Lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim...!!!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve MeLis.. tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

13 Mart 2009
    Konu Sahibi : MeLis..
  1. MeLis..

MeLis.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm:Selam öncelikle....Ben 1.5 aya yakn bı zaman onceee sevgılımden ayrıldım daha dogrusu o bıraktııı..... 4 ayLık bır ılıskımız vardı... hayatımda ılk defa bu kdr cok sevmıs ve sevıldıgımı zannetmıstım... arkdslarım bana sorduklarında ılk defa boyle bırı cıktı hayatıma benı cok sevıyor benım ıcın herseyı yapıyor aman melıs nasıl mtlu olur dıye saba sarfedıyor hıc yanımdan ayrılmak ıstemıyor boyle seven olamaz derdım... 2 aya yakn ılıskımız cok gusel gıttı yanııı cok gusel gunler gecırıyordum aılemde bılıyordu her aksam o bıze gelır oturur sohbet eder ya da bı yerlere gıderdık.... bana bızım ılıskımız daha yenı olabılır ama bız senelık ılıskılere bedelız derdıı... sozler verdık yemınler ettık senı asla bırakmam benmkı sevgı deıl baska bır sey daha buyuk bırsey sana oyle deger verıorumkı kmseye veremem baska derdı.. senın her zaman yanında olucam derdı bana bılırsınız herkesın dedıı sozler..sonra yuzuk taktık aramzda ıkımız sımgesı olsun dıye askımızın..bana bu yuzuk yemınle takılır tabutla cıkar anca dedı. o calısıoo ben okuorum.. 2 aydan snra tartsmalar gercı ılk aylarda vardı ama son zamanlar cok sıklastı tartısmalar sıklastı ben cok kes ayrılmaı denedım ama o ıstemedı duselcek ddı..ınandım ama daha sonralar cok deıstı bende uzerıne gıttım sanırm..annesı ve babası hasta butun sorumluluk onun uzerındeydı bıde krız gelınce ıslerı yogunlastı artık bana zaman ayıramıoduu bnde uzuluodum artık eskı sevdıım ınsan yoktuu karsımdaa hersey derken bıde benmle ılıskı yasayamadı cok agladm telefonlarda kızardı baan uzulmemen ıcın ayrılmak ıstedı ben ısrar edınce barstk ama 10 gun surdu ve bıraktı benııı....sımdı cok acı cekıorum kac kere mesaj cektım cevap vermedı sonra uzun mesajar sonucu bana bıdaha rama benı bız ayrıldk donusu olmaz sevgım bıttı dıye mesaj cektı yıkılmıstm...15 gun aramadm ama dayanamaıp bu sefer arkdsmla beraber mesj yollattırdm ona o da arkdsma ınan cok mesgulum ıllakı sevıorum ama ısım okulum aılem bıde melısle ılgılenıcek vaktım yok benden umıdını kesmek zorunda yazmıs yanı ıstemıo artk benı attıgım mesajları okusanız sız bıle aglarsınız ama ooo :KK43::KK43::KK43: bana yardım edın hala bı umut arıorum olmadıgı halde

2. 13 Mart 2009
  3. nur.sima

nur.sima Guest

yaş kaç?
    karşı tarafın yaşı kaç?

4. 13 Mart 2009
  5. mervishh

mervishh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    nur sima'nın dediği gibi yaşlarınızı merak ettim ben öncelikle..
    Sonra yani Melisle uğraşcak vaktim yokkk böyle bir kelimeyi söyleyen insandan ne umudu bekliyosunki daha anlamıyorum!! seviyorum dediğin adam sana uğraşcak vaktim yok diyor varmı böyle birşey yaa seven insan dermi bunu lütfen tatlım kendini topla ve birdaha bence görüşme bu insanla

6. 13 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

bence de görüşme tatlımyasakkelime
    hem ayıracak vaktim yok diyor, hem kendisi bitiriyor zaten....
    bu insana karşı ne gibi bi umut besleyebilirsin ki??
    iyi düşün taşın canım senden ayrılan erkeğin peşinden gitmekte,umut beslemekte yakışmaz sana...

