lütfen bir bilginiz varsa paylaşın ..;(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve islek07 tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : islek07
  1. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm:slm kızlar 13 haziranda adet görmem gerikiyordu fakat olmadım.hamiş olabilirim diye çok umutluyum.fakat dün akşam çok şiddetli baş ağrım tutu ne yaptıysam geçirmedim 5 saat boyunca çektim o ağrıyı ve dayanamadım apranax adlı ağrı kesiciyi attım belki adet öncesi başağrımdır diye hep öle olurdum çünkü çok şiddetli başım ağrırdı ve hastalanırdım.ama olmadım.eşime ilaç aldığımı söleim bana çok kızgın şuan çok kötüyüm kızlar ya bebişim varsa.........ilk haftalarda ilaç zarar verir mi lütfen söleyinn...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 16 Haziran 2009
  3. isranz

isranz eylül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgılı ıslek normalde apranax gebelıkte kullanılması sakıncalı ilaçtır lakın tek bır taneden bışey olmaz inş. için rahat olsun eger agrın olursa emın olana kadar sadece paracetamol ıceren ılacları al ...

4. 16 Haziran 2009
  5. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım kendini bu kadar üzeceğine git bir kanda gebelik testi yaptır en azından ne olduğunu öğrenirisin için rahatlar

6. 16 Haziran 2009
  7. tugba26

tugba26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    selam oncelikle insallah hamilesindir diye baslamak istiyorum, bende hamile oldugumu bilmeden ulser icin hap yutmustum,sonra hamile oldugumu ogrenince cok endiselenmistim, doktoruma gittigimde soyledim hap yuttugumu arti endoskopi yaptirmistim, bebegin gelisiminde sorun yok dedi simdi bes aylik hamileyim, endiselenme canim icini ferah tutopuyorumnanaktan

8. 16 Haziran 2009
  9. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok kötüyüm ya:çok üzgünüm:

10. 16 Haziran 2009
  11. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben normalde ilaç kullanmayı hiç sevmem baş ım o kadar ağrıdı ki uuuff fdoktorumu arasam test bugün yaptırıyım diyorum ama eşim eğer hamileysem çok kızacak..

12. 16 Haziran 2009
  13. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok arkadaşım o kadar da değil.benim doktorum hamileliğin ilk aylarında belki de ilk haftalarında yapılan bu hataların etkisinin çok düşük olduğunu söylemişti bana.işte ne bilim böyle ilaç almak yada röntgen çektirmenin aslında sanıldığı gibi olmadığını yani.yoksa bunca insan nasıl sağlıklı doğum yapsın ki.herkes planlı bir biçimde mi hamil kalıyor sence?bilmeden yapılanları allah korur :)))

14. 16 Haziran 2009
  15. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Gebeliğin ilk başlarında içilen ilacın bir etkisinin olmadığını biliyorum öylede duydum üzülme bir taneden birşey olmaz ve içinin rahatlaması için kan testi yaptır

16. 16 Haziran 2009
  17. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah eline almayı nasip etsin tatlım çok sağol inş bir şey olmamıştır

18. 16 Haziran 2009
  19. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bi arkadaşıma hamileyken doktor parol veriyodu şimdi doğum yaptı hala içiyo parolu doktorum verdi bir zararı yok diyo demekki zararlı fdeğil mecbur kalırsan parol içebilirsin ayrıca bir tane haptan bişey olucağını zannetmem böyle şüphelenmek tense kan testi yap emin ol ona göre dıktorunun verdiği ilacı kullanırsın
    boşunada stres yapma unutmaki stres hamilelikte çok zararlı bunuda unutmamanı öneririm