LÜTFEN Bilen Cevaplasın

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ceydaselin tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ceydaselin
  1. ceydaselin

ceydaselin Guest

Merhabalar..
    8 hafta önce bir ilişkim olmuştu. en son iki gün önce regl oldum şuan hala devam ediyor. beşinci haftanın sonunda eczaneden test alıp yapmıştım negatif çıktı ertesi gün ultrasona girdim doktor birşey gözükmüyor dedi ancak beş hafta geçtiyse belli olmaz dedi idrar testi yapalım dedi laboratuarda idrar testi yaptırdım oda negatif çıktı ancak ben hala hamile olduğumu düşünüyorum, psikolojikmidir nedir karnım şişti iki haftadır falan ve ara ara midem bulanıyor. bu konuda bilgisi olan birileri cevaplar diye size danışmaya karar verdim. sizce bu koşullarda hamile olabilirmiyim?

2. 1 Aralık 2008
  3. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım kanaman yoğun bir şekilde devam ediyorsa ve testlerinde negatif çıkmışsa hamile değilsindir.idrar testinde bchg değerin en az 25 ml olmalıki ölçsun 8 hafta önce ilişkiye girmişsen şimdiye kadar bchg 25 ustune çıkmış olmalıydı. diğer belirtiler psikolojiktir veya uşutmuşsundur

4. 1 Aralık 2008
  5. ceydaselin

ceydaselin Guest

herhalde her zamanki gibi oluyorum yani bilmiyorum fark edemedim testi 5. haftanın sonunda yaptırmıştım ama aldığım kağıtta da herhangi bir değer yazmıyordu sadece negatif yazıyordu düşünmekten bunalıma giricem gerçekten sizce psikolojiktirmi diyorsunuz

6. 1 Aralık 2008
  7. ceydaselin

ceydaselin Guest

gncl.......................................................

8. 1 Aralık 2008
  9. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    psikolojiktir kafaya takma kan testi yaptır aklında kalmaz

10. 1 Aralık 2008
  11. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence psikolojik bunlar hamile olsaydın testlerde ve ultrasonda çıkardı kafanı takma canım

12. 1 Aralık 2008
  13. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kan testı yaptır ben 4 haftalık hamileyım 6 haftadab once ult da gorunmezmıs bugun dr ole dedı

14. 2 Aralık 2008
  15. ceydaselin

ceydaselin Guest

bir türlü kurtulamıyorum hamilelik psikolojisinden birkaç gün sonra yeniden eczaneden test almayı düşünüyorum. kan veremiyorum ben malesef, yalnız şöyle bir durum var beşinci haftanın sonunda yaptırmıştım idrar testini sizce olsaydı yine de çıkarmıydı?

16. 2 Aralık 2008
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım hamile olsan değerinde yükselme olurdu..
    bencede değilsin..

18. 2 Aralık 2008
  19. ceydaselin

ceydaselin Guest

beşinci haftadan sonra herhangi bir test yapmadın yani bilemiyorum değer yükseldimi yükselmedimi, şimdi şöyle yazayım beşinci hafta bitince test yaptım negatif, üç hafta sonra tekrar regl oldum ama nedense üzerine görmüşüm gibi hissediyorum :KK43: sizce hamile olabilirmiyim