Lütfen bir bakın...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve lale34 tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : lale34
  1. lale34

lale34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    herkese iyi geceler ben nişanlıyım ama nişanlımın bana karsı olan tavırlarına anlam veremıyorum bı bakıyorsunuz çok iyi bi bakıyorsunuz cok soguk herseyden önce işi geliyor kendi iş yeri var ve yogun çalısıyor dıyebılırım ama yinde bu beni gün içinde aramasına engel olabılırmı günde 1 defa bıle aramıyor aksam eve gelınce arıo o kadar başlarda böyle degildi sonradan cok degişti anlayamıyorum artık benım herseyıme karısıyor ona sormadan dısarı cıkamıyorum sorsamda cogu zaman izin vermıyor zaten dun aradım arkadaslarının yanına gıtmıs benım haberım yok bende kızdım bu ne rahatlık ya dedım bana neden haber vermedın cıkacagını sen böyle takılmaya devam et dedim kapattım suratına ve aramadı hala bugun 2 gun bugunde aramadı cok sınılerım bozuldu ne yapım nasıl davranım bilmiyorum cıldırmak üzereyim ne olur bı yorum yazın...

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2010
  2. 8 Nisan 2010
  3. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba
    Eger aranizda size boyle davranmasini gerektirecek bir durum olmadiysa, islerinin yogunlugu nisanliznizda stres yaratiyor olabilir.Bazi insanlar is yerindeki yada herhangi bir yerdeki sorunlarini disarda birakabiliyor ama bazilarinin tum hayatini etkiliyor.
    Bu durumu yani hissettiklerinizi kendisine de anlatin. Izin meselesine bende bir anlam veremedim. Belki de cok kiskanc biri..
    Hersey gonlunce olsun

Son düzenleme: 8 Nisan 2010
  4. 8 Nisan 2010
  5. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bu durum ne kadardır sürüyor bencede oturup bu olaylardan rahatasızlığını dile getir .böyle yaptıkça birşeylerin nedenini bilmeden küsmüş oluyorsun ve yine üzülen sen oluyorsun bence en kısa zamanda konuş

6. 8 Nisan 2010
  7. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Noktalama isaretleri olmayinca bi solukta okumaya calistim ama yapamadim,neyse önemli degil.

Her dakka aramasini yada sürekli aramasini beklemek ne kadar dogru tartisilir.Ama islerinin yogun olmasi sizi ihmal etmesinide gerektirmez.Nezaket icabi bile insan bi ara arar gönlünüzü alir.

Seye takildim esas ben;siz niye disariya cikarken izin istiyorsunuz?Yani hayir diyince cikamiyormusunuz?
    .Sinir oluyorum böyle kendinden izin isteten tiplere.

8. 8 Nisan 2010
  9. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ewlilik , erkekler üzerinde yoğun bir stress oluşturuyor . Hem ewlilik arefesinde ihtiyaçlar çok olduğundan , yeterli kaynak edinebilmesi için bolca çalışması gerekiyor . Ayrıca kendi işi olması bu yükünü ikiye katlar , işteyken dewamlı sizi aramasını beklemeyin . ış konusunu kafanıza takmayın .

Ama işteyken sizi hiç aramamasına da nasıl bir bahanesi war onu bilemiyorum . Size sınırlamalar getirmesi , ewliliğinizde onun söyledikleri yada söyleyeceklerinin yapılacağını we sizinde buna uymanız gerektiğini size yawaş yawaş benimsetmeye çalışıyor gibi geldi bana .

Yüzüne telefonu kapatmanız da çocukça bir dawranış . Ayrıca bir hanımefendiye uygun değil . Bu konuda hatalısınız . Nezaketinizi yitirmeyin ki karşınızdaki insanlardan da aynı nezaketi isteyebilesiniz . yerimseniben

10. 8 Nisan 2010
  11. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Siz haber veriyorsanız ve o vermiyorsa eger bana göre bencilliktir bu ve 2 gün oldu aramadı demissiniz ciddi,ciddi konusmanızın zamanı gelmis bence ..:nazar:

12. 8 Nisan 2010
  13. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    canım nişanlıyken biraz deişebiliolar maalesef ama sen baştan deseydin keşke önceden bi yere giderken izin istemiodum şimdi ne deişti sadece haber veririm de izin almak bana çok saçma gelio .. seni aramaması da gün içinde işşlerin yoğunluğundan fırsat bulmayıp aramayabilir bizde nişanlımla akşamdan akşama konuşuorus .. bide nişanın daha yeni olmuşsa ilk zamanlar bole olması normal duruma alışmaya çalışıodur ama otur karşılıklı konuş derim ben

14. 8 Nisan 2010
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ben çiftlerin birbirinden dışarı çıkarken izin almasını zaten onaylamıyorum; o konu hakkında yorum yapmayayayım.
    gün boyu aramaması ise; gerçketen çok yoğun çalışıyorsa fırsat bulamıyor olabilir. bizim de eşimle birbirimizi arayamadığımız; hatta benim çocuğumu arayıp soramadığım anlar oluyor yoğunluktan dolayı.

16. 8 Nisan 2010
  17. helenic

helenic Guest

Her ne kadar yoğun olursa olsun, bir tuvalete giderken bile 1 dk cık arayıp,sesini duymak istedim gibilerinden arayabilir.

Nişanlılık döneminde eskisi gibi ilgilenmemesi doğrudur. Ama açıkcası senin anlattıkların bana biraz uç geldi.

Ha hergün ararda bir gün aramaz,o gününde akşamında gecesinde arar... Aramasada problem olmaz.

Ama bunu çoğunlukla yapıyorsa sıkıntı var demektir.

Açıkcası izin almanızıda anlamıyorum. Tabi,sizin bileceğiniz iş...

18. 8 Nisan 2010
  19. lale34

lale34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sorun kalmadı........

Son düzenleme: 9 Nisan 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.