lütfen benim yaptığım hatayı yapmayın.....

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve naztugbaomer tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : naztugbaomer
  1. naztugbaomer

naztugbaomer güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaklaşık bir saat önce ölüyodum korkudan.kızmın eline cicibebe verdim.kucağımda oturuyodu.emerek bir parçayı yedi.sonra nasıl yiyor diye bakarken koca bir parça ağzına gittiği gibi .........nefes alamıyodu mosmor oldu yavrum.annem babam olmasaydı bi daha da nefes alamayacaktı herhalde.yazarken bile ağlıyorum şu an.allahım ne yapardım ben.allahım onu bize bağışladı.kızımın boynu mosmor şu an.panikten hırpalamışız.lütfen dikkat edin sizde.

2. 27 Ocak 2009
  3. panikatak

panikatak Guest

canım benim yaaa..çok büyük geçmiş olsun...ölüp ölüp dirilmek böyle bişey olsa gerek...aman dikkat edelim ... bir anlık dalgınlık çok büyük hatalara neden olabiliyor.geçmişler olsun.allahım birdaha yaşatmasın inşallah canım arkadaşım...
    benimkide meraklı öle şeyler ağzına sokmaya...

4. 27 Ocak 2009
  5. bahar_kadxixr

bahar_kadxixr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim çok geçmiş olsun aman dikkatet allah birdaha yaşatmasın meleğini kokluyorum

6. 27 Ocak 2009
  7. babymom

babymom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    238
    cok ama cok gecmis olsun Allah bagısladı ins omur boyu bagıslasın

8. 27 Ocak 2009
  9. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun ama böyle durumlarla artık fazla karşılaşacaksın önceilkle sakin ol ve ilk yardım kurallarını uygula bebegin küçük oldugu için böyle bir durumda sadece iki elinle başını kulaklarındansıkıca tutup birazcık havaya kaldırman yeterli olacak bogazındaki şey geri hemen çıkar canım sakin olmaya çalış çünki bebegine ilk müdahaleyi sen yapacaksın allah birdaha yaşatmasın

10. 27 Ocak 2009
  11. naztugbaomer

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese çok teşekkür ediyorum hala şoktayım düşündükçe ürperiyorum allah kimseye yaşatmasın

12. 27 Ocak 2009
  13. naztugbaomer

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğru söylüyosun canım ilk defa olduğu için donup kaldım.duvarın dibinde dizlerimin üstünde çöküp kalmışım.annemler olmasaydı ne yapardım

14. 27 Ocak 2009
  15. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah tuğba'cım ya büyük geçmiş olsun. tatlım dikkat et bende böyle şeylerden çok korkarım geçen biri eline ekmek ver dişlerini falan kaşısın dedi yok veremem dedi o durumu görsem ölürüm heralde. aman bebeğim çok dikkat et yanında ufak şeyler bile bırakma Eylül yanında bişey olsun hemen eline alıp ağzına götürüyor çok dikkat ediyorum Allah korusun bir anlık dalgınlıkla aman Allah'Im düşünmesi bile kötü. ya yanında olmasaydın offfffff neyse atlattın ya sen ona bak ve ÇOK DİKKATLİ OL CNM

16. 27 Ocak 2009
  17. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsu n bend e aynı şeyi ema dilimiyle yaşadım canım çok acı bi tecrübeydi

18. 27 Ocak 2009
  19. naztugbaomer

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canım ben de nasıl yaptığıma inanamıyorum.çokkorkardım aslında.her gördüğünü istiyor zaten.neyseki geçti ama unutamıyorum o halini.allah bebeklerimizi korusun