Lutfen bana yardımcı olurmusunuz.

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve gamzelim.66 tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : gamzelim.66
  1. gamzelim.66

gamzelim.66 en buyuk duamsin bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slmlar ben tup bebekle su an 6+3 giunluk hamileyim..dun bi anda kanamam basladi tebi hemen acile gittik yurt disinda ne kadar doktor eksikligi var tam 4 saat acilde bekledk..neyse beklerken cok lavobaya kontrolo gitrigimde parcanin geldigini gordum..ardindan bi parca daha geldi..o an yikildik zaten esimle..ben oturmus agliyorum doktor bizi cagirdi..kontrol etti iki tane kese vardi..birinde bebk vardi kalp atisini bile gosterdi ama duymdik sadece hareketini gorduk..diger keseye uzun uzun bakti bisey goremedi sadece bi nokta gibi bisey vardi..
    SIZLERE SORUM..acebe ikinci bebk yenimi tutunuyo yoksa omu dustu dun cok merekediyorumm cok sukur kanam késildi..basina boyle bisey gelen vbarmi arkadasler..simdiden cok tsk ediyorum

2. 24 Eylül 2010
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198

cnm benim çok erken ama bende 6 haftalıkken senin gibi sesini görmedik ama ışık gibi yanıp söndüğünü gördük ve ikisinide aynı anda gördük...sanıırm tek bebeğin tutundu diğeri ise tutunamadı ...ama çok erken dediğim gibi ilerleyen haftalarada daha net belli olur cnm

bide bol bol yat cnm bebeklerin için...çok geçmiş olsun cnm sağlıklı gebelik dilerim

4. 24 Eylül 2010
  5. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim iyi dilkelerin icin cok tsk ederim zaten surekli yatiyroum herseyin hayirlisi tek olsun saglikli olsun rabbim buyuk ins kucagimada alirizz..

6. 25 Eylül 2010
  7. canan2508

canan2508 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence ikinci bebek yeni oluşuyor
    hakkında hayırlısı dr kontolünü aksatma haberleri bize bildirr

dirim kankimm yazımı sakın yanlış anlama sana ters olsun diye yazmadım haaa çok öpüyommm seni sefiyommm

8. 26 Eylül 2010
  9. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    ben de 2. bebeğin yeni tutunduğunu düşündüm lütfen sen de öyle düşün..bol bol dinlen, çok çok dua et ve onlara ikisini de çok sevdiğini, ikisini de çok istediğini söyle..seni hissedecekler ve kalacaklar anneleri..
    aynı anlatığın olay başıma geldi ve tüm hamileliğimi yatakta geçitdim..çok şükür iki bebeğim de onları ne çok sevip istediğimi hissetti ve kaldılar benimle..benim de 6. hafta başlamıştı kanamalarım hem de öyle böyle değil ve 14. haftaya kadar sürmüştü..
    hayırlı haberlerini merakla bekliyorum..

10. 26 Eylül 2010
  11. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inss oyledir canim,,hayirlisi neyse o olsunn,,

12. 26 Eylül 2010
  13. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bebeklerini Allah bagislasin canim,anali babali buyutsun,senin 14.cu haftaya kadar basindan gecen olay tek kanamamiydi yoksa o kucuk parcalardami gelmisti orayi anliyamadim canim yorumun icin cok tsk ederim dr.kontrolunden gelince mujdeli haberimi paylasirim sizlerle ins..

14. 27 Eylül 2010
  15. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkasalar malesef ikinci bebegimide kaybettim dun gece yogun sancim oldu ve kanam basladi..acile gittik..doktor olmadigi icin eve gonderdiler..bu gun tekrar gittigimizde bebegimin dustugunu ogrendim cok kotuyumm..kanamam cok fazla bu normalmi aceba..saat basi ped degistiriyorum..ve cok agrim oluyo..

16. 28 Eylül 2010
  17. canan2508

canan2508 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ikinci bebeğimide kaybettim derken yani şuan hamile değilmisin

18. 28 Eylül 2010
  19. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bunu soylemek cok zor ama malesef degilim artik..persembe gunude kanamam olmustu ve parca gelmisti..iki keseden biri bosdu.. sadece birinde bebk vardi yani bebegimin biri dusmusmus..dun gece yine cok sancim ve kanamam oldu..bu gun hantaneye gittigimizde diger bebgimde gitmis su an bombosum bi yanik eksilmis gibiyim..