Lütfen bari siz 5 dakikanızı ayırıp bana bir fikir verin :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _chocolate_ tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

6 Haziran 2010
    Konu Sahibi : _chocolate_
  1. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar sinirden aglayasim geliyor inanin kötükedihüso Sorun esimin kiz gibi küsmesi. Veya isine küsmenin gelmesi. Bugün Pazar ve almanyadada hava cok güzel. Ben ise salak salak evde oturup SIKILIYORUM millet ailece gezerken. Careyi annemlerin yanina gelmekte buldum ama hafta ici hep calisiyoruz bu pazar gününü degerlendirmek bir tarafa kalsin esimin yapdigi cok gücüme gidiyor.

Benimle ve ailemle asla konusmayan sahip cikmayan hattaya bizi görmek istemediklerini her firsatte belli eden insanlarla zaman zaman akraba oldugumuz icin ayni ortamda bulunmak zorundayiz ancak hic konusmazlar bizimle. Daha önce esimin onlara hep selam verdigini farkettim ve bize selam vermeyen insanlara selam vermesini istemedigimi söyledim. Dünde yine kizlarina arabani oradan cekmezsen cekebilirler dedi, kiz yüzüne sert sert bakti ve ona cevap bile vermedi. Aksamda esim arkadaslariyla gezmeye gitti. Geri geldiginde ona nicin onlarla konusmakta israr ettigini sordum ve onlarla konusmasini istemedigimi daha öncede söyledigimi söyledim.

Neyse ikimizde sinirlendik arkamizi dönüp yattik ama kavga bile ettik sayilmaz. Sabah kahvalti hazirlamaya kalktim, baktim ki kalkmis kendine ekmek yapiyor. Kahvalti hazirliyorum neden ekmek yapiyorsun dedim cevap vermedi. Onunla sakalasmaya calistim bozdu atti beni. Bende onu azarladim ondan sonra ayni sekil. Yine sinirlerime hakim olup kahvalti hazirlamaya dewam ederken bir ekmek daha yapdi kendine ve gitti. Hic sesimi bile cikarmadim ama gidince bari beni annemlere birak diye telefon actim telefonuma cikmadi.

Iki tane mesaj yazdim, defalarca aradim telefonlarima bile bakmiyor. Sinirden aglayasim geliyor bukadar ufak birseyi bukadar büyütüp huzursuzluk vermeye ne hakki var? Bir yandanda bukadar ufak birseye bukadar tepki verilmez tekbasina disariya cikmak icin firsat mi kolladi diyorum. Öte yandan kiminle nereye cikmis olacagi hakkinda hicbir fikrim yok. Bu küslügü kesin ben artik bu atmosfere daha fazla dayanamayip özür dilemek zorunda kalana kadar sürdürecek eminim. Cok sinirliyim bu adama nasil ceza vermeliyim bilmiyorum :KK43:

2. 6 Haziran 2010
  3. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seni ve aileni kabul etmeyen birini sen nasıl kabul ettin peki

4. 6 Haziran 2010
  5. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sizinle konusmasalar bile ayni ortamda bulunmak zorunda kaldiginiz akrabalarinizla konustugu icin devamli onlarla konusma istemiyorum dediginiz icin boyle tepki veriyor olabilir mi....fazla ustune gittiginizi dusunmus olabilir...

6. 6 Haziran 2010
  7. _chocolate_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Beni ve ailemi kabul etmeyen insanlar maalesef esimin ailesinden degil. Babamin kücük kardesi.

8. 6 Haziran 2010
  9. _chocolate_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bunu ona ikinci defa söyledim dün. Bir koca karisinin tarafni tutmaz mi, onu korumaz mi. Benim cocuklugumu ailemden ayri gecirmeme sebeb olan ve daha düne kadar herkeze onlarin oldugu yere bizim cagirilmamamiz icin herkeze baski yapan insanlarla benim esimin ne isi olabilir ki? Beni sürekli öyle dedirtme mecburiyetinde birkacagina kendi evinin huzurunu sacma sapan insanlar icin bozacagina onlarla konusmasa daha mantikli olmaz mi? Kaldiki bunu ona henüz ikinci kez söyledim.

10. 6 Haziran 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Eşinize kızmak yerine sebep sorun..
    Neden sizin görüşmediğiniz insanlara selam veriyormuş ki?
    Zaten anladığım kadarıyla o küs olduğunuz kişiler de eşinizi sallamıyorlar,verdiği selam havada kalıyor,kendi kendine rezil olmak mı istiyormuş?

12. 6 Haziran 2010
  13. _chocolate_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende aynen bu sorulari sordum ona. Amcamin kizina onu söylediginde onun yüzüne nasil bakdigini gördü mü diye sordum. Maalesef benim esimin söyle bir huyu var. Kendisiyle ciddi bir konu hakkinda konusmak asla mümkün olmuyor, böyle seyler soruldugunda hemen araya bir duvar örüyor. Sorulara cevap vermiyor insana kendi kendine konusuyormus gibi hissetiriyor, baktiki karsidaki susmuyor rest cekip gidiyor.

Ona karsi nasil bir tavir almam gerektigini bilmiyorum artik, küs durunca evdeki atmosfere dayanamiyorum. Ama onunla konusup bazi seyleride halledemiyorum cünki konusturmuyor kendisiyle. Hicbirsey yokmus gibi gönlünü almakda istemiyorum artik cünki öyle yaparak onu bukadar simarttim ve bu hale getirdim.

14. 6 Haziran 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    İyi de konuşmazsanız nasıl anlaşacaksınız ki?
    Ne adamlar var yahu!
    Şimdi bişey diyecem olmayacak..
    Kolay gelsin,ne diyeyim...

16. 6 Haziran 2010
  17. _chocolate_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu arada konu neden "Arkadas Cevrem"e tasindi anlamadim. Arkadas cevresiyle bir alakasi yok cünki.

18. 6 Haziran 2010
  19. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Gercekten cok sacma bir sebebten dolayi küsmüs,
    yani küsülcek bi durumda yok bence fazla ortada, cok abartmis bos yere uzatmis..
    Hic sevmiyorum gercekten küsen naz yapan erkekleri,
    bana herzaman itici gelmistir, hep uzak durmusumdur öylelerinden :S