lütfen bakın hamilemiyim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve cocukruhlu tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : cocukruhlu
  1. cocukruhlu

cocukruhlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba
    sürekli sizi takip ediyorum.
    bi arada konu açmıştım.
    şimdi gene burdayım.
    adetden 1 gün sonra ve tam yumurtlama dönemimde çalışmamız oldu.şubar 21 de regli sonrası oldu bide hesaplayıcıya göre yumurtlama dönemimmiş. şubatın 28 de oldu.

son 5 gündür yatakdan kalkmak eziyet gibi geliyor.
    yumurtlama dönemimden önce akıntım olurdu ve biterdi bu kez yumurtlamadan bir kaç gün sonra akıntım tekrar başladı.süt beyazı.ve dün ilk kez sarı akıntım olu.bu gün yok.ama bugünde beyaz akıntı var buda su beyazı şaşırdım valla. sol kasığımda iğne batması gibi hisler oluyor.geceleri sıcak basıyor uyanıyorum.ve bazen uyandığımda kolum uyuşmuş oluyor.şuanda karnımın hemen altı ağrıyor.ama göğüsler normal.ama arada göğüslerdede iğne batmasımı desem damar çekilmesimi desem öle bişeyler oluyor.enteresan bişey daha ben önceden çok wc giderdim şimdi bu azaldı.ateşim 36.3 ün altına inmiyor.ve çooooooooook ağlıyorum. nedir bu kızlar.?????????????

Son düzenleme: 9 Mart 2010
  2. 9 Mart 2010
  3. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hangi gün hamile kaldıgını anlamak biraz zor hem hamileysen bunun ne önemi varki test yapsana canım

4. 9 Mart 2010
  5. cocukruhlu

cocukruhlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne bileyim merak ettim. kaç haftalık olduğunu anlamk istedim.bide hemen adet sonrası olurmu diye merak ettim. cevap için çok teşekkürler

6. 9 Mart 2010
  7. cocukruhlu

cocukruhlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkes nerde?????????????

8. 10 Mart 2010
  9. mercan.a

mercan.a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım bende adet bitiminin hemen sabahı hamile kaldım çünkü 3 gün geçti hala adet olmadım

10. 10 Mart 2010
  11. cocukruhlu

cocukruhlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inş hamişsindir tabi istiyorsan. bende daha adet gecikmesi yok. ama dün dayanamadım kan verdim sonuç bugün 6 gibi çıkacak. bakalım neler olmuş bende. çok merak ediyorum.

12. 10 Mart 2010
  13. kayitliyim

kayitliyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar..aynı belirtileri bu ay bende yaşıyorum 4 aydır korunmuyoruz en son 20 şubatta adet oldum 7 gün var adetime ama normalde adete 10 gün kala göğüslerim şişerdi ve acırdı bu sefer 7 gün var ama sönükler ve sadece ara ara batma gibi bir acı oluyor..belim ve arasıra kasıklarıma batma gibi bir ağrı giriyor..bir de heeep uykum var...

14. 10 Mart 2010
  15. cocukruhlu

cocukruhlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hadi hayırlısı inş hamişsindir.benim sonuca bir buçuk saat kaldı

16. 10 Mart 2010
  17. mercan.a

mercan.a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haberler ne hamilemisin benimki değilmiş bende bugün kan tahlili sonucumu öğrendim.Allah olmayanlara evlat sevgisi tattırsın inşallah benim bir tane kızım var ikinciye bayağı geç kaldık ömür çabuk bitiyor günler su gibi geçmiş 8 sene olmuş geç kaldığımı düşünüyorum ama istiyorumda ama çalıştığım için birazda bunca yıl bekledim bakacak kimse yok diye ama olursa olsun bakalım bundan sonra neler olacak :edi:

18. 10 Mart 2010
  19. mercan.a

mercan.a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haberler ne hamilemisin benimki değilmiş bende bugün kan tahlili sonucumu öğrendim.Allah olmayanlara evlat sevgisi tattırsın inşallah benim bir tane kızım var ikinciye bayağı geç kaldık ömür çabuk bitiyor günler su gibi geçmiş 8 sene olmuş geç kaldığımı düşünüyorum ama istiyorumda ama çalıştığım için birazda bunca yıl bekledim bakacak kimse yok diye ama olursa olsun bakalım bundan sonra neler olacak :kedi: