Lütfen Bilgi Verin Bana!!!

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve ranam1 tarafından 29 Eylül 2007 başlatılmıştır.

29 Eylül 2007
    Konu Sahibi : ranam1
  1. ranam1

ranam1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARAKADAŞLAR BEN BUGÜN DOKTORA GİTTİM.7.HAFTALIK HAMİLEYİM ULTRASYONA KOYDU GEBELİK KESESİNİ GÖRDÜ AMA BEBEĞİ GÖRMEDİ.ŞİMDİ KORKUYORUM.HAFATAYA Bİ DAHA ÇAĞIRDI DOKTOR BENİ.ACABA NEDEN GÖZÜKMEMİŞ OLABİLİR.DAHA ÇOKMU YENİ DOĞALMI YANİ GÖZÜKMEMESİ YOKSA Bİ SORUNMU VARDIR.ŞİMDİDEN DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..senağlama

2. 29 Eylül 2007
  3. EU1

EU1 Guest

hayatım olamaz öyle şey ya sen bebeğinin ultrasyon görüntülerini görmedinmi tatlım birde başka doktora gidip ultrasyon görüntüsü istesen üzmek istemem seni ama dış gebelik şüpesi varmı 1,5 aylık olunca kalp sesini rahatlıkla duyabilirsin 7 haftalık diyorsun canım görünmeme gibi şansı yok sen 3 boyutlu ultrasyona göster için rahatlasın sıkma canını bizede bilgi verirsen sevinirim merak etdim durumunu :teselli:[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

4. 29 Eylül 2007
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bence telaşlanma herkesin hamileliği bir değil ben 6 haftalıktım doktora gittiğimde bende de sadece keseyi gördü ufaktı çünkü 8-10 arası daha netleşir stres yapma inşallah gebesindir canım...

6. 2 Ekim 2007
  7. ranam1

ranam1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktora bu haftada beni çağırdı yine gidecem.inş.bu sefer görürüm bebişimi.dua edin benim için.

8. 2 Ekim 2007
  9. eda_eda

eda_eda Guest

bende ilk gittiğimde 6 haftalıktı kalp atışını duyamadı.bende çok korktum.alttan muane etti.anca öyle duyabildi.daha erken dedi böyle şeyler oluyo dedi.korkma bebişin sağlıklıdır inşallah..bize haber ver olurmu

10. 4 Ekim 2007
  11. tuana berrem

tuana berrem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    korkma cnm bencede sorun yoktur.cunku aynısı bende 7 haftalıkken ogrendım ve doktorum gorememıştı.aşagıdan muayene ettıgınde kesınleştı.yanı olabılıyor. uzme kendını.sen bebegıne saglıklı lazımsın.

12. 4 Ekim 2007
  13. ataada

ataada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,bende 7.haftayı yeni doldurdum.5 haftalıkken ilk ultrasona girdim sadece keksi görünüyordu,1 ay sonraya gün verdi,yani 9 haftalıkken gideceğim tekrar,çok küçük olduğu için kesenin içi henüz görünmezmiş,9.haftadan itibaren kalp atışları görünmeye başlarmış..fazla korkup paniğe kapılma derim,olumlu düşünmek her zaman faydalıdır.bebiş sana bi şekilde kendini belli eder,bulantı yada mide kazınması ve uyuklama gibi,bende böyle oluyor.

14. 4 Ekim 2007
  15. ataada

ataada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,bende 7.haftayı yeni doldurdum.5 haftalıkken ilk ultrasona girdim sadece keksi görünüyordu,1 ay sonraya gün verdi,yani 9 haftalıkken gideceğim tekrar,çok küçük olduğu için kesenin içi henüz görünmezmiş,9.haftadan itibaren kalp atışları görünmeye başlarmış..fazla korkup paniğe kapılma derim,olumlu düşünmek her zaman faydalıdır.bebiş sana bi şekilde kendini belli eder,bulantı yada mide kazınması ve uyuklama gibi,bende böyle oluyor.

16. 4 Ekim 2007
  17. ataada

ataada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,bende 7.haftayı yeni doldurdum.5 haftalıkken ilk ultrasona girdim sadece kesesi görünüyordu,1 ay sonraya gün verdi,yani 9 haftalıkken gideceğim tekrar,çok küçük olduğu için kesenin içi henüz görünmezmiş,9.haftadan itibaren kalp atışları görünmeye başlarmış..fazla korkup paniğe kapılma derim,olumlu düşünmek her zaman faydalıdır.bebiş sana bi şekilde kendini belli eder,bulantı yada mide kazınması ve uyuklama gibi,bende böyle oluyor.:KK46:süprizzzzz

18. 8 Ekim 2007
  19. ranam1

ranam1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar doktora gittim ve bebişim gördüm.minicik nokta kadar bişey.bi kere koydu ultrasyona görünmedi.tekrar başka ultrasyona koydu onda gözüktü.kalp atışlarını bile duydum çok güzeldi.çok mutluyummmm.................