ltfen yardm

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve rabmer tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : rabmer
  1. rabmer

rabmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADŞLAR YA BENİM SAÇIM ŞİMDİ BAKIR KIZILI siyahtan açtım aslında çok güzel bi renk oldu ama değiştirmek istersem çünkü oynamadan duramıyomkaydirigubbakcemile2 byle karamel rengine nası geçebilirim açıcı falan vuramam artık boyayla lütfen bi bilgsi olan varsa yazsın şimdiden teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

2. 25 Mart 2009
  3. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    boyanın akmasını sağlamalısın eğer açıcı kullanmıcaksan.sana turp suyunu tavsiye ederim hem hızlı uzatıyo hemde boyayı akıtıyo.önce turbu rendele 3 bardak suda kaynat sonra süzüp soğumasını bekle yumurta sarısını ekleyip saçına uygula iki saat sonra ılık suda yıka saçını pamuk gibi olcak hızlı uzicak ve rengi bi ton açılcak:dance:

4. 25 Mart 2009
  5. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bu renklerden dönüş çok zordur canım kuaföre git bence..

6. 26 Mart 2009
  7. rabmer

rabmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    offff napıcam bn ya zor diyosunuz dönüş şöyle bi bal rengi olsa offf ya baya aktı zaten ya yaparım sanki evde ama hangi markanın hangi numarasını alıcağaımı kestiremiyorum bi yardımcı olsanız:)çünkü elim yatkın bu işlere siyahtan açtım saçımı bakır kzılı yaptım ama şimdi karamele böyle bal köpüğüne taktım ya:)