Lucrin kullananlar acil yardım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve vertigo tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar tekrar merhaba uzun süredirforuma girişyapmamıştım tatilde ''bebekfikrinikafamdan atarak belki hamilekalırımdiye düşünmüştüm ama olmadı artık bu umutsuz bekleyişe bir son vermek için anatolia tüp mbebk merkezine gittim.muayene sonrasında benim de eşimde de bir sorun olmadığıortaya çıktı ki zaten biliyordum bunu dotor 6 ay daha bekleyin yaşının küçük (yaşımız 29)dediancak ben 1,5 yıldır beklediğim için artık daha fazla beklemek istemediğimi söyledim.o zaman aşılama yada tüp bebek seçenekleri car dedi ancak kendisi açık açık aşılamanın başarı oranının çok düşük olduğunu bizim için eniyisinisn vbiraz daha beklemekolacağını söyledi.bu çok hoşuma gitti çünkü doktor ille de şu yada bu olsun diye diretmedi.ancak eşimle daha fazla beklemek istememdğimizi ve tüp bebek istediğimizi söyledikç doktor çok şaşrıdı ancak saygı duyduğunu söyledi.çok uzattım neyse sonunda bana bir program verdi lucrin adlı iğneyi hergün kendi kendime uygulayabileceğimi söyledi ancak cesaret edemiyorum lütfen yardımmmmmm

2. 11 Ağustos 2010
  3. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Korkma tatlım inan hiç birşey hissetmiyorsun ne zaman battı ne zaman çıktı anlamıyorsun güven bana

4. 11 Ağustos 2010
  5. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım tedavin hayırlı olsun. lütfen sıkıntı yapma. şeker hastaları hayatlarının her gününde o iğneyi yapmak zorundalar hem de hastalıkları yüzünden ama sen bir hastalık değil meleğine kavuşmak için yapacaksın o iğneyi hem de sayılı gün. böyle düşün lütfen. muhtemelen 10 ünitedir yapacağın miktar. önce alkollü mendiliyle göbeğini sil, sonra iğneye 10 ünite ilacı çek, göbeğini elinle sık, göbek deliğinden 4 parmak sağa doğru git ve dik açıyla iğneyi batır. hissetmeyeceksin bile. haydi bol şans, hayırlı uğurlu olsun :)

6. 11 Ağustos 2010
  7. leyl

leyl Kulluğum Sultanlığımdır Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ooo lucrinden korkarsan şimdiden vazgeç daha sırada neler var

8. 11 Ağustos 2010
  9. Nazim83

Nazim83 rabbim sana emanet Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    korkma canım hiç hissetmiyorsun her iğnenin seni bebeğine yaklaştırdığını düşün inan her şey ozaman çok kolay geliyorrrr ayrıca tedavide canını acıtacak leyl arkadşmıızn dediği gibi bir durum hiç yok

10. 11 Ağustos 2010
  11. imoje

imoje Su akar yolunu bulur.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence korkulacak bisi yok.. hatta ben asla kendi kendime bunu yapamam demistim.. ama hissetmiyorsun bile.. ilk igneden sonra aammannn bu muymus korktugum igne bile dedim :))) tedavin hayirli olsun canim...

12. 11 Ağustos 2010
  13. evoevo

evoevo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun tedavin arkadaşların da dediği gibi iğnenin battığını bile anlamıyosun.zaten o kadar ince ucu varki kendiliğinden giriveriyo :)
    birde tedavi olduğun merkezde hemşirelere de sorabilirsin onlar uygulamalı gösteriyolar canım.çok basit bir işlem hepimiz denedik korkmana gerek yok :)

14. 11 Ağustos 2010
  15. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı tedaviler canım.inşallah bebeğinize biran evvel kavuşursunuz.iğneler neredeyse hissetmeyecek kadar az acı veriyor.yeter ki sen cesaretini topla:KK66:

16. 11 Ağustos 2010
  17. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hepinize ilginizden dolayı çok teşekkürler.az önce yaptımiğnemi gerçekten zor değilmiş .ama en başta biraz korkutucu geliyor.cesratlendirmeniz için çok teşekkürler.hepimiz için hayırlısı olsun sizin tedavileriniz nasıl sonuçlandı bilgilendirirseniz sevinirim

18. 12 Ağustos 2010
  19. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    Bende yapamam sanıyordum ama ilk denememde yapabilirmiyim yapamazmıyım diye bir an bile düşünmeme fırsat vermeden vurdum.Her yapışımdada iğneyi hazırladıktan sonra düşünmeden hemen vurdum daha kolay oluyo.Düşündükçe insanın içine korku geliyo.En iyisi iğneyi hazırla ,batır.