Lush ürünleri

Konusu 'Kozmetik Markaları' forumundadır ve carpediem01 tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : carpediem01
  1. carpediem01

carpediem01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba kızlar
    aranızda lush ürünlerini kullanan var mı acaba? bu markadan kesinlikle almaya karar verdim ama o kadar çok ürün var ki,hangileriyle başlasam bilemedim. ankaradaki mağazasına gitmeye çalışıcam, o şekilde almayı düşünüyorum ama o kadar beklemek istemiyorum. adanada olduğum için internetten almayı planlıyorum.
    çok beğendiğiniz ürünlerini anlatabilir misiniz lütfen??? tabii ki herkes de aynı etkiyi göstermez ama almadan önce tekrar karar vermek istiyorum...

2. 20 Ağustos 2010
  3. Britney00

Britney00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    carpediem, lush'ın bütün ürünlerini beğeniyorlar, kendi sitesindeki ürün yorumlarına bakabilirsin..
    derinleme temizleme ürünü, günlük temizleme ürünü, toniği, maskesi, cildin kuruysa nemlendiricisi, veya nemlendiricili toniği yeterli olacaktır..temel ürünler bunlar zaten..sevgiler..

4. 20 Ağustos 2010
  5. carpediem01

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım zaten lush'ı senin önerinle tanıdım=) 1 haftadır araştıryorum, herkes hepsinden memnun, ama o kadar çok ürün var ki, hangisiyle başlasam bilemiyorum. mağazasına hemen gidebilsem hiç sorun diil zatn. yazlık bi paketi var şu an indirimde olan. onu mu alsam acaba die düşünyrm. hem bi nevi tanışma paketi gibi olucak benim için.
    buradakilere de bi danışmak istedm almadan önce :KK70:

6. 22 Ağustos 2010
  7. Britney00

Britney00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Çok haklısın..Dün siteye bir daha girdim, yok böyle bişi ya herkes memnun :S
    Yaz bitmeden yazlık pakete başla istersen...Yada yaz için olmayanları denerdim ben olsam, çükü yaz bitti :) İstersen yaz için olmayan indirimli paket varsa onlara bak..
    Maske, temizleme ürünü, tonik, nemlendirici..Bu dördünü içeren bi paket al bence...En önemlileri bunlar..Haa bu arada lip balmlarından almayı düşünüyorum, herkes çok beğenmiş..Lip balm lara da bak istersen :) Öptüm..

8. 22 Ağustos 2010
  9. carpediem01

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de dediğin gibi düşündüm cnm. o pakette almak istemediğim şeyler de var ayrıca, onun yerine şu an ihtiyaç duyduklarımı almaya karar verdim. zaten 2 aya kadar ankaradaki mağazasına gidip görerek, oradaki kişilerle konuşarak alıcam. lip balmını da kesinlikle düşünüyorum =)
    beni lushla tanıştırdığın için çok tşk ederim tatlım =)

10. 22 Ağustos 2010
  11. Britney00

Britney00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    rica ederim aslında biliyomusun bende senin sayende tanıştım. Cosmogirl dergisinde hazal kaya nın lush ın ürünlerine bayıldığını okumuştum, siteye girip yorumlara, ürünlerin içindekilere baktım, gerisi malum .)))

12. 23 Ağustos 2010
  13. carpediem01

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ii olmuş o zaman senin için de =) ben de buna sewindm tatlım=)

14. 26 Ağustos 2010
  15. blackoyster

blackoyster Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lush'un ürünlerini bende kullanıyorum, çok güzel ürünleri var, cup cake maskesi, tea tree tonik,cool face vazgeçemediklerimden, honey ı washed the kids sabunu da bir harika:)

16. 26 Ağustos 2010
  17. Britney00

Britney00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende almak istiyorum ama annemler izin vermezler o kadar ürün denedimki daha önce.. :)

18. 28 Ağustos 2010
  19. carpediem01

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ne zamandır kullanıyosun canım sen? ne gibi değişiklikler yaptı?