lütfen bi akıl verin

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

lütfen bi akıl verin bana çıldırmak üzereyim.3 yıldır konuştuğm erkek arkadaşımla annemleri tanıştırmk istedim.aileler tanıştı şubat'ta aramızda ufak bir söz kestik ama nişanımız olmadı daha.kendisi şimdi askerde.2 ayı var gelmesine.Geçenler de msn sini açtım ve bir kız bana slm yazdı bende hiç bozuntuya vermeden konuştum.silmişti kızı msn den ama pek uğraşmadığı için engellememiş sanırım öylede silindi sanmış.neyse konştum kızla.Nişanlanmışsın dedi evt dedim.hayırlı olsun fln dedi sonra inşallah o da üzülmez fln dedi ve ben birlikte oldukları günü söyledi.sana en güzel hediyeyi verdm ama anlamadın fln dedi.beynimden vurulmuşa döndüm.sonuçta kötü bir kadın değil bir genç kız.nişanlımın beni sevdiğine eminim ama güvenim gitti napıcam ben karmakarışık kafam sonra hep sorun yaparım gibime geliyor
    yazı uzun oldu ama lütfen bi akıl verin deliricm düşünmekten.:nazar:

2. 16 Eylül 2008
  3. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim nişanlının senden önce yaşadıkları seni ilgilendirmemeli...
    önemli olan seninleyken sana karşı olan tutumu...
    geçmişi boşverin...
    geleceğe bakın...

4. 16 Eylül 2008
  5. fxixndxixk burun1

fxixndxixk burun1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bende esraya katılıyorum boşyere kendini üzme o sonuçta seninle beraber senin
    nişanlın geçmişte neler yaşadıysa yaşadı.Nişanlını sakın geçmişte yaşadıklarıyla sorgulama boş ver.Geçmişe takılmadan geleceğe ümitle bak bence geçmişte neler yaşadığı değil gelecekte beraber yaşayacağınız güzel günleri düşün.a.s.

6. 16 Eylül 2008
  7. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    böyle seyleri kurcaladıkca kurcaladıkca daha kötüye gidersin.. hem o reddedilen sen tercih edilensin.. seni tercih etmişki senle önemli bi adım atmış. ki kızda nezaketli davranmak istese tebrik etse art niyet aramamda kıskanmıs belliki.. yada unutamamıs.. ama önemli olan senin sevgilinin seninle olması.. sonucta terkedilip ayrılıp acı ceken bi dünya insan var yada takıntı yapan.. o kızda takmıstır kafasına yada kısnamısdır.. bos ver sen onu bunu..iki ay sonra gelecek ve hersey güzel olacak.. buna inandır kendini..

8. 16 Eylül 2008
  9. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende yazan arkadaslara katiliyorum gecmisi kimle ne yaptigini bosver o sinsi dusuncenin beynine girmesine izin verme sakin bence kizi sil gitsin tam 2ay kalmis gelmesine mutlulugunuza cok kisa bir sure kalmisken iliskine zarar verme hepimizin esi nisanlisi sevgilisi var bu kulupte herbirimiz o eskileri dusunsek yanmistik mutlu huzurlu tek bir iliski kalmazdi o artik senin gelecege bak guzelim

10. 16 Eylül 2008
  11. dilekcik52

dilekcik52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nişanlına nden sormadın böyle böyle ne iş diye bide onun açıklamasını dinleseydin bence

12. 16 Eylül 2008
  13. dilekcik52

dilekcik52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yorumlarınız yanlış o kızcazada yazık bence nişanlısını dinlemeli ben şahsım adına o karşıdaki kıza çok üzüldümmmmm:)))))))))))

14. 16 Eylül 2008
  15. kSo

kSo Guest

canım senden önce nişanlın cam bir fanusta yaşamadı tabiki eskiden yaşanmış şeyler vardır bunlarda heran önüne çıkabilir önemli olan onun sana olan sevgi saygı ve sadakatine güvenip güvenmemen
    senden öncesini kafaya takarsan hiç mutlu olamazsın sositososito

16. 16 Eylül 2008
  17. dilekcik52

dilekcik52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar biz boşuna konuşuyoruz o şahıs yok heralde ortalıkta

18. 16 Eylül 2008
  19. sodi-certila

sodi-certila evli-mutlu-çoçuklu olucak Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sizden öncesini sorun ederek kendinizi yıpratmamalısınız.
    o ilişkiyi sorgulamak yerine nişanlınızın sizi sevdiğine eminseniz kapatın konuyu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.