lucrinden korkarken gonal f geldibaşıma

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve vertigo tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar daha önce lucrin iğnesinden korktuğumu yazmıştım ancak daha sonra lucrini kolay bir şekilde uyguladım ancak bu gonalf ondan daha kalın ve daha fazla acıdı.böyle düşünen var mı arkadaşlar . bir de gittiğim merkezde bana hiçbir ilacı bu dönemde kullanmamam gerektiği söylendi ne enteresandırki doktor antidepresanları bu dönemde alabileceğimi ancak en ufa bir ağrı kesiciyi bile içmemem gerektiğini söyledi bu sababh baş ağrısından ölüyordum ve dayanamdım bir tane parol içtim.

2. 22 Ağustos 2010
  3. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde aşırı iğne fobim vardi..ben gonal f hemşireye vurdurdum..ama az cesaretim olsa kendimde yapabilirdim..hiç acı vermeyen, çok ince bir iğne...hastanede konuştuğum herkes kendi yapmıştı bu iğneyi..ilaç içme konusuna gelince bu dönemde mümkünse hiç bir ilacı alma. bana dr. benden izinsiz asla ilaç alma demişti.gerçi parol çok hafif bir ilaç ama..sen yinede ilaç alma ve güzel haberler ver bize..

4. 23 Ağustos 2010
  5. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler canım benim de tek isteğim o güzelhaberleri duymak.hepimiz için hayırlısıolsun.ben bu dönemde antidepresanları alabilirsin dedi.bilmiyorum artık ben de içiyorum korkuyoeumçünkü bıraktğimda saçma sapan takıntılartımgeri geliyor inşallah bebeğim hepsini siler süpürür.

6. 23 Ağustos 2010
  7. umudumsun

umudumsun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amin....bi gelseler bebişler nasıl mutlu edecekler bizi...ne antidepresan kalır, ne mutsuzluklar, nede gözyaşı...

8. 24 Ağustos 2010
  9. gulsumay

gulsumay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşım gonal f biraz daha kalın ama korkulacak bir durum yok benim eşim iğneyi yaptı bana birazcık acı oluyor ama o kadar olsun tatlı acı bunlar bebişlerini düşün mutlu ol canım benim.
    bir de hafif morarma olabilir bende olmuştu önemli değil geçiyor sonra. inşallah pozitif sonucunu alırsın. inşallah bizde anne olabiliriz hayırlısıyla. transfer anında hem kendin hem bizim için dua eder misin. teşekkürler...

10. 25 Ağustos 2010
  11. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    dualarım hep sizlerle ALLAH emeğimizi boşa çıkartmasın ve bizi utandırmasın. zor elde edilen herşey çok kıymetlidir bizim bebişlerimiz de öyle olcak inşallah