lütfen bakıp cevaplarmısınız

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve sebboyyy tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sebboyyy
  1. sebboyyy

sebboyyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bn bu sene bro yönetimi sekreterlik 2 inci sınıfa geçtim bu bölümü bitirince 2yıllık medya iletişim bölümü okumak istiyorum bunun için tekrar össymi girmem gerekir lütfen bilgili olanlar cvplasın

2. 6 Ekim 2009
  3. sersa_24

sersa_24 ♥ ♥ ♥08.05.2011 ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım aöf de direk geçiş yok
    öss şart

4. 7 Ekim 2009
  5. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    evet tatlım medya bölümüde 2 yıllık ve açıköğretimde 2 yıllık bir bölümü bitirdikten sonra hazırlık sınıfı okuduktan sonra işletme ve iktisada giriş yapabilirsin sadece.medya bölümü istiyorsan yeniden öss ye girmen gerek

6. 7 Ekim 2009
  7. ela

ela Guest

hayır hazırlık okumadan diket geçiş yapabilir iktisat ya da işletmeye aöfden devam etmek isterse bu hazırlık bizi kapsamıyor cnm.

8. 7 Ekim 2009
  9. evrim2008

evrim2008 Sabırlıyım,bekliyorum:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aöf nin kabul ettiği bölümleri bitirince İşletme-İktisat,bazı bölümler için Çeko,Hazırlık okumadan doğrudan "lisans tamamlama" başvurulabiliyor mesela Halkla İlişkiler;ister Aöf mezunu ol ister örgün öğretim.Bazı bölümlerden mezun olanlar için Aöf "Lisans Tamamlamaya Hazırlığa" başvurabiliyorsun mesela Elektirik bölümü gibi.Hiç Aöf nin kabul etmediği bölümlerde de yeniden Öss ye girip tercih yapmak gerekiyor.Daha ayrıntılı bilgi için Aöf sitesi duyurular bölümü.Burdanda yeterli bilgiyi bulamazsan büroyu ara yada Aöf kursu veren bir yeri onların elindede listeler oluyor bölümlerle ilgili.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

10. 7 Ekim 2009
  11. sebboyyy

sebboyyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bunu össye girmeden yapabilirmiyim bilmiom