lütfen bir akıl verin...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dishikartal tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : dishikartal
  1. dishikartal

dishikartal papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :sinifsinif:en sonunda size sığındım bi akıl alıyım diye.kızlar dün ben kendi facebook sayfama girerken eşim dediki banada açalım bitane arkadşlarımı bi bulayım dedi.bende tamam dedim.açtık okul arkadaşlarını aradık beraber.sonra ben kalktım başka şeylerle ilgilendim.şimdi yani sabah bi oturdum baktım birsürü rus kızlar liseli kızlar eklenmiş arkadaşlığa.off bu ilk değil birde yani kaçıncı oldu.her defasında söz verdi.inanın bilgisayara oturcak diye elim ayağım titriyor.uyuyo o şimdi napıcam ben uyanınca nasıl bi tepki veriyim.nolur bi akıl verin....

2. 5 Kasım 2009
  3. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    eşiniz alışkanlık etmiş bunu anlaşılan....

sizden çekindiğide yok rahat davranıyor galiba....

4. 5 Kasım 2009
  5. dishikartal

dishikartal papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet hiç çekinmiyo çok rahat ben söylesem şimdi kalkınca bide bana kızar hatta yada şaka yollu geçiştirmeye kalkar.öyle bişiler yapıo ki ben suçlu gibi kalıyorum bide..

6. 5 Kasım 2009
  7. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    evde net olmaması en doğrusuuu

8. 5 Kasım 2009
  9. dishikartal

dishikartal papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında öyle ama var işte burda olmasa işyerinde var.hiç olmasa evde olunca ben girip karıştırabiliyorum onun hesaplarını.ay napıcam yaa offf.......

10. 5 Kasım 2009
  11. mavigece75

mavigece75 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Valla canım otur konuş benim eşimde alakasız kişileri eklemeye kalkmıştı bir bir zamanlar açtım dedim bu ilkokul,ortaokul,lise,ünv, nerden arkadaşın cevap yok pat sildim...şifreler açık bizde artık msn mail facebook kesin tavrını koy..baktın yola gelmiyor..sanada gelir bir sürü arkadaşlık teklifi sende ekle...konuşma ama konuşuyormuşsun gibi davran..ok dee sana serbestse banada serbest..geyik yapıyorumm..valla katılan katılır katılmayan katılmaz ben böyle çözdüm bu internet olayını..ben ne hissediyorsam hissetmesini sağladım..empati şart derim her zaman...bunların hepsinde çok sakin umursamaz bir tavırla yap tamam canım ya ikimizede serbest ya ikimizede yasak de..başta köpürseler bile yavaş yavaş inatları kırılıp empati kurmaya başlıyorlar...mesela benimki artık msn bile açmıyor...

Son düzenleme: 5 Kasım 2009
  12. 5 Kasım 2009
  13. eşiniz rusyada mı okumuş ki arkadaşları hep rus ? bi tepiklerim allama rusyada açar gözünü :eek:klava:

14. 5 Kasım 2009
  15. dishikartal

dishikartal papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende denedim onu daha önce ama nası güven verdiysem ben artık nası inandırdıysam onsuz yapamıcağıma sen yapmazsın istiyosan bütün orduyu ekle msnine dedi bana.hyr bide bizimki sadece sanal değil yane daha öncede bi rus la gerçekte görüştü yine yakaladım.ama bunların üstüne bunları yapmaması lazım.biliyorum ben sçluyum affetmemeliydim ama bilmiyorum ya.

16. 5 Kasım 2009
  17. dishikartal

dishikartal papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaşımız küçük evlendik biz oyüzden mi oluo sıkıldımı bilmiyorum ki ben 16 yaşındaydım o 20 yaşında.şimdi ben 21 im.4 yıllık evliyiz bide kızımız var dünya güzeli.hayat ona ağırmı geliyo acaba..

18. 5 Kasım 2009
  19. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    223
    Ödül Puanları:
    153
    Zor bi durum...Wazgeçilmez olmadıgını anlaması gerekiyor..