lütfen bana acilll yardım edin=(=(=(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve lamiacik tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Şubat 2009
    Konu Sahibi : lamiacik
  1. lamiacik

lamiacik Guest

merhaba ben aranıza yeni katıldım çok önemli bi problemim var sevgilimle yaşıyorum ve 2mizde öğrenciyiz.Yaklaşık 4aydır aynı ewde yaşıyoruz ve ben 4ay içinde 3kere hasta oldum 2kere normal 3.sünde ise çok az miktarda kan geldi ve çok kısa sürdü şaşaırdım ama kan geldiği için bişeyden şüphelenmedim..1ayı geçkin bi süredirde hasta olmuyorum.Mide bulantım ve baş dönmem yok ama göğüslerim inanılmaz büyüdü kasıklarımda ağrı var karnın şiş ve sürekli yemek yiyorum.Test yaptık ilk çizgi belirgin bi biçimde çıktı 2.çizgi ise silikti.çok korkuyorum çünkü eğer hamileysem aldırmak zorundayız.Birbirimizi çok seviyoruz ailesiyle de tanıştım ileriyide düşünüyoruz fakat daha çok erken.Daha 18yaşındaym çok korkyuroummmm=(=(=(=(=( lütfen hamile miyim değil miyim görüşlerinizi bekliyorum=(=(=(=(

2. 4 Şubat 2009
  3. Gxuxlxuxm_se

Gxuxlxuxm_se Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kan testi yaptır kesin sonucu alırsın ama hamile olma olasılığın çok yüksek ah be gülüm bu kadar korkacağına panik yapacağınıza neden daha önceden tedbirinizi almazsınız ki. hiç mi düşünmezsin ilerisini yalnış anlama haddim değil akıl vermek ama akıl var mantık var yani... biz aylardır uğraşırız olmaz istemeyenin hatta korunanın hemen olur yaa.

4. 4 Şubat 2009
  5. Gxuxlxuxm_se

Gxuxlxuxm_se Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım gecikmeden kan testi yaptır böyle korkuyla bekleme belkide hamile değilsindir.

6. 4 Şubat 2009
  7. glsh85

glsh85 Guest

burda soru sormussun ama cok tepkı alcaksın sen en ıyısı kan testı yaptır kurtul dusuncelereden

8. 4 Şubat 2009
  9. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    cnm daha çok küçükmüşsün ya inşallah hamile değilsindir hiç gecikmeden tekrar test yap emin olamazsan kan testi yaptır 1 ayı geçkin süredir hasta olmuyorum demişsin şimdi belli olsa bile çok az vaktin kalmış olabilir..Bebek istemediğin belli korunsan çok iyi olur..

10. 4 Şubat 2009
  11. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ahh ya su korunmak cokmu zor hap kullan neden duşunmuyorsun boyle ıstenmeyen bır bebek oluyor herkez bır cocugu olsun dıye yıllarca ugrasıyor madem yaptın boyle bırsey gır gunahına sen kurtul yazık sanada onada:çok üzgünüm:

12. 4 Şubat 2009
  13. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Daha 18 yasindayim korkuyorum diyorsun ama baska seye geldimi korku hak getire demek geldi icimden birden...
    Ah be canim bazi seyleri neden planlamiyorsunki bastan,umarim hamile degilsindir cünkü hamile isen ben sana degil alinmak zorunda kalacak günahsiz bebege üzülürüm.
    Biraz daha bekle ve gidip kan testi yaptir cünkü kan testi tam garanti.Egerki negatif ise bundan sonra korunursun...Giden bebek oldugu icin ins hamile degilsindir diye dua edecegim..Cocuk konusunda cok hassasim cünkü...

14. 4 Şubat 2009
  15. Mozijiku

Mozijiku Editör Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Büyük ihtimal hamilesin. 5 dakikalık zevkiniz için ne yazıkki içindeki o masuma kıyıcaksın.Çok günah çok. Keşke korunsaydınız:kızgın:

16. 4 Şubat 2009
  17. EU3

EU3 Guest

canımcım yüzde yüz hamilesin kana falanda gerek yok çıkmış zaten idrarda

18. 4 Şubat 2009
  19. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları: