Ltfen yardm edin, ne yapacagm ardm

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve alemci tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : alemci
  1. alemci

alemci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46: mehabalar benim oglum 3 yaşını doldırdu evde yanlızken benimle iyi bazen birden hırçınlaşa biliyor dışarı çıktıımızda arkadaşlarını itiyor taş atıyor kovalıyor ne yapacagımı şaşırdım geçen gün komşumuzun çocugunu nerdivenlerden itti allahtan cocuga birşey olmadı nerdivenlerden yuvarlandı etrafa taş atıyor dışarı çıkarmaktan korkar oldum birde konuşuyor ama başkaları çogukurduugu cümleleri anlayamıyor herşeye kendince isim takıyor mesela bazı oyuncaklarına mamiş diyor çok zeki bir çoçuk işine gelenleri anlıyor gelmeyeni anlamıyor yardım edin nasıl davranmam gerekiyor teşekkürler.........

2. 20 Eylül 2009
  3. kusko

kusko öylesine işte... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Aynı sorun bizdede var.Oğlum 4 yaşında.Aşırı sinirli bir çocuk.Mızmızlık hele hat safhada.ınan kucağımda oturtup sevemeden çocuk büyüyecek.Benimkide aynı seninki gibi çocukları ittirip kaktırıyordu.kaydırakta bile ittirdiği oldu.Düşünseneakannehir.Bu sene biraz daha iyi ama.Bunlar galiba yapı olarak sinirli çocuklar.Biz anne baba çok sakiniz ama bi dedesi çok sinirli.Galiba ona benziyor.Allah hepimize kolaylık versin.:Saruboceq:

4. 21 Eylül 2009
  5. alemci

alemci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim canımya seninde işin benim gibi zor allah bizlere kolaylık versin bazen sabrım tükeniyor.

6. 21 Eylül 2009
  7. helinim08

helinim08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    canım 2 ve 4 yaşındaki çocuklarda olabiliyormuş 2 yaş sendromu veya 4 yaş sendromu. eğer imkanın varsa çocuk psikoloğuna götürsen. Allah yardımcın olsun canım

8. 5 Ekim 2009
  9. Serzenish

Serzenish Ömrümün GülenYüzü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kuzenimin oğluda böyleydi çok hırçındı sokağa çıktığında komşu çocuklarla oynarken onları ısırıyormuş dövüyormuş.. şimdi birinci sınıfa başladı zamanla hırçınlığı gitti epey uslu ama anası kurudu bitti onun eğitene kadar, sanırım çocukların gelişim çağındaki olağan bir durum...