Lütfen acıl cvp yazın

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ablak01 tarafından 2 Nisan 2009 başlatılmıştır.

2 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ablak01
  1. ablak01

ablak01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ADETIME DAHA 2 HAFTA VAR AMA BENDEN DUN KAHVERENGIMSI BIR LEKE GELDI SERCE TIRKAN BUYUKLUGUNDE DUN COK YORULMUSTUM HASTANIYORUM SANNDIM AMA BUGUN UYANDIGIMDA PED TERTEMIZDI VE SANCILARIM VAR SANKI ADET OLCAKMISIM GIBI BU NE OLUYOR LUTFEN BIRI BANA YAZSIN KAFAM COK KARISTIsenağlama

2. 2 Nisan 2009
  3. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bebiş gelio olabilir belki canım bence kendi çok yormadan 2 haftanı bekle sonrada git test yaptır telaş yapma ama :)

4. 2 Nisan 2009
  5. karafilik

karafilik Guest

yorgunluktan da olabilir, ağrın sızın yoksa gününü bekle, ağrın varsa bi gözük doktora bence

6. 2 Nisan 2009
  7. esraertugrul

esraertugrul Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    iki adetinin ortası gibi bir zaman sanırım..bu dönemde kan yumurtan çatladığı zaman olur bazen lekelenme tarzı kanam bazen de adet olacakmış gibi ağrı olabilir. bu normal. bazı kadınlar yumurtasının çatladığını bu belirtilerle anlayabilir....eğer hamile kalmak istiyorsan ,bu 2-3 gün eşinle beraber olursan hamile kalırsın. yok hamile kalmak istemiyorsan dikkat yumurtan çatladıysan ilk 36 saat hamile kalman için en ideal zaman.... sevgiler
    http//bebeimgeliyor.kadinlarkulubu.com

8. 2 Nisan 2009
  9. yakamoz12

yakamoz12 hayat gülecekmisin banada Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım yumurtlama zamanın olabilir