Ltfen yardm edin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yalnzm tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : yalnzm
  1. yalnzm

yalnzm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yardımımıza fıkırlerınıze o kadar cok ıhtıyacım var kı.nısanıma 6 ay var ve sevgılımın benı aldattıgını ogrendım 2 gun once. msn ınde konustukları kayıt olmus onları okudum. 3 gun boyunca konusmamıstık o zaman yaptım dıyor. kızla kahveler ıcmeler bulsmalar tanısmalar... hıc kımseye dokunmadım dese de ınanmıyorum artık. dokunmamak tabı kı onu haklı cıkarmaz... o kadar kotu oldm kı su an ölü gezen bı et yığınıyım...ne yapacagımı bılmıyorum ozur dılıo yaptgım cok buyuk bı hataydı telafı ededecegım bı sans ver dıyo. aıleme soyleyemedım daha. annesını ve babasını aradım ogullarının yaptıklarını anlattım basta ınanmadılar sonra ınandılar. hemen karar verme dusun dıyorlar su an ofkelısın dıyorlar. ben annemlle kanlı bıcaklı olmustum o ınsan ıcın. anem pek gonullu degıldı cunku. ben onun ıcın sevdıgım kısıleri karşıma aldım o benı yarı yolda bıraktı o kadar acıyor kı canım. ne yapacagımı bılmıyorum. ınsanlar sordugun da ya da konu acıldıgında sevgılın senı aldatsa ne yaparsın dedıklerınde hıc dusunmeden bıtırırım derdım basıma gelınce anlıyorum hemen kestırılıp atılamadıgını.su an ondan o kadar ıgrenıyorum kı.hala ofkelıyım ona karsı. ama zaman gecıp ofkem azaldıgında onu özlemekten korkuyorum...bırleşsem de asla unutamayacagımı da bılıyorum ama o benım ılk cıktıgım kışıydi... lutfen yardım edın kafayı yemek uzereyım :gitme:mafoldumbenmafoldumben

2. 25 Kasım 2009
  3. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Cnm yapılan en bÜyÜk yanlıŞlık sevgılı ıÇın aılenle aranı bozmak olmuŞ
    bak en ufak bıŞeyde sevgılı bırakıp gıdebılıyo aılenın onca yıllık emeklerı var bunları keŞke gÖzardı etmeyıp bÜyÜk sÖzÜ dınleseydın.bence ılk sevgılın olduĞundan bu kadar aĞır gelıyo
    mantıĞını Ön plana koy ve 3 gÜn kÜstÜnÜz dıye bÖle yaparsa evlenınce kÜsersenız hemen baŞkasının kollarına mı gıdecek.mantıklı dÜŞÜn ve bı baŞkası ıÇın kendnı bve aılenı bu kadar Üzme bı gÜn gerı bakacaksın ve saÇma gelecek ÇÜnkıı

4. 25 Kasım 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Nerde trak orda birak güzelim....:eek:lmaz:

Bu olay her zaman sende güvensizlik birakacak....güven olmayan yerde saglikli bir evlilik olamaz!:hulya:

Iyi düsün....ben olsam aninda koyardim yüzügü eline....yarin öbür gün evlendigindede böyle bir serefsizlik yaparsa bu kolay siyrilamasin bu isten:kahve:

6. 25 Kasım 2009
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Ben bu erkekleri anlayamıyorum maalesef...
    hiç kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin,tavrınızı alın...
    3 gün sizile konuşmamış,hemen başkalarıyla boşluğu doldurmuş,
    peki evlendikten sonra ,diyelim ki küstünüz,konuşmuyorsunuz,
    peki o zaman da aynısını yapar mı acaba..??
    temeli çok sağlam olsun ilişkinizin...
    güven en başta...

konunuz içerik nedeniyle;
    http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz-dertlerimiz-f351/
    bölümüne taşınacaktır...
    sevgiler...

8. 25 Kasım 2009
  9. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    nişanına 6 ay olduğuna göre hiçbişey kaybetmedin....

salla gitsin ne hayır bekliyosunki hala?

10. 25 Kasım 2009
  11. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    3 günlük bir kırılganlıkta bunu yaptığına inanamıyorum.
    Gerçekten şu ailelerimizin bir bildiği var ki karşı çıkıyorlar..
    Keşke Onun gibi biri için aileni karşına almasaydın.
    Ama adı üstünde nişanlılık dönemi.. fazla geç kalmadan göstermiş yüzünü sana.

12. 25 Kasım 2009
  13. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    nişanın hala olmadığı için şanslısın.herkes 2.şansı haketmez aldatan biri hele hiç haketmez aldatmanın bahanesi olmaz eğer seni aldatıcak vicdana sahipse bunu tekrar yapma olasılığı çok yüksek.herşeyden önce sende güven eksikliği olucak herşeyden şüphelenir hale geliceksin iyi düşün ilişkinizde hiç bişey eskisi gibi olmıycak

14. 25 Kasım 2009
  15. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Offff... Resmen kendim yaşamış gibi oldum goncacım sen anlatınca...!
    :1no2:
    Çok zor be güzelim, ama biliyor musun sen çooook şanslısın...
    Şanslısın ki, evlenmeden bu aldatma mevzularını öğrendin.
    Şansının kıymetini bil tatlım... Ne yapacağına gelince, anne-baba kardeş paylaşılıyor ama eş asla...
    Aldatmak mevzusu çok ciddi mevzu.
    Ben büyük konuşmuyorum bunu üstüne basa basa söylüyorum:
    Aldatmanın tedavisi yoktur ne zaman ne başka şey...
    Gene de sen bilirsin tatlım...
    :1hug:

16. 25 Kasım 2009
  17. yalnzm

yalnzm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yalnız ben o kadar şanslı olduğumu düşünmüyorum.... bunu kimseye söyleyemiyorum ne aıleme ne sevdıklerıme ne arkadaslarıma...ben o ınsanın her dedıgını yaptım her ıstedıgını verdım. kendımden iğrenerek söylemek zorundayım kı ben ona kendımdekı en degerlı seyı verdım. bekaretımi... bu yuzden ben onun elıne mahkumum... kalakaldım ortada bı basıma... ne yapacagım sımdı... herseyımı ayaklar altına alarak ona gerı mı donmelıyım sırf kızlık yuzunden. yoksa ılerde baska bı ınsanla evlendgımde ona tecavuze ugradım deyıp yalan soyleyıp o ınsanla hayatımı yalan uzerıne mı kurmalıyım...bunları su an aglayarak yazıyorum ve kendımden tıksınıyorum kaldım mı bı basıma ne yapacagım kıme gıdıp ne dıyecegım... sırf bu yuzden onunla evlenıp bosanmalı mıyım yoksa sırf adım cıkmasın dıye ... ne olur bı akıl verın cok caresızım mafoldumben:gitme: mafoldumben

18. 25 Kasım 2009
  19. oge

oge Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ne denmeli bilmiyorum sevmişsin nişanlanmışsın.ama nolursa olsun bi aldatılma var ortada.bekaret mevzusuna gelince onunla birlikte oldun diye ona mecbur falan değilsin.
    sanırım o da senin gibi düşünüyodur bu kız bana mecbur naparsam yapıyım benden ayrılamaz diye düşünüyodur.
    yerinde olsam ona bu düşüncesinin yanlış olduğunu gösterir ve nişanı atardım.
    hakkında hayırlısını diliyorum.