8. 14 Mart 2009
  9. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım üstüne düştükçe daha çok kaçırırsın.kendi haline bırak dönerse zaten senindir
    haklısın bu kadar yaşanmışlıktan sonra edilen büyük laflardan sonra insan yakıştıramıyor ayrılığı ama güzelim bu çocuk seni istemiyorum diyor sevgim bittidiyor.ailesinin işleri için seni TERKEDıYOR nasıl sevgi bu.

10. 14 Mart 2009
  11. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sen yapacağını yapmış, her türlü yolu denemişsin

bundan sonrası ona kalmış

artık hiçbirşekilde araya kimseyi sokma ve sen de msj atıp arama sorma..

eğer gelecekse gelir yine.. belkide seni sevdiğini anlaması için biraz senin uzak druman kendini özletmen gerekebilir..

sana gelecek olursada süründür, uzun bir süre uğraştır derim..

ama ona asla yıkılmış. mahvolmuş. terkedilmiş bir kız imajı verme..

güçlü dur, önemsizmiş gibi davran, eskisinden daha bakımlı daha güzel daha neşeli ol..

12. 14 Mart 2009
  13. MeLis..

MeLis.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

ben 18 o 23 yasındaydı..KızLar hakLsnzz... ama yanı ınanın o kdr farklı gormustumkı herseydenn sankı ılk askım gıbıydıı benm ıcın yapamıcaı bırsey yoktu ..en son arkdsm tarafından edılen mesaj aynen soyleydı...yaa cok mesgulumm okul ıs aıle zaten benı bunalıma soktu yeterınce bırde melteme vakıt ayırmam mumkun dııl..yaa bunu o dıyor hala kabullenemıyorum ...bana sen benım sonumsun dıyen ınsan dıyor bunu...sevgı bu kdr mı basıtt ...melıs sen benı nasl bu kdr cok sevıyorsun derdı son gunlerdee..o da bılıyor kımsenın onu sevemeyecegını bu kadar..ama BITIRDI.ardına bakmadan bır damla goz yasıma kıyamazken sımdı gozyaslarım okyanus oldu hanı nerdee yok su an...:KK43: kabullenemıorum bu yuzden ...bndede hata cok aradım donecegı varsada vazgectı sımdı herkesın yaptıı gıbı kendı hayatıma bakıcamm umarım bır gun pısman olur ve bana donmek ıster o zaman bı kac cıft sozum olucak ona...ama pişman olur muu:KK43::KK43::KK43:???:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

14. 14 Mart 2009
  15. MeLis..

MeLis.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    he bıde ona son kez sormustum bu ılıskıyı duzeltmek ıcın benımle bırlıkte saba sarfedıcekmısın onun verdıgı cevap bana melıs krız var haberın yok mu?? bunu der mı bır ınsan yaa... aılesı herseyı onn ustune yıkmıs ,işi ,okulu derken benı dusunmeye vaktı yok ama hersey yoluna gırınce sızce gelırmıyım aklınaa anlar mı degerı mı ya da sevmeyen br ınsan daha ne degerı mı anlar dıyorsunuzzz:KK43::KK43: sevgılıyı gerı getırmenn yollarını okudumda herkez hayatına onsuz devam edebılecegı ımajı vermıs aylarca aramamıslar sonra erkekelr onları aramıs?? ama benımkı farklıı??

16. 14 Mart 2009
  17. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arama canım eğer seviyorsa ve dönmeyi düşünürse emin ol sen aramasanda o seni bulur..

18. 14 Mart 2009
  19. MeLis..

MeLis.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :bbo:
    canım benım ıstesemde görüşemem zaten ... yanı attıgım mesajları okusa baska bır ınsan resmen aglar ama o hıc m ıuzulmedı bana o sert mesajı cektı hala aklım almıyor...