lütfen bana akıl verin.kafayı yiyecem:((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve fridazz tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : fridazz
  1. fridazz

fridazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    4 yıldır beraber olduğum,6 aydır da nişanlı olduğum insan benden gizli başka bir isimle facebook açmış. bi şekilde tesadüfen gördüm.nişanlı olmamıza ragmen ilişki durumuna karmaşık yazmış.hiç tanımadıgım kızlarla arkadaş.biriyle samimi gibi.ben bunu ona söyleyince,beni aldatıyosun diyince yemin etti aldatmadıgına ama demekki bitmiş bişeyler böyle bişeye başvuruyorum,ayrılalım dedi..ne bir açıklama var ne bişey.ben de sert çıkışınca seni sevmiyorum artık ve bunun gibi birsürü hakaret etti.ben onun hep zor günlerinde yanında oldum,annesinin babasının yapmadıgını yaptım.ben çalışırken o öğrenciydi,resmen okuttum aonu.şimdi işe girdi,çevresi oldu..tlfu kapattıktan sonra seni çok seviyorum ama böyle yürütemeyiz diye msj çekti..biz onunla birlikte olduk hem bu yüzden ayrılamıyorum hem de çok seviyorum.onsuz yaşayamam.onca laf ediyo yine arıyorum.mirmirmirmir.ne yapacagımı bilmiyorum.ben de çok üstüne gidiyorum,uzagız diye hep kavga ediyoruz.ama onsuz yaşayamam.lütfen bana bi akıl verin.nişanlanmak için aileme bile rest çektim.şimdi ailem her kavgamızda biz istememiştik deyip duruyolar...lütfen akıl verin bana.lütfen

2. 12 Şubat 2010
  3. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım ilk söyleyeceğim ; onsuz yaşayamayacağın fikrini aklından çıkarman...
    eğer o seni terketseydi bal gibi de onsuz yaşamak zorunda kalacaktın...

seni terketmemiş ama sen ondan çoktan gitmişsin...

seni sevdiğini sanmıyorum ben ; sevseydi pişmanlık duyar ; bir açıklama yapardı...
    sadece olay büyümesin diye sonradan o mesajı atmış gibi geldi...

ve daha da önemlisi onunla birlikte olmuş olabilirsin ve sırf bu yüzden bu yaptığını görmezden gelip onu affetmemelisin ya da gitmesine engel olamamalısın... mutsuz ve saygı görmediğin bir evlilik yaşamak istemiyorsan tabii...

4. 12 Şubat 2010
  5. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sende biraz anlayışlı davranabilirsin mesela çok üstüne düşme onun seni aramasını bekle aradığında sakin konuş ilgiyi biraz ondan bekle çok üstüne düşünce erkeklerin, nasıl olsa beni çok seviyor moduna girebiliyorlar. ve asla ona mecburmuşsun hissini verme kısacası arkadaşım onu ve kendini biraz rahat bırak derim sana.

6. 12 Şubat 2010
  7. fridazz

fridazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende bunu düşünüyorum ama çok seviyorum.sevmesem bitek beraber olmam tutmazdı beni ama düşününce onsuz bi hayatı...ya nikah yapacaktık bu 15 tatide ben yapmayalım erken dedim.mobilya aldık beraber, sevmeyen istemeyen biri niye yapsın bunları(ya da ben kendimi avutuyorum)ne yapmalıyım şimdi,ayrıldık mı ayrılmadık mı onu da bilmiyorum.deli gibi aramak istiyorum ama zor tutuyorum kendimi.

8. 12 Şubat 2010
  9. fridazz

fridazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısın bunu yapamıyorum işte.bi ara nişanlamdan önce ben ayrıldım ondan,bana şarkılar bile besteledi,yalvardı bu adam.şimdi nişandan önceki adamdan eser yok..ayrılmak istemiyorum ama ba söylenenleride gururuma yediremiyorum..aramamalıyım değil mi?ama ya oda hiç aramazsa diye korkuyorum:KK43:((

10. 12 Şubat 2010
  11. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bırlıkde oldum ve ayrılamam demıssınız..
    basınıza sılah mı dayadı da bırlıkde oldunuz?..
    oldunuz neden pısman ve kendınızı ona mahkum hıssedıyosunuz kı..
    bu sekıdle sız yapdıkca oda herseyı yapacakdır nasıl olcsa bırlıkde oldukbenden ayrılmaz hesabı yurutur..ben olsam bırakırdım..madem bu durumda baska arkadaslıklar arıyo cekılırımde barı tam arasın..! yada sızı aldatamıyoda tatmıjn olmak ıcın face kurbanı oldu..
    ama tepkınızı koyun derım henuz nısanlılık bırbırınızı tanıma donemındesınız nışan yapmanında avantajı bırbırınıdaha yakından tanımakdır..
    yrılıp ayrılmamak sızın kararınız aama tepkınızıde ,ortaya koyun..

12. 12 Şubat 2010
  13. dj_sinem_0106

dj_sinem_0106 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım arama bırak bole bır durumda arayan sen olma kabahatli olanda o zaten utanmaza bak ya ılıskısı karmasıkmıs sen nesı oluyosun bence sız beraber oldugunuz ıcın nede olsa elı mahkum gıbı davranıyo ben ole dusundum anlattıklarından sana bır sey daha soleyım bu nısanlıyken bole yaparsa evlılıkte neler yapar dusunemıyorum arama sorma sevıyosa pısmansa yaptıgı eseklıgının farkındaysa o gelsın ayagına kıtap oku yuruyuse cık pasta yap ne bıleyım kendını ıyı hıssetcegın seylerle vakıt harca canım

14. 12 Şubat 2010
  15. Citlenbik

Citlenbik Solu[ğ]umdasın Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım arkadaşım iyiki de önceden gelmiş bu olay başına yol yakınken yani..hadi evlendikten sonra [B]görseydin iş işten geçtikten sonra nişandan ayrılmak kolaydır boşanmak ise psikolojinin bozulmasıdır..dünyada ondan başka erkek yok değilya biraz zor olacak unutman fakat en iyisini yapacaksın ayrılmakla..yani zamanında yaptığın bir iyilik varmış ki bunu Allah karşına çıkartmış.zaman herşeyin ilacıdır bir başkasını düşüneceğine kendin bir insansın ilk başta bunu bil yani kimsenin kimseyi üzmeye bu dünyada hakkı yok[/B]

16. 12 Şubat 2010
  17. fridazz

fridazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet isteyerek beraber oldun.çok sevdiğim için oldum..evet bana da en çok koyan kızlar falan değil,ilişki durumu karmaşık oldu...bide ben seni ekliyorum face kabul et dedim,bin dereden su getirdi,bağırdı çağırdı.kapatıyorum face i dedi..elime çok fırsat geçti ama ben seni aldatmadım dedi,sadece oyun oynamak için açtım falan...bi çok seviyorum diyo,bi sevgim bitti diyo..hep sorun çıkardığım,hep kavga ettigim için tüketmişim ona göre..ya öğrencilerime bile verimli olamıyorum..kafayı yiycem.kimseye de anlatamıyorum..çok sağolun.iyiki varsınız

18. 12 Şubat 2010
  19. fridazz

fridazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama ben ayrılmak istemiyorum.aileme ne diyecem,çevrem ne diyecek.ben kendi zorumla ailemi ikna ettim.şimdide ayrılmamıda onaylamazlar..off offf