lütfen arkadaşlar okuyun denedim ve ertesi gün oldu....

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve heidi81 tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : heidi81
  1. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar meraba çok uzun süredir burada yazılanları takip ediyorum. Hemen dün akşam yaşadığım şeyi size anlatmak istiyorum. Erkek arkadaşımla evlilik planları yapıyorduk fakat işsizdi. Çok dua ettim ve tam benim istediğim iş aynen oldu. Fakat işe girdikten itibaren nedense içimde bir huzursuzluk oluştu. Sanki beni terkedecekmiş gibi korkmaya başladım ve bu korkularım sonundada ilişkimizde huzursuzluk ve kavgalarımız başladı bana soğuk davranıyordu ve evlilik konusunu işe girdiğinden beri açmıyordu. Kısacası işe girdiğinden beri çok mutsuzdum. Dün akşam pozitif düşünmeyle ilgili herşeyi okudum ve bunun böyle olumsuz olmasının tek nedeninin de kendi düşüncelerimin olumsuzluğu olduğunu anladım ve bilgisayarı kapatıp kendime telkinler vermeye başladım. İlk dileğim ve pozitif düşüncem sabah bana çok güzel bir mesaj atarak uyandırmasıydı ikincisi ise gelecek ay beni istemeye geldiklerini hayal ettim ve sabah güzel bir mesajla uyandım hemen aynı gün içinde de ailem artık gelecek ay size gelsin mesajı attı. İnanamadım arkadaşlar ya bu kadar kolaymış herşey. :lepi: sadece tek yapmamız gereken pozitif düşünmek ve öyle olduğunu hayal etmekmiş nolur sizde bunu yapın inanın hiç zor değil arkadaşlar :lepi::lepi::lepi::lepi:

2. 9 Şubat 2010
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.147
    Ödül Puanları:
    488

tebrikler mutlulugun daim olsunzemuszemus

365 gün pozitif düşünsem bize gelmezler -tatlicadiarzu-
    450 günlük askerlik var cünküm :1closedeyes:

negatif tarafınıda düşünmeliyiz ki beklenmedik sonuca şaşıp kalmamak lazım-tatlicadiarzu-
    zemin hazırlama gibi bir şey işte negatiflik :nazar:

ya ailesi isteemzse yal gelemezlerse vs. al sana negatiflik :bbo:

4. 9 Şubat 2010
  5. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim teşekkür ederim umarım hepimizin istedikleri olur ama sonuçta başımıza yaşadığımız sürece iyi şeyler de gelebilir kötü şeyler de hayat hep istediğimiz gibi olmuyor maalesef ama inan bana biz ne kadar güzel düşünürsek herşey o kadar kolaylaşır bence çünkü hayatımda hep düşündüğüm kötü şeyler karşıma çıktı inanki. Mesela erkek arkadaşımla bazen ayrıldığımızın hatta ayrılık anında konuşacaklarımızın hayalini kurdum daha önce ve inan aynısını yaşadım . Yine de güzel düşün sen güzellikler seni bulsun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

6. 9 Şubat 2010
  7. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    pozitif düşüncenin gücüne hep inanmışımdır..inanmanın dua etmenin yararını hep gördüm bugüne kadar ama genelde karamsar bir insan olduğum için pozitif düşünmek gelmiyo pek içimden
    ama aslında yapabilene ne mutlu en azından gerçekleşeceğine dair umudun olur ve bu da insanı mutlu etmeye yeter
    senin adına çok sevindim canım

8. 9 Şubat 2010
  9. asil0508

asil0508 Guest

evet pozitif düşünme gücüne inanıyorum bende buna benzer seyler yasadım

10. 9 Şubat 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    hıımmm, demek pozitif düşünmeyle alakalıCADIARZU

Durun pozitif düşüncem, konsantrasyonumu şeetmeyin.

18 yaşımda olayım

1.75 boyum olsun kilomda 50 küsür

Bir elim yağda öteki balda olsun

hizmetçilerden biri gitsin öteki gelsin

Büyük ikramiye bana çıksın.

Lost adasına düşeyim

Ahada benim hayallerim bunlar. 3 vakte kadar gerçek olmazsa yaktım çıranı Heidiguclubacismile:nazar:

12. 9 Şubat 2010
  13. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili allegria ben de olumlu düşüncenin gücüne hep inanmışımdır ama bazen gerçekten insan düşünmeye bile üşenir ama öyle anlar vardır ki hayatımızda çok çaresiz hissederiz kendimizi bazen dualar ederiz bazen falcılara koşarız. Ama gerçekten güç bizim içimizde ve Rabbim bizim yanımızda sakın olumsuz düşünmeye alıştırma kendini a.sa.sa.sa.s
    İki haftadır o kadar çaresiz hissediyordum ki kendimi burada yazılanlar bana gerçekten güç ve umut verdi

14. 9 Şubat 2010
  15. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    ilahi kuzum ya sen bunları dilerken her şeyden önce kendin inanıyormusun bunların gerçek olabileceğine daha mantıklı dilekler dile bence gör bak olmaması için hiçbir neden yok o zaman olmazsa benim çıramı yakabilirsindelikafaduldendelikafadulden

16. 9 Şubat 2010
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Inanmak cok önemli....:nazar:

Gerek dua ederken, gerek düsüncelerimizde, gerek hayallerimizde!

18. 9 Şubat 2010
  19. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    kesinlikle çok önemli inanmak hem e en ufak zerre kırıntısı olmadan. düşünsenize hayal ettiğim 2 şey de o gecenin sabahında karşıma çıktı. bir gün öncesinde dedim ki beni istemeye gelecekler hem de martta ve ertesi gün bu mesajı aldım. :teytey: