lutfen bir bakin cok kotuyum su an

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve keykey tarafından 2 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : keykey
  1. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bu benim ikinci tup bebegimdi yumurta toplama da 16 yumurta elde edildi hersey guzeldi buraya kadar nisanin 29 unda toplandi
    neyse dollenmeye birakildi 1 mayista gule oynaya transfer gittik embriyolog 6 tanesinin dollendigini bunlardan iki tanesini transfer edecegini soyledi
    transfer edilenlerde 4 hucreliydi hani bolunurken yuvarlak yuvarlak oluyorlar onlar esit degilmis neyse transferimizi olduk yani dun oldum
    dediler yarinda dollenme devam ederse biz sizi ariyacagiz donduracagiz
    esim beni aradi hic biri dollenmemis moralim sifirsenağlama su anda ne dusunecegimi sasirdim
    aklim durdu neden yine boyle oldu
    simdiki bendeki emriyolarda mi gelisimi duracak
    isyan etmiyorum ama cok buyuk bir hayal kirikligi yasadim

2. 3 Mayıs 2009
  3. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    teselli edecek bir kac sozune ihtiyacim var
    neredeyse umudumu yitirecegim

4. 3 Mayıs 2009
  5. myocean76

myocean76 Işıl'ım canım kızım benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım en iyilerini sana transfer etmişlerdir sakın gelişimleri durmuştur diye düşünme pozitif ol zira bu süreçte moral çok önemli olurmu canım
    gelişmeleri devam edip sana sıkı sıkı tutunmuşlardı inşallah hep bunun için dua et aksini düşünüp bebeklerini üzme lütfen

6. 3 Mayıs 2009
  7. jxuxpiter

jxuxpiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    belki anne rahminde gelişim ortamı daha iyi ve doğal olduğundan sendekiler gelişimini sürdürüyolardır. bide bütün döllenen yumurtalar birbirlerinden farklı özelliklere sahipler bazıları gelişmiyo diye hepsi gelişmeyecek diye bişey yok. sabır acıdır, meyvesi tatlıdır

8. 3 Mayıs 2009
  9. TURKUAZ26

TURKUAZ26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

lutfen moralını bozma o embrıyoların gelısımı duracak dıe bısey yok boyle dusunme
    bak sana bır ornek verıyımde moralın yerıne gelsın bıraz

bundan 3 yıl once bır arkadasımız 6 denemde hamıle kaldı ve son denemesınde 3 emrıyo ve hıcte ıyı bolunmemıs embrıyolar tup bebek merkeaınde dıyorlarkı cok az sansınız var bu embrıyoların bolunecegını sanmıyoruz ama ıstersenız transfer yapalım ama umıtlenmeyın dıyorlar arkadasımla esı cıkıyorlar merkezden denız kenarında ıkı saat aglayarak yuruyorlar ve dusunup dıyoorlarkı yaptıralım tranferı olsun tutnmazlarsa tutunmasınlar allahtan umıt kesılmez dıyorlar ve gıdıp hemen transferı yaptırıyorlar ve o 3 emrıyo suanda 3 yasında 3 tane kız cocugu.

yanı demem okı pozıtıf dusun moralını bozma aksı durumda sana zaten transfer etmezlerdı.

10. 3 Mayıs 2009
  11. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sen canını nie sıkıyorsun ? sadece tek döllenmiş yumurta ile hamile kalan var canım benim. sana konanlar şansının en yüksek oldukları zaten, ama 2 hücreli olanla hamile kalanı okudum ben. sen şimdi bol bol dua edeceksin dinleneceksin , kendine iyi bakacaksın. stres senin en büyük düşmanın yapma lütfen.benim 30 yumurta toplandı 20 tanesinin içi doludu, 15 döllendi, 10 donduruldu, yani % 70 ini kaybetmiştim , üzülme lütfen. önemli olan sağlıklı bir transfer yapılmış olması.

12. 3 Mayıs 2009
  13. osnl

osnl Aday :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canım sen gönlünü ferah tut, iyiyim de ki onlarda iyi olsun....

14. 3 Mayıs 2009
  15. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    sagolun arkadaslar icimi rahatlattiniz Allah sizden razi olsun ne diyeyim
    cok korktum bir anda
    verdiginiz ornekler icimi rahatlatti
    yumurta toplanmasindan sonra karnim ve belimdeki agrilar halen daha devam ediyor
    birinci denememde boyle bir sorun yoktu

16. 3 Mayıs 2009
  17. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım o ağrılar önemli değil bende de vardı geçti bende de 2. gün 4 hücreli transfer yapıldı bugün transfer sonrası 6. gün kasıklarımda hiç ağrı kalmadı sadece göğüslerim şiş hala. bende yaş nedeniyle 6 yumurta toplandı 2 tanesi döllenmiş istendiği gibi onlarda 2. gün 4 hücreli transfer edildi. benim de çok moralim bozulmuştu:1no2: ama burada bazı arkadaşlarla konuştum. benim gibi 40 yaşında olan 2 tane 2. gün transfer edilen ve hamile olan bir arkadaş var. olmayan da var tabii. daha gençler de var. yani illa olmayacak diye birşey yok. tabii hepsi 3. güne kadar gelebilselerdi çok daha iyi olurdu. ama 3. tane 8 hücreli transfer edilip hamile kalamayan da çok. embrioların doğal ortamlarında yaşama şansları daha yüksekmiş. üzülme ve bol bol du et canım a.s.

18. 3 Mayıs 2009
  19. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    olumlu düşün canım ve dua et ...rahımde onlar gelışecek ınan .......bebişlerin senı ınş bırakmaz....