LUSH ürünleri kullananlar?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve almagester06 tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : almagester06
  1. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar ben amazon.com da görmüştüm bide doğal ürünleri araştırırken görümüştüm bu marka ürünleri. isteyen amazondan baksın bi süper doğal duruyolar. türkiyede açılmış mağazalr . ama ben hiç kullnamadım merak ediyorum. bi arkadaşa sitede çok güzel olduğunu resmen cildidn rengini açtığını tezmilediğini yazmış. var mı başka kullanan??:1hug:a.s.
    hadi bakalım araştırmcı kadınlar kulubü üyeleriŞeniz

2. 7 Temmuz 2008
  3. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet evet.....çok değişik güzel ürünlere benziyor =) bir arkadaş yazmış maskesi çok iyi diye çok merak ettim..sitesini inceledm ürünleri seçtm almayı bile planladım..kullanan varmı ?

4. 7 Temmuz 2008
  5. NightWish

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hele şu ballı sabuna bayıldım hepsinin şekli bi acayip güzel kokusunu tahmin edemiyorum...

Jojoba yağı karıştırılmış rhassoul çamuru ve portakallı kakao yağı ile manevi rahatlığa ulaşın. İster dondurun, ister soğutun, ister banyo sıcaklığında saklayın. Tüm vücudunuza sürün, durulayın.

sex bomb
    Erotik, pembe, yasemin kokulu ve şampanyanın köpükleri gibi! Küveti sıcak su ile doldurun, içine atın. Parfümün ve kabarcıkların keyfini çıkarın.

Son düzenleme: 7 Temmuz 2008
  6. 7 Temmuz 2008
  7. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ayyyy evet bunlarrrrrrrr ya çok güzel dimi nekadar doğal duruyolar.ama olmamış hani bunların lush ürünü olduğu reklam reklam:roflol:

8. 7 Temmuz 2008
  9. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya nightwish bak bende istedim şimdi sipariş vermeyi. artık ikimiz mersinde açarız bi kozmetik dükkanı :roflol: bide çok hesaplı ya bunlar dimi. ben bayılırım böle doğal doğal

10. 7 Temmuz 2008
  11. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlarr ya bi bakın baya iyi bi marka sanrım. gerçi duymuştum adını ama sitesinde daha iyi gördüm:teytey::sm_cool: ohhh ohh uğraşacak yeni bişey daha çıktı

12. 7 Temmuz 2008
  13. NightWish

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla mersinde the body shopta lushta yok biz açalım bence =) yves rocher var oda güzel değil bence..bütün ürünlerinde doğal yağlar var şekilleride çok güzel...ben haftaya vercem siparişimi galiba artık ilk biz kullanır arkadaşları bilgilendirirz =)

14. 7 Temmuz 2008
  15. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evet ya dimi ankarada da lush yok ama bodyhsop var allahtan. galiba ilk biz alcaz sokalım bakalım burnumuzu ne olcak zaten bi yerde kalacak bi gün benim burnumsırnaşık şey:teytey:

16. 7 Temmuz 2008
  17. NightWish

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Herbalism
    Normal, yağlı ve problemli ciltler için uygundur. Yoğun bitki, kepekli pirinç ve gül yaprağı karışımı ile cildinizi nazikçe temizler. Lekeler ve kusurlar mucizevi bir şekilde yok olur. Bozuk para büyüklüğünde Herbalismi ılık su ile karıştırarak krema haline getirin. Tüm yüze uygulayın ve ardından durulayın.

araştırdığım sitelerde bu ürünü kullanan kişiler leke ve siyah noktam kalmadı diyor kızlar...fiyatı 19milyoncuk

18. 7 Temmuz 2008
  19. NightWish

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    coal face

Yüzünüzü kömür, meyankökü ve yatıştırıcı yağlarla yıkayın. Mucizelere hazır olun!
    İçindekiler:
    Liquorice Root Decoction (Glycyrrhiza glabra), Propylene Glycol, Sodium Palm Kernelate, Sodium Stearate, Rosewood Oil (Aniba rosaeodora), Sodium Lauryl Sulfate, Powdered Charcoal, Sandalwood Oil (Santalum album), Glycerine, Sodium Chloride, EDTA, Tetrasodium Editronate, *Linalool, Perfume, Silver Glitter (Lustre sparkle). * Bitkisel yağlarda doğal olarak bulunur.

yine sitelerden okuduğuma göre 2gündür kullanan biri siyah noktalarının azaldığını söylüyor..içndeki sandal ağacı yağı kırışıklarada iyi geliyormş.fiyatı 17.50ytlcik