Lütfen Acillllllllll

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve CAM tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : CAM
  1. CAM

CAM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR 2.5 SENELİK EVLİYİM VEDE ÇOCUK SAHİBİ OLMAYA KARAR VERDİM RUTİN KONTROLLER İÇİN DOKTORA BAŞVURDUM BAZI HORMON TESTLERİ YAPTIRDIK VEDE PRL M 47.8 ÇIKTI ÇOK YÜKSEK Bİ DEĞER DEDİ DOKTOR BANA KULLNAM İÇİN DOTİNEX VERDİ
    PAZARTESİ V EPERŞEMBE İÇMEM ÜZERE DAHA 3 AY ÇOCUK OLAYINI ERTELEYECEKSİN DEDİ BANA ZATEN DOTİNEX İSİMLİ İLAÇTADA YAZIYO KULLNAMAYI BIRAKTIKTAN 1 AY SONRA HAMİLE KALABİLİRSİNİZ DİO BEN BAZI İNTERNET FORUM SAYFALARINDA OKUDUM DEĞERİ 500 E 900 E ÇIKAN VAR BENİMKİ O KADAR DA YÜKSEK Bİ DEĞER DEĞİLMİŞ HEMDE HAMİLE KALMKA İSTEYENLERE DOTİNEX DEĞİLDE BAŞKA BİR İLAÇ VERİLİYORMUŞ PRL NİN NORMALE DÖNMESİ İÇİN AKLIM KARNAKARIŞIK
    KISACASI SIYIRMKA ÜZEREYİMM...
    LÜTFEN YARDIM EDİNNNNNNNNNN:a015:

2. 14 Nisan 2008
  3. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya cnm neden sıyırıuorsun kı hersey allahdan kı olan bı hormonun yuksek cıkmıs cok normal bende prolaktınoma tedavısı goruken ahmıle kaldım buyutulecek bır olay degıl stres yaparsan ormon dahada cok yukselır bılgın olsun ılacını kullan duzenlı hamıle kalırsın zaten allah nasıp ederse bu kadar uzme kendını

4. 14 Nisan 2008
  5. CAM

CAM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim Benim çok Teşekkür Ederim
    Bende Istiyorum Canimi Sikmamak Ama Doktor Psikolojimi Bozdu 3 Ay Daha Düşünme Dedi Bana Ama Bazi Forumlarda Okudum Ben Hamile Olduğunuzu Doktora Söylerseniz Size Başka Bir Ilaç Verecektir Yaziyo ,bu Dostinex I
    Hiç çocuk Düşünmeyenlere Veriolarmiş...
    Ya Ona çok Bozuldum Ben,çocuk Istediğimi Sölememe Rağmen Bana O Ilaci Verdi Yaa

6. 14 Nisan 2008
  7. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu endişelerini doktoruna söyle bence.
    bunda bişi yok.neden kafanı kurcalasın.istersen
    hormon sonuçlarınla başka bir doktora git o ne
    diyecek bakalım....

8. 14 Nisan 2008
  9. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bencede istersen başka bi dr a git kafanı karıştırmayacak rahatça soru sorabiliceğin geçmiş olsun

10. 14 Nisan 2008
  11. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Slm canim . Baska ulkede yasadigimdan dolayi doktorlarin sizlere yazmis ilaclarin cogunlugun bilmiyorum bu konuda yardim veremem ama 10 senedir doktorlari gezmis tozmus birisiyim Doktor konusunda cok sikintilar cektim. Bu yuzden eger teredut edersen baska doktor bulmalisin. Kendi doktorundan memnun degilsen tedavinde guzel sonuc alamassin bu yuzden tavsiyem doktorla acik konusmalisin veya degistir. Allah yardimcin olsun.

12. 14 Nisan 2008
  13. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benimde yapılan hormon tetkiklerimde prl 48 çıkmıştı banada aynen dostınex verildi ve bu ayın sonunda hamile kalabilirsiniz denmişti ilaç hormonu düşürdü fakat yumurtlama problemi olduğu için ancak 6 ay gibi bir sürede gebe kalabildim klomen ve glukofen kullandım zorlu bir süreçti ah şu hormonlar baş belaları

14. 15 Nisan 2008
  15. travon

travon KAÇ YENİLGİ VAR ÖMÜRDE??? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu kdar takma kafana herşey allahtan ama eğer doktorundan memnun degilsen istanbudaysan sana fatihdeki medical park hastdeki AYŞEGÜL SOFUOĞLUNU tavsiye ederim önce allah sonra bu dr bence bizim yüzümüzü o güldürdü şiddetle tavsiye ederin canım

16. 24 Nisan 2008
  17. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    arkadaşım sıkma canını bana da aynı ilacı vermişlerdi ben kullanmadım çünkü bende doğum kontrol hapından yüksekti ilacı bırakınca normale döndü strese girme rahat ol şükürler olsun ki tedavisi var ilacı içeceksin herşey yoluna girecek öyledüşün

18. 24 Nisan 2008
  19. mermaid20

mermaid20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim ablamda hamile kalmak istiyordu fakat bi türlü tutmuyodu doktorda kafanıza takmayın fazla düşünmeyin demiş ondan sonra oldu zaten yani psikolojik bişeyde olabilioo