çok seven olma... üzülen sen olursun... onun için vazgeçilmeyen sen ol ... o senin için vazgeçilemeyen olmasın...

14. 8 Ağustos 2009
  15. EU3

EU3 Guest

yapısal olarak mantığını çok kullanan biri demişsiniz ama 15gün boyunca pek mantığını kullanmamış gibi duruo, tatilden sonra mantık dewreye girmiş..
    üzmeyin kendinizi boşa, yaz aşkı olarak kalsın hafızanızda.. a.s.

16. 8 Ağustos 2009
  17. _NURUM_

_NURUM_ Guest

mantıklı dediğin adam pekte mantıklı deilmiş canım.oyüzden üzülme.gidene deil gelene bak güselim:teselli:

18. 8 Ağustos 2009
  19. hey

hey Guest

Öyle mi diyorsnuz kızlar... Şöyle diyor, işte ben Antalyaya yerleşip orda iş bulsam daha sonra askere gidicem. Küçük Böcük arkadaşım, aynen senin dediğin gibi sanırım, daha yeni tanıştık ve birbirimizi tanımaya zaman yok. Ya neden böyle olur sanki, 27 yaşımdayım kızlar ve hiç kimseden bu derece etkilenmemiştim :KK43:(