Lutfen BebekLerınızı Opmeyın..

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve SeADeniz tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

7 Kasım 2008
    Konu Sahibi : SeADeniz
  1. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Annenin öldüren öpücüğü ,,

Yeni doğan bebeğini kaybeden anne, ölüm nedenini öğrenince şok oldu. İngiltere, iç burkan bu dramı konuşuyor.

İlk defe anne olan 32 yaşındaki Charlotte Karem hastanede doğum yaptıktan bir gün sonra dudağında uçuk çıktı. Talihsiz anne, dudaktaki yaranın bebeğine zarar verip vermeyeceğini hemşirelere sordu.

Hemşire, panik yapmaya gerek olmadığı, uçuğun minik yavruya zarar vermesinin söz konusu olamayacağı, bir iki gün sonra yaranın kendiliğinden iyileşeceği cevabını verdi.

Anne bir kaç gün sonra hastaneden tahliye edilerek evine gönderildi ancak kısa süre sonra bebek yaşamını yitirdi.

Ölümle yıkılan kadın, gerçeği öğrenince asıl şoku o zaman yaşadı. Doktorlar bebeğin ölümüne kadının dudağındaki uçuğun neden olduğunu söyledi.

Küçük Mira'nın bağışıklık sistemi herpes virüsüne karşı yeterince gelişmediği için hayatını kaybetti. Oysa doğum sırasında annenin dudağında benzer bir uçuk çıkmış olsaydı, bebek anne karnında bu virüse karşı bağışıklık sistemini geliştirmiş olacaktı. Böylelikle sıradan bir uçuk nedeniyle hayatını kaybetmeyecekti.

Cogunuz Bu haberLerı Okumussunuzdur ArkadasLar Lutfen bebegımızı opmeyelım Cunku bızım opucuklerımız onlara zarar verır opturtmeyelım sevmek opmek ıstıyorsanız ellerınden opun ... Lutfen Dıkkat EdeLım bu Konudaa...senağlama

2. 7 Kasım 2008
  3. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Ellerdende öpmek sakıncalı çünkü belli bir aydan sonra elleri ağzından çıkmıyor..benimkinin elleri devamlı ağzında..nefesden bile hastalanıyor minikler..öpmeyin yada giysi üstünden vücudundan öpünn..öpmedende olmuyor ama..en azından ağız çevresinden yakın yerlerden öpülmesin..

4. 8 Kasım 2008
  5. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    o zaman ayaklarını öpelim:KK70:

6. 8 Kasım 2008
  7. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    size katılıyorum kızlar benimde kayınvalidem çok öpüyor öpme dedim ona,adım kötü geline çıktı.

8. 8 Kasım 2008
  9. hasret...

hasret... elveda istanbul:( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    tamam biz öpmeyelim ama bunu millete nasıl anlatcazzz:1no2:

10. 8 Kasım 2008
  11. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet önemli olan millete anlatmak

12. 8 Kasım 2008
  13. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben kimsye öptürmüyorum babası bile korkusundan öpmüyoken neden başkalarına öptüreyim..:dilcikar:
    çok alınıyolar ne pimpiriklisin diyolar ..ama desinler napim bebeğimin sağlığından kıymetlimi..bende çok sıkışınca lohusayım ben üstüme gelmeyin diyip geçiştiriyorumm..
    ellerini yıkattırıyorum kucağına almak istediklerinde battaniye veriyorum direk kıyafetleriyle temas etmesin diye biraz abartımı bilmiyorum ama zaten kış sayılır dışarısı mikrop dolu egzos gazı vesaire üstlerine siniyo ayrıca gün içinde yanlarında değilimkii nelerle uğraşıyolar görimm..

14. 8 Kasım 2008
  15. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bebğimin burnu tıkalıydı diye çok ağladı bugun doktora gittik ,meğer bebeğimin ağlama sebebi grıpli birisi tarafından çocuk öpülmüş mikrop kapmış.pazartesi tekrar gideceğiz tahlil falan yapılacak.,bu konunun ne kadar önemli olduğunu bu akşam daha ii anladım.artık kimseye öptürmem.

16. 9 Kasım 2008
  17. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cok gecmıs oLsun Hatıce. Ne Kadar OnemLı oLdugunu bende bır kez daha anladım ılk bebegımde kayınvalıdem bana hıc opturtmuyordu hıc kımseye tabı kı.. ben kızıyordum cocuk benım mı onun mu dıe sıtem edıyordum :KK70: Ama Artık ben hıc kımseye opturtmuyorum cocugumu ve kayınvalıdemede hak verıyorum ha bu arada ellerı derken cıplak ellerını opun kastetmedım zaten elıme bıle alamam o mınnacık ellerını :)) ben emzırırken o kolları ıle hareket edıo bılek kısmından opesım gelıo koklayasım gelıo bende o sekılde yapıyorum cunku ellerı meme gıbı agzında tırmalamaya basladı benım cadı kız :)

18. 9 Kasım 2008
  19. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım şükürler olsun birazda olsa kızım bu gece rahat uyudu .ben gelen misafirlere söyleyeceğim öpmek yok diye.senin kayınvaliden öptürmüyor ne güzel benimkide yalıyor resmen daha, doktora gittiğimi bilmiyor öpme yok diye nasıl söylicem onu düşünüyorum .