Lucrinden sonraki tedavi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve atteda tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : atteda
  1. atteda

atteda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba arkadaşlar daha öncde yazmıştım biz bu ayın 7 sinde lucrine başladık eşim azosperm y mikrodesyonu var.centrumda tedaviye başladık uzun süre merkez aradıktan sonra doktor eşime sadece evikap önerdi ürolokla bizi görüştürmedi herşey mikroteseye baglı dedi biz eşim için tribulu terretris,evikap,polen ,keçiboynuzu kullanıyruz.ben ayın 7sinde lucrin başladım doktor 9 gün sonra adet oldugunun 2.günü gelin dedi.lucrinden sonra eger sperm bulunursa tabi yumurta toplama kaç gün sonra oluyo bilem varsa cevap veririse sevinirim .şimdiden sagolun arkadaşlar.herkes için hayırlısını diliyorum....

2. 13 Nisan 2009
  3. atteda

atteda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse bilmiyomu

4. 18 Nisan 2009
  5. nilos1981

nilos1981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tedaviniz hayırlı olsun inşallah olumlu sonuç alırsınız.
    lucrinden sonra yumurta durumuna göre bi 10 gün kadar başka iğne kullanıyosun. yumurtalar yeterli büyüklüğe ulaşınca çatlatma iğnesi oluyosun ve bu iğneden 35 saat sonra yumurtalar toplanıyo. aynı gün eşinden de sperm alınıyo.
    ertesi günü döllenmiş oluyo ve embriyoların gelişimine göre 3 yada 5 gün sonra embriyo transferi yapılıyo.