lütfen acil yardım yumurta toplama

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pelinm tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : pelinm
  1. pelinm

pelinm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim dun yumurtalarım toplandı ultrasonda 10 tane falan gözüküyordu ama 3 tane toplamışlar bu sayı bana çok az geldi ve dunden beri karnıma çok sancı giriyor lütfen fikirlerinizi paylaşırmısınız.

2. 25 Mart 2009
  3. cherry09

cherry09 içimmm kıpırrr kıpırrr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Muhtemelen boyutları en uygun olanları toplamışlardır,moralini bozma hiç..inşalah 3'ü de güzel şekilde bölünür ve döllenir 3'nü de transfer ederler. Ağrı bende çok olmamıştı bu yüzden bişey diyemiycem istersen yaptırdığın merkezi bi ara böyle durumlarda parl vb ağrı kesicileri öneriyorlar.

4. 25 Mart 2009
  5. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hiç üzülme canım benim 2 tane yumurtam çıktı ve sadece 1 tanesi döllendi şu anda 9 haftalık hamileyim transferden sonra çok rahat ol sakın acaba tuttumu yada tutarmı diye düşünme rahat ol ve mutle ol bak o zaman olumlu sonuç alacaksın hadi güzel haberlerini bekliyoruz

6. 25 Mart 2009
  7. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya üzülme aslında yumurtaların sayısı hiç önemli değil önemli olan kalitesi benim tedavi olduğum merkezde 20 yumurtası olan gebe kalamadı 2 yumurtası olan gebe o yüzden üzülme önemli olan moral stres yapma rahat ol inan sen hamile kalcan tamam

8. 25 Mart 2009
  9. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    elifin dediği gibi yumurta sayısı önemli değil önemli olan kalitesi ve bölünmesi benim 13 tane oldu da ne oldu 1 tane yumurta ile bile hamile kalanlar var ağrılar içinde antibiyotiklerini zamanında al normal yani ağrı olması kafanı takılıyorsa bu ağrılar hastaneyi ara canım geçmiş olsun.

10. 25 Mart 2009
  11. pelinm

pelinm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok sağolun vallahi içimi rahatlattınız insan bu durumlarda iter istemez tedirgin oluyor tekrardan çok sağoluna.s.

12. 25 Mart 2009
  13. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım insallah yumurtaların bebiş olarak sana döner.insallah sonucun pozitif olur.

Son düzenleme: 25 Mart 2009
  14. 25 Mart 2009
  15. pelinm

pelinm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol orbiss inşallah.

16. 25 Mart 2009
  17. papatyam82

papatyam82 Guest

slm arkadaslar bır haftadır sıtede ole mesajlarınızı okudum.ve banada umut verdınız.sıtede yenıyım.2 yıllık evlıyım.tup bebek tedavısıne basladık.bugun lucrının 9. sunu yaptık.normalde kac lucrınden sonra regl oldunuz.kendıme cok stres yapıyorum.adetın 2. gunude hormon tahlılı yaptırcaz.sonrasında yumurta gelıstırmek ıcın dıger ıgnelere gecıcez galıba.pko hastasıyım.esımde varıkoselden amelıyat oldu ama duzelme yok.sımdıden yardımlarınız ve bılgılerınız ıcın tsk ederım

18. 26 Mart 2009
  19. pelinm

pelinm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım ben 11.cide falan olmuştum ama herkeste farklı olabilir sakın stres yapma işallah bebeğinize kavuşursunuz.bol bol dua et özelikle nazar duası.