lütfen bana yardım edin evliliğim bitecek..

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve yelizsavcı tarafından 6 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Ocak 2008
    Konu Sahibi : yelizsavcı
  1. yelizsavcı

yelizsavcı Guest

:eek:klava:yardım edin.10 aydır evliyim eşimle severek evlendim.eşime hala aşığım.ama cinsel birlikteliğimizi henüz gerçekleştiremedik.ilişkimiz bozuluyor.kendimi kasıyorum bundan nasıl kurtulabilirim.

2. 6 Ocak 2008
  3. hmeyra

hmeyra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yelizcim bir an once doktordan yardim al esin 10 yil iyi sabretmis erkekler dayanamaz cunki

4. 6 Ocak 2008
  5. yelizsavcı

yelizsavcı Guest

doktor bana ne söyleyecek ki 10 aydır yaşamıyorum ya tek düşündüğüm bu kendimi diğer kadınlardan eksik hissediyorum

6. 6 Ocak 2008
  7. hmeyra

hmeyra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk once ozur dilerim 10 yil yazmisim ama yanlis dusunuyosun sen eksik degil sadece biraz korkuyorsun ama ben bunu asabilirsin esinin sana davranisida cok onemli belki sen oyuzden kendini kasiyorsun bence doktor sana yardim edecektir

8. 6 Ocak 2008
  9. selda19

selda19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    En fazla 6 yada 7 seansta çözülebilecek bir sorun bu.En kısa zamanda doktora başvurmalısın.Tamamiyle psikolojik bir durum.Ya kendi psikolojinle aşacaksın yada dediğim gibi doktor yardımıyla sevgiler...

10. 6 Ocak 2008
  11. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canim elbet bi doktora git derim ama bi arkadas burada vajinususun cozumunu yazmisti haydar dumene gitmiste onu dene istersen

12. 6 Ocak 2008
  13. fulya61

fulya61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senin durumunda o kadar çok kişi varki canını sıkma çaresi olmıyan birşey değil sadece kimse bu konuda konuşmuyor doktora gidersen hallolur

14. 6 Ocak 2008
  15. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım bunu yaşayan ilk sen değilsin.. önce bunu düşün ve bence bir doktora görün.. tamamen psikolojik.. arkadaşında dediği gibi birkaç seansda normal hayatınıza dönersiniz...
    hem bu sorunu yaşayan birkaç arkadaş vardı burda onlar çözüme ulaştılar seninde ergeç olur üzülme ve rahat ol kendini kasma.. ilişkiden önce eşinle konuşun seni rahatlatsın sonrasında biraz nasıl diyeyim cilve naz (yani ön sevişme ) sonrasında daha kolay olacaktır...

16. 6 Ocak 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Canım aşağıda "papatya" nın " bende yapabiliyomuşum" Yazısını bi oku istersen..
    Bu belkide bi rahatsızlık yüzündendir.Doktora git kontrollerin yapılsın, bie şer çıkmazsa psikolojik olarak yardım alırsın.
    Kolay değil bende acı çekenleri hiç anlamazdım yaa ne var bunda derdim.Bende yara olunca bende kaçar oldum ilişkiden.Demekki herşeyin bi sebebi oluyo.Şimdi yaramı hallettim iyiyim.Seninde belki bilmediğin bi sorunun olabilir.Güzel olan bir evliliğin bu yüzden tehlikeye girmesi çok kötü.
    İnşallah çözüme kavuşursun.
    Nazlımeleğin dediği gibi kendinizde bol bol çalışın.

18. 14 Ocak 2008
  19. yelizsavcı

yelizsavcı Guest

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim..yanlız benim bi problemim var ben çok çekingen bi insanım.doktor bana nasıl yardım edecek.bana psikiyatri mi yoksa jinekolog mu bakacak..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.