lütfen bir fikir verin =( anteplılerde bakarsa sevınırım..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve erva_tuba_ tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : erva_tuba_
  1. erva_tuba_

erva_tuba_ ErvA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ...................................................................................................

Son düzenleme: 8 Ekim 2012
  2. 26 Haziran 2010
  3. viva la vita

viva la vita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Güzelim ilk olarak lütfen telefon numerani degistir ve o genc le sakin birdaha görüsme. Seni terk ediyor, sana beddualar ediyor ve yinede seviyorum diyor, böyle bir insandan her türlü kötülük beklenir. Genelde erkekler hep öyledir, seni terk ederler ve sen arayip sormassan 2-3 ay icinde yine aramaya baslarlar, cünki onlarin beklentileri söyle: kiz bensiz yasiyamasin, benim icin ölsün, ben sevmesem bile o bana tapsin, benden baskasini görmesin vs. Seni kontrolü altinda tutmaya calisiyor. Ondan ne köy olur ne kasaba. Bosver, baska analarin ne güzel ogullari var, ugrasma bunla. Heleki birde üniverste hayatinda OooOOooOO tam kafana göre birini bulursun kendi bölümünden, akli basinda ve sana deger veren.

Antep konusuna birsey diyemiyecegim..

4. 26 Haziran 2010
  5. erva_tuba_

erva_tuba_ ErvA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayatımda ilkkez hat kırdım sırf arama artık dıye dengesız oldugu kesin..
    ben cok fedakar davrandım onun ıcın kendı acımdan ıcım cok rahat şükürler olsun..hattımı tekrar aynısını cıkarttırdım cunku herkesın bılmesını gectım iş görüşmelerım ıcın o numarayı kulllanıyodum ..cok saol sanırım kesınlıkle deısmem gerek hattımı yoksa devam edemıyorum kaldıgım yerden bırseylere:1hug:
    bu arada ben unv ıcın deıl calısmak ıcın gıtcem antepe nasıp olursa :)bu arada ilk askıyım o yuzden taktı sana bukadar dıyorlar

6. 26 Haziran 2010
  7. sonatrach

sonatrach Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    eer antepin cevresınde yasıyorsan zaten orayı cok begenırsın ama o kulture yabancıysan zorlanırsın bence
    neyse yazmıssın zaten allah yardımcın olsun

8. 26 Haziran 2010
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488

telefonunu değiştir ulaşamasın sana
    sevgin bittiği adamla ne konuşuyosun ki

antepde yaşıyorum... dışardan birinin bakmasıyla içerden birinin bakması cok farklı bence.
    yaşıyor oldugum için burda bazı zorluklarına vs. lerine dayanabiliyor yada umursamıyor olabilirim.
    eğer farklı kültürdeyseniz. antep cevresi harici
    umarım burası cıkmaz. cıkarsada fazla canını sıkma beni ara bul yardım ederim sanaolumunekankayizsmile

10. 26 Haziran 2010
  11. erva_tuba_

erva_tuba_ ErvA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dün cok üzüldüm ama arkadaslarım öyle cıkısınca nasipte varsa gıderız sonucla okadar yasayanlar var alısırz..saolkaydirigubbakcemile5

12. 26 Haziran 2010
  13. erva_tuba_

erva_tuba_ ErvA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkür ederim gercekten nasipte varsa gideriz..6tercıhımde ıstanbul bırtane ankaram var belkı onlar tutar hayırlısı..cok saol gercektena.s.

14. 26 Haziran 2010
  15. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben antepliyim.. Hiçte öyle kötü biryer değil özellikle üniversitesinde sadece oranın insanı okumuyor türkiyenin heryerinden insanlar var .. :) Hem antepliler kötüdür diye birşey yok doğu denince akla hemen kürt v.s. terimler geliyor ama bi diyarbakırla , gaziantepte bir değil :KK66: yada söyle sölim heryerin iyisi kötüsü insanı var dert etme bunu..

Sevgiline gelince bence seni seviyor ki 2-3 ayda geri döndü cünkü kısa sürede dönmesi seni sevdiğindendir,uzun sürede olsaydı (benim bir zamanlar yasadığım gibi) boşta kaldı filan derdim. Ama beddua etmesi hiçte normal değil bırak gitsin onu sen izini kaybettir en isi =)

16. 26 Haziran 2010
  17. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Antep'i görmedim ama iş için gidip uzun kalan çok arkadaşım var. Çok güzelmiş. Türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri. ıçin rahat olsun.
    Eski sevgiline gelince açma telefonlarını, sıkılır bir süre sonra.

18. 26 Haziran 2010
  19. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Üst kısımda yazdıklarında noktalama işaretleri koymadığından ve karışık yazdığından bir şey anlayamadım:eek:lmaz:

Antep kısmına gelirsek ben gittim gezdim ve çok beğendim. Güzel bir yer ve insanları da modern. Siz zaten üniversite ortamında olacaksınız. Senin gibi bir çok yabancı öğrenci olacak.
    Neye dayanarak böyle soğutucu sözler söylüyorlar anlamadım.:hulya:
    Hayırlısı olsun.