lütfen acil haklarımı bilmiyorum

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve dj_sinem_0106 tarafından 10 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : dj_sinem_0106
  1. dj_sinem_0106

dj_sinem_0106 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esımle 5 yıllık bırlıktelıgınden ardından evlendım 1 yıllık evlıyım esım bu 1 yıllık zamanda esımden sıddet gordum en son 1 mayıs gunuydu evden ayrıldım ve darp raporu aldım 6 mayıs carsamba gunu darp raporumu da alıp savcılıga suc duyurusunda bulundum cunku esımden tehdıt alıyodum sılahı avrdı daha oncesındende sılahını cok dogrultu bana sınırlı bır yapısı var aynı gunun gecesı bana msj cektı don sevıyorum falan dıye ve ben donmıycegımı kesın olarak bosanma kararımı aldıgımı soledım bırdaha onume cıkma lutfen bırbırımızı rahatsız etmeyelım dıye soledım persembe sabah 8 sularında zıl caldı (bu arada annem felc hastası babam sehır dısında kardesımde ıste ıdı) kapıyı uyku sersemı actım onun oldugunu anlayınca kapatmak ıstedım ama olmadı netıce ıtıbarıyle esım tarafından 2 defa tecavuze ugradım ve kafama sılah dayadı sılahı kuru sıkıdan bozma sılah ve ben 2 saat kadar kotu seylere magruz kaldım esım evden cıktıktan sonra polısı aradım ve adlı tıtanda tacevuz ıcın raporumuda aldım esım karakola cagrıldı ve sılahıda ortaya cıktı o gun nezarette tutuldu sabaha kadar sabahta savcılıga sevk edıldı kontrol takıp kararı verıldı suan celp kagıdının gelmesını beklıyorum lutfen ne kararlar cıkar ne olur yardım edıncezası ne olur

2. 10 Mayıs 2009
  3. dj_sinem_0106

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana kımse yardım etmıycekmı ne ceza alır hıc fıkrı olan yokmu

4. 11 Mayıs 2009
  5. dj_sinem_0106

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bana yardım edıcek en azından ıcımı rahatlatıcak bırılerı yokmu ? o zaman bu bolum neden acıldı arkadaslar tekkelıme yazacak yok genede saolun

6. 11 Mayıs 2009
  7. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    canim yazini daha dün okumustum hatta yazmakta istedim ama bu konularla ilgili pek bir bilgim olmadigi icin mesgulde etmek istemedim acikcasi ama inanki yasadiklarindan cok etkilendim ve uzuldum umarim bu travmayi biran once atlatirsin o hayvana gelince mutlaka bi ceza alicaktir ama suresi ne kadar olur onu bilemem tabi tecavuz falan bunlar cok kotu ve agir seyler ama ayni zamanda yani sana tecavuz ettiginde hala nikahliydiniz sanirim bu indirime sebep olabilir diye dusunuyorum.

8. 11 Mayıs 2009
  9. dj_sinem_0106

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bıldıgım kadarıyla 10 yıl hapıs cezası varmıs es ve baskası degısmıyomus allah razı olsun bır yazan oldu okadar ust uste yasadımkı sımdıde mahkeme gununu bekle neolcak dıye off ne olcaksa olsun artık karsılasmak bıle ıstemıyorum cok ama cok yıprandımmmm kadının degerı cok bu ulkede kadın acız zavallı olarak goruluyo haklarımı bıle bılmıyorum lutfen bırı yazsın ne olur yalvarıyorummmmm

10. 12 Mayıs 2009
  11. adra

adra Yalnız gülüşümü yakala,öfkem çok ağır gelir sana. Pro Üye

Beğenildi:
    12.700
    Ödül Puanları:
    288
    Çok üzüldüm yaşadıklarına.Ama hiçbir bilgim yok maalesef.Forumda bir nick dikkatimi çekti.Arkadaşımız avukat adayı galiba.O online olunca ona sor istersen.Niki avukat_adayi_asli.Umarım yardımcı olur.Allah kolaylık versin.

12. 15 Mayıs 2009
  13. duuyguu

duuyguu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bi avukata danışmaya git bence en sağlıklısı o olur.şikayetini de asla geri alma.