Ltfen ne yapacam bilmiyorum, yorumlarnz bana ok yardmc olacak!!!1

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nurr.. tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nurr..
  1. nurr..

nurr.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelıkle herkese merhaba. bana yardımcı oluaınızı umuyorum cuunku gercekten ne yapmam gerektıgını bılmıyorum. benım uzun surelı (4 yıllık) bır ılıskım oldu ve yaklasık 10 ay once bıttı.ondan sonra hayatıma hıçkımseyı koymak stemedım cunku bır sure dınlenme ıhtıyacım vardı vede en önemlısı kımseden etkılenmemıstım. ancak yaklasık bır ay once cok da samımı olmadıgım bır arkadasımı bır arkadasıyla gordum. cocugu gordugum anca cok degısık bır hısse kapıldım ve bu hıssın gececegını dusundum ama yanıldım::KK43:((( ınsanlar tarafından hep cekıngn bırı olarak tanınmısımdır ozellıkle ılıskı konulaarında hıc bır zaman adım atan bırı olmadım. Ama bu sefer ılk kez kendım ıcın bır sey yapmak ıstedım ve bunun nekadar karsı olsamda facebooktu. ortak arkadasımız lıstesınden onu buldum ve ekledım. ama bu arada ona asıldıgımı falan dusunmesın dıe bı acıklamada bulundum oda benı yanlıs anlamadıgı konusunda uyardı ve tanıstıgına cok memnun oldugunu soyledı. bızım bu havadan sudan muhabbetımız 3 gun surdu fakat sonrasında bnm son mesajımdan sonra ondan cvp gelmmedı. Bir seyler yapmak ıstıyorum ama bılemıyorum ne yapacagım .gerekten gonul eglendırmek degıl amacım her an aklımda o var.en azından bı tanısmak ıstıyorum ve ona ulaabılecegım tek yol facebook. lutfen ne yapmallıyım ne demelıyım de rahatsız etmeden yanlıs anlasılmadan onla yakınlasmanın yollarını bulmalıyım..

2. 12 Aralık 2009
  3. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    3 gün süren konuşmalarınızda konu neydi?

en son hangi muhabbette kaldı mesajlar ki??

4. 12 Aralık 2009
  5. emdev

emdev Guest

hoşlansa mesajına cevap verirdi.kaydirigubbakcemile
    sen ümidini kes bence.:gitme:
    unutma birgün biri senin yanında duran sevdiğini almaya kalkışırsa hiç üzülmezsin ben de aynını yaptım dersin.sengözlerimebaksanab

6. 12 Aralık 2009
  7. BarbieveKen

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bişeye bozulmuşta ondan cevap vermemiş olabilir ama.. :bbo:

8. 12 Aralık 2009
  9. BarbieveKen

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    neden böyle dedin ki?
    anlamadım ne alaka?

10. 12 Aralık 2009
  11. nurr..

nurr.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı zamanda benım bı cucukluk arkadasımın arkadası cıktı kendısı onun hakkında konustuk bırazda muhabbet tıkanmıstı aslında oylece kaldı.. ama sunuda belırtıyım konusmlardan cıkardım ve emınımkı hayatında herhangı brısı yok. oyuzden kotu bırsey yaptıgımı dusunmuyorum bu bıraz ıcımı rahatlattı

12. 13 Aralık 2009
  13. emdev

emdev Guest

arkadaşının sevgilisini almaya çalışıyor sandım.
    arkadaşımın yanında arkadaşını gördüm deyince?

14. 13 Aralık 2009
  15. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk basta arkadasinda sordugu gibi, tam olarak diyalog neydi bilmiyoruz, belki bazi seyleri oyle yazdinki kizdi yada bozuldu yada konusmaniz bir noktaya vardi yani nsl derler soylenecek laf kalmadi cevap vermedi veya daha verecek ama yogun yada ne diyecegini terredut ediyor.

konustugunuz diyalogu bilsek ona gore yonlendirebiliriz, yanliz sen kesinlikle aceleci davranma..

bir cok konuyu arkadasca(senden, baska seyleri bekledigini ummadan) konusabilir kontagi tutabilirsin..

mesela her msjlastiginizda onla ilgilen yani ona sorular sor, ilgilenen insanlar hep cazib gelir. tabi deli deli roportaj yapar gibi sorular yoneltmede guzel seyler sor.. ilgilendigi alanlari ogren nelerden hoslanir ogren, sikici konular hakkinda konusma, bir konuyuda gereksiz uzatma.

en onemliside msjlarinda hep onun sana cevap yazmasini gerektirecek yazilar veya sorular yaz ki..sessiz kalamasin..eger yazmazsa (duruma/diyaloga gore) neden yazmadigini anlar iliskiyi elde tutmak icin ona bi msj daha atabilirsin, tabi o msjinda oyle guvenli olacakki anlamayacak hoslandigin icin hani tabiri caizse asildigina ve konusma donup kalmiyacak biyerde ama devam edecek.

bu sekilde hem birbirinizi tanima firsatiniz olur, sen o hoslandigin adamin aslinda kimin nesi oldugunu ogrenirsin.. oda aslinda senin ne hos bi kiz oldugunu ogrenir ve seninle blki hep konusmak ister :) bol sans

16. 13 Aralık 2009
  17. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım hoşlandıysan onu tanımak istediğini konuşmak istediğini söyle oda isterse birisi yoksa hayatında konuşursunuz nasıl konuşma geçtiki aranızda son mesajım neydi anlayamadım daha acık yazarsan yardımcı oluruz

18. 13 Aralık 2009
  19. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    neden zorluyorsun? olmayacak belli işte...