LÜTFEN BAKAR MISINIZ....Hamileliğin Erken Döneminde Su Kesesinin Delinmesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve redlight71 tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : redlight71
  1. redlight71

redlight71 *AŞKIM ve ÇOCUKLARIM* Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar aranızda belki bilen vardır.Ben 16 haftalık hamileyim bugün acil doktoruma gitmek zorunda aldım,bebeğimin su kesesi delinmiş,doktorum 3 gün yataktan kalmıycaksın dedi,3 şişe serum verdi birde antibiyotik.Bu üç gün içersinde su kesesi kendini yenileyebilirmiş yada bebeğimi kaybedebilirmişim.Aranızda bu durumu yaşayanlar var mı?Rabbim ne derse o olur,sizlerde dua edin,hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun...

2. 12 Ekim 2009
  3. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    ciddi bir sorunla karsilasmissin allah bebeginide senide korusun...
    benimde 23.haftamda kesem sizinti yapmisti hastanede yatmistim ama seruma gerek yoktu bol su icerek giden suyu yerine tamamladim,,seninki daha ciddi anladigim kadariyla..doktorun tavsiyelerine uy
    allah yardimcin olsun

4. 12 Ekim 2009
  5. redlight71

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Sağol canım Allah razı olsun.Rabbime tevekkül ettim hakkımızda hayırlısı olsun.Allah yardımcımız olsun....

6. 12 Ekim 2009
  7. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun....

8. 13 Ekim 2009
  9. dilelif

dilelif Bu günümüze sonsuz şükür.. Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    Canım geçen yıl 18 haftalıkken aynı sorunla bende karşılaştım. İkiz gebeliğim vardı bi sabah birden suyum geldi ve hastaneye yattım.Kesesi delinen bebeğim nerdeyse hiç suyu kalmamıştı ama diğerinin hiç bir şeyi yoktu.Doktorum bize hiç şans vermedi rahim o bebeği atacak diğerinide biz dogurtcaz dedi çünkü ciddi bi sorun direk enfeksiyona maruz kalıyor bebekte annede. Dedikleri gibi suyu gelen bebeğim düştü kendiliğinden, diğeri için bizden imza felan aldırlar neyse suni sanci taktılar 2 saat sonunda dogum yabtım ama çok zorr bi sınavdı, yaşamayan bilmez.Sen atlatacaksın inşallah yenileme şansı varmış mesela, moralini yüksek tut hakkımızda hayırlısı...
    Bu arada şuan 8 haftalık hamileyim, bu kez tek ama düşük riskim var yine nabcaz bilmiyorum ne nazlı bebeklerimiz var hep annelerini üzüyorlar :)) dualarım seninle sende eksik etme inş habersiz bırakma bizi..

10. 13 Ekim 2009
  11. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun dikkat et kendine.

12. 13 Ekim 2009
  13. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    cok buyuk gecmıs olsun arkadasım. umarım bı an once atlatırsın... dualarımız senınle...

14. 13 Ekim 2009
  15. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun bitanam yat dinlen rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

16. 13 Ekim 2009
  17. redlight71

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Allah razı olsun.Hepinize teşekkür ederim,dualarınızı eksik etmeyin ne olur.Şu anda bekleme dönemindeyiz,Rabbim ınşallah sizlerinde yardımcısı olsun.Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun...

18. 14 Ekim 2009
  19. nekoneko

nekoneko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun .2 ay önce bende aynı sorunu yaşadım 24.haftada su kesem açılma yapmış ve bebeğimin suyu azalmıştı.kanama ve sancı sonrası erken doğum yaptım ve bebeğimi kaybettim .moralini bozma yazdıklarım yüzünden seninki yenileneme durumu varmış ne güzel inşallah tez vakitte iyi olursunuz.moral çok önemli dinlen yavaş hareket et.Allah seni ve bebeğini korusun hakkınızda hayırlısı olsun.iyi şeyler düşün moralini yüksek tut.