Lütfen bir fikir verin

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve bitli papatya tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : bitli papatya
  1. bitli papatya

bitli papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar

ilişkiden kaç gün sonra gebelik belirtileri ortaya çıkar.bizim üzerinden 5 gün geçti.ama sürekli bulantım var.ağzımın tadı yok.yemek bile yiyesim yok.kokuya hassasiyet oldu.yumurtlama günümü bilmiyorum çünkü adetlerim düzensiz.asabileştim
    kanda gebelik ilişkiden kaç gün sonra ortaya çıkar.yardımcı olursanız sevinirim

2. 10 Temmuz 2010
  3. defnelma

defnelma artık "geldim anne" Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    daha bu tip belirtiler için çok erken canım...umarım hamişsindir....ama bence psikolojik...

4. 10 Temmuz 2010
  5. dirmit

dirmit Kalbim Hep Seninle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende bebek düşünüyorum. 1 hafta gibi oldu bizimki ama benim adet olacakmış gibi sancım oluyor, bugün bacaklarım çok ağrıdı .sürekli vücudumu dinliyorum bi belirti bi değişiklik varmı diye çok hassaslaştım herşeye dikkat ediyorum.erken hamilelik belirtileri neler arkadaşlar hamileler yardımcı olabilirmi?:)))

6. 11 Temmuz 2010
  7. Ktr

Ktr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede seninki stres 5 gün sonra değil ama ilişkiden 1 hafta sonra gebelik varmı yokmu