Lütfen ama lütfeeen bakın=))) Daha önce röfleli olanlar özellikle.

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Sorcha tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

29 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Sorcha
  1. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Şimdi benim saçımda röfle var.Ve dipten kestane rengim çıktı.Oldukça.Ben kuaföre çok para dökmek istemiyorm çünkü uzun ve cok saçım var.Evde saçımı çikolata kahveye boyasam nolur?Saçını röfleden sonra kendisi boyamış olanlar boyadığı rengi markasıyla birlikte yazıp boyadıktan sonra beğenip beğenmediklerini fikirlerini paylaşabilirler mi???

Karamel istiyorum nasıl yapıcam?Kuaföre gitsem orial ile diplerimi açmasımı gerekicek direk üstüne boyuyacak mı bilmiyorum?
    fisfisfis

2. 29 Ekim 2009
  3. SeHNaz

SeHNaz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    slm canim
    benim esim kuaför ben senin yazdigini aynen okudum ona
    oda dediki boyayabilir fakat cikolata yaparsa zamnla yesil renk olur dedi ama koyu kahve yapmasi lazim dedi kolestondan kullansin diyo paketlerin üzerinine bakarak herahngi sorun olursa yaz ben sorarim esime cnm

4. 29 Ekim 2009
  5. SeHNaz

SeHNaz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    bu arada hem cikolata kahve hemde karamel demisin hangisini isdiyosun anlamadimCADIARZU

6. 29 Ekim 2009
  7. TheShe

TheShe Guest

Son röflemi beğenmeyip çikolata kahveye boyamıştım, üstüne 2-3 kez daha boyamam gerekti aktığı için ama şimdi çok hoş. Uçlar sarı hafif hafif, gölgeli gibi oldu. Ama karameli bilemem tabii direk dönebilir misin..
    Ona da ardaalyanın eşi cevap versin a.s

8. 29 Ekim 2009
  9. Sorcha

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238

Canım,nasıl sevindim cevabına bilemezsin eşine sorman benim için filan çok hoşuma gitti çok sağol=)

Koyu kahve ne yapabilirim mesela???Tam tonları bilmiyorum.

Ben aslında karamel istiyorum ama sarı röflenin üstüne karamel boyarsam nasıl olur bilmiyorum.Kolestonun karamelini.Yani turuncu birşey olur birde bilmiyorum.Kahverengiye dönüp,sonra karamele geçerim diye düşündüm.Bilemiyorum asıl istediğim karamel aslında??(=

10. 29 Ekim 2009
  11. Sorcha

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238

Canım teşekkür ederim:)) 2-3 Kez boyadın mesela boyadın 1-2 hafta sonra bir daha mı boyadın ?

12. 29 Ekim 2009
  13. TheShe

TheShe Guest

Evet canım 2-3 haffta sonra akmaya başlamıştı sonra tekrar boyadım, 1 ay sonra tekrar sanırım, ondan sonra da 2-3 ay sonra boyamışımdır heralde.
    Ben kaliteli boyalar da kullanmadım, kuaförüme sinir oldum, rengi düzeltsin diye 2-3 kere gittim güzel rengin diyip cila yapıp gönderiyodu beni, ben de markette gözüme çarpan boyayı alıp boyadım, kullandığım boyaların da hepsi farklı markaydı, kahverengine dönmek istiyosan kolay yani, benim şimdi doğal gölgeli gibi oldu hoş ben beğeniyorum :hulya:

14. 29 Ekim 2009
  15. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim ablamda röflenin üstüne ışıltılı kahve boyadı tam kapanmadı.bikaç boyamayla ancak oturdu renk

16. 29 Ekim 2009
  17. ATA_SEVEN

ATA_SEVEN YolumuzunGüneşi Önderimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2 gün önce boyadım canım

saçım rofleli idi ve dibi çok gelmişti

koleston karamel kahveye boyadım

güzel oldu tavsiye ederim

18. 29 Ekim 2009
  19. Sorcha

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Atasevencim,Hadi ya...ama turuncumsu olmadımı? Nasıl bir ton?fotoğraf koyabilir misin ki?Koyamazsan sorun değil ama koyarsan iyi olur tabi:)