lucrin kullanıp adeti gecikenler yardım:(((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ilbatum tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ilbatum
  1. ilbatum

ilbatum rabbime emanetiz :))) Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşlar lucrinde 14. iğnemi oldum ama olmayınca bugün merkeze gittim kist oluştuğunu öğrendim ve onlarda iğne ile foliküllerin içini boşaltabiliriz dedi ama ben yanaşmayınca 28ine randevu verdiler inşallah o güne kadar gelir ya... bu durumda olupta ek iğneleri kullanan ve ve o sırada adet gören var mı ? ya da adet kanamasını başlatmak için başka yollar denendi mi ilaç gibi mesela? ne ollur yardım edin....

2. 25 Temmuz 2010
  3. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gecmıs olsun canım. bır bılgım yok ama allah yardımcın olsun demek ıcın yazıyorum. zor zamanlar bunlar. allah hepimizin yardımcısı olsun.

4. 25 Temmuz 2010
  5. ilbatum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    teşekkür ederim patricia :))

6. 26 Temmuz 2010
  7. zeynep4

zeynep4 RABBİM SEN KORU Üye

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    geçmiş olsun canım
    bende lucrin kullandım bazılarının bünyesi farklı burda okudum 15 gün felan gecikenler var
    ben normal adetimden 2 gün önce oldum mesela sen aklını takma bunlara strestende gelmeyebilir

8. 26 Temmuz 2010
  9. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım bak yanlış bilgi vermek istemem ama oluşan kisti iğne yardımıyla boşaltmak derken, vajinal yoldan muayene eder gibi bir aletle girip, kistin içini boşaltmaktan bahsediyorlar. yani ek iğneden değil. ben böyle olduğunu okumuştum, hiç ağrılı ve zor bir işlem de değil diye okumuştum. inşallah gerek kalmaz ve adetle atabilirsin. ama lucrin kullanırken böyle durumlar olabiliyormuş. benim doktorum böyle bir durum olmasın diye doğum kontrol hapı kullandırmıştı lucrin kullanırken. çok geçmiş olsun umarım bir an önce çözümlenir.

10. 26 Temmuz 2010
  11. ilbatum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar çok teşekkür ederim ilginize... evet dr da öyle dedi bakalım çarşambaya kadar olmazsam yapılacak inşallah gelirde gerek kalmaz....:Saruboceq:

12. 26 Temmuz 2010
  13. 30temmuz

30temmuz kuzum gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ohaoldumsmile
    güzelim bir ilaç var 6 gün içiyorsun benim bu ay adetim gecikmesin diye doktorum verdi adını hatırlamıyorum f ile başlıyordu ilacın adı 6 gün içiyorsun.

14. 26 Temmuz 2010
  15. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 10 güne yakın gecikmişti doktorum gebelik testi yaptırdıktan sonra söktürücü hap verdi ve bende bunun yanında aslanpençesi kaynatıp içtim 3 gün içinde oldum bu arada lucrin kullanmaya da devam ettim

16. 26 Temmuz 2010
  17. ilbatum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    zübeyde benim dr um söktürücü falan vermedi bende ona şaşıyorum zaten neden böyle yaptı diye... bende civanperçemi içiyorum canım tabi ne duyduysam aslında kekik,adaçayı,çörek otu ve bal karışımı,maydanoz yani aklına ne gelirse inşallah gelir... dr rahim incelmiş dedi ama billemiyorum yani yakındır ama ne kadar yakın ? bende lucrine devam ediyorum canım...ilgine teşekkür ederim canım...

18. 27 Temmuz 2010
  19. ilbatum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar 18 gündür lucrin kullanıyorum hala tık yok bende :KK43:(( siz lucrinde kaçıncı gün regl olmuştunuz? ne olur yardım edinnnnnnnnn:KK43:((