Lucrin Ignesi hakkinda

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hanim_aga tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : hanim_aga
  1. hanim_aga

hanim_aga Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar bir sey sorcam size, bende tüp bebekle basladim bana uzun protokol uygulaniyor yani adetimin 21. gününde lucrin ignesiyle basladim bir pakette 14 tane var icinde , bu igneleri kullanirkene adet görecegimi söylemisti doktor. 5 tane igne kaldi ama adetim daha gelmedi ..... acaba siz bu igneyi kullanirkene adettiniz geciktimi yada bu lucrin ignelerinden kac adett kullandiniz, ben biraz tedirgin oldum cunku

2. 22 Eylül 2008
  3. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Telaşlanma bendede 5 gün gecikme olmuştu...Yeni enjektör alıp devam etmiştim... Adet olsanda lucrine devam ediyorsun

4. 22 Eylül 2008
  5. ealsnas

ealsnas Pofidik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben lucrin tedavisinde adetim 1 gün erken oldu demek herkeste farklı tepki veriyor..

6. 22 Eylül 2008
  7. iremecem

iremecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,
    ben lucrin kullanırken normal tarihte adet olmuştum ama bazıları adet olamayabiliyor bu normal yani
    telaşlanma bence doktorunla konuş, iyi şanslar allah yardımcın olsun

8. 26 Eylül 2008
  9. Elsinore

Elsinore Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba, aynı konuyu ben dün hemşireyle konuştum. Bana da lucrin verdiler. Hemşire içinde 14 tane olduğunu ve 2 tane kalana kadar adet görmezsem onları aramamı söyledi. Çünkü bu iğne çok nadir de olsa kiste sebep olabiliyomuş. 2 tane kaldığında bize gel dedi. Eğer kistik bir oluşum söz konusu olur ise doktor onu ya boşaltır ya da bir dahaki ay zaten kendiliğnden çatlar dedi. Bu kistin önemli olmadığını gelişen yumurtanın çatlamayıp kiste dönüşebildiğini önemli olmadığını söyledi. Bence sende 2 tane kaldığında hala adet görmediysen mutlaka doktorunu ara. Beni bu şekilde uyardılar çünkü...

10. 26 Eylül 2008
  11. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende de adet gecikmesi yapmıştı.elsinorenin dediği gibi 12. lucrinden sonra mutlaka dr a gitmelisin.stres yapma bolsu iç.

12. 15 Ocak 2010
  13. karagulu_m

karagulu_m Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar ben de lucrin kullanıyom benim de geçiktii hemşireyle konuştum önemli olmadığını söledii biraz tedirginim açıkçasıı Rabbim yardımcımız olsun inş.

14. 9 Haziran 2010
  15. LUCRIN

LUCRIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    meraba bende laporoskopiden sonra 3 ay lucrın kullandım 5 mayısda son lucrın iğnemi vurdurdum doktorum tüp filmi istedi ama adetten sonra çekimlmem lazımmış fakat hala adet olmadım bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa bana bilgi verebilirlermi?CADIARZU

16. 9 Haziran 2010
  17. gulucum81

gulucum81 Senben ve kızımız... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba bende uzun protokolde 21. gün lucrine başladım dün 12.sini yaptım. adetim 4 gün gecikti.dün aradım 14.yü yapıcağım gün hale adet olmazsam gidicem kontrole. hemşire kist oluşmuş olabilir dedi. merak etme canım 7-10 gün geciktirebiliyomuş

18. 9 Haziran 2010
  19. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    benimde adetim gecikmişti 14 tane kullanmıştım ve hala adet olmamıştım...ama bende kist oluştu ondan dolayı gecikti..lukrini kullandıkatan 10 gün sonra adet olunması gerekiyormuş diye biliyorum...bence gecikmesi pekde iyi bişey değil..inş seninki öle bir durum değildir...