lütfen bana yardım edin çıldırmak üzereyim

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 24 Kasım 2007 başlatılmıştır.

24 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

fikirlerinize bilginize ve desteğinize ihtiyacım var
    bu siteyi bana bir arkadaşım tavsiye eti ben 4 aylık evliyim ve halen ilişkiye giremedik çok korkuyorum kasıyorum kendimi ilk 3 ay çok denedik artık eşimde ben de yorulduk korkumu yenemiyorum ve eşim çok anlayışlı onun bu anlayışı altında eziliyorum..... bana rahat ol demeyin kendini telkin et demeyin nolur bunları denedim şimdi lütfen bir krem bir uyuşturucu yada bu tür tavsiyelerde bulunun lütfen "esra tekin" konulu bir yazıyı okudum anestol diye bir kremden bahsetmiş uyuşturuyormuş doğrumu yada bu tür bişey lütfen çok acil artık bittim psikolojim berbat

2. 24 Kasım 2007
  3. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Mutlaka doktora görünün arkadaşım basit bir konu değil bu...Kulaktan duyma ilaçlarıda sakın kullanma helede öyle krem ve jel tarzı şeyleri...bilmeden kendine zarar verebilir vajinal enfeksiyon kapabilirsin..Doktora danış gerkirse doktor verir zaten...Gerçi bu durum biraz psikolojik o yüzden bi psikiyatra gitmen lazım ...Yani benim bi arkadaşım öyle olmuştu Haydar dümene gitti iki seyansta sorunu hallettiler ....Allah yardımcın olsun arkadaşım canını sıkma çözülmeyecek bi sorun değil...

4. 24 Kasım 2007
  5. SERRA

SERRA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    284
    Ödül Puanları:
    113
    güzelim anestol denen krem yanık falan olduğunda yada pişik acıyı yanmayı keser ben kızım için sürekli kullandım...sana ne yararı olabilirki anlayamadım...? bencede kulaktan duyma şeylerle kafanı doldurma ve bir uzman dr görün...ne diyeyim sabırlarr...:1shok:

6. 24 Kasım 2007
  7. esra tekin

esra tekin Guest

herkese merhaba bencede doktorla görüs ama anestol pomadı bana kadın doğum doktoru önerdi yani doktorun tavsiyesiyle kullandım ben

8. 24 Kasım 2007
  9. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım sakın krem falan kullanma bu kremler zararlı olabliyor sen muhakkak bir psikoloğa görün artık bunun çaresi var çok kısa zamanda sorun çözülüyor sen boşver kulaktan dolma sözleri doktora git ve biran önce normal hayata dön hiç kafana takacak birşey yok doktor sorunlarını kısa zamanda çözecektir

10. 24 Kasım 2007
  11. *papatya*

*papatya* yine yeni yeniden :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende yeni evliyim bizdede aynı sorun vardı.bende doktor tavsiyesiyle anestol kullandım.ilk denemede işe yaradı ama sonra yine olmadı.doktora gittiğimizde bende fizyolojik bir sorun olduğunu söyledi 2 hafta önce ameliyatımı oldum.yakında kontrole gidicez.bekliyorum herşey normale döner diye.

12. 24 Kasım 2007
  13. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bi dr.a mutlaka görün.Sandığın gibi çok acı verici bi şey değil sadece kendini kasma rahat bırak.İstersen bi kas gevşetici al.Kesinlikle dr.a git.

14. 24 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

hepinize Ilginiz Için Teşekkür Edrim Ama Artik Doktor Seanslarini Bekleyemem 4 Ay Oldu Ya Bana Lütfen Uyuşturucu Bişeyler Söyleyin Bikere Olsun Okorkuyu Yeneyim Baka Bişey Istemiyorum Gerisi Gelir Ama O Ilk Olacaği Korkusu Kabus Gibi Geliyor

16. 24 Kasım 2007
  17. mira

mira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman içiceksin kas gevşeticiyi cnm ve eşine güveniceksin
    diyiceksinki sevdiğim bir insan ,onu seviyorum ve bu ilişki bizi dahada bağlıycak
    kas gevşetici ve vazelin kullandım ben

18. 24 Kasım 2007
  19. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Mira ya katılıyorum...Belki seninkide fizyolojik bir rahatsızlıktandır baktırdın mı arkadaşım?
    hem korkulacak bişi olsa yüzyıllardır insanlar evlenmek için böyle istekli olurlar mıydı?:eek::eek::eek:
    Güzel şeyler var hayatta :KK66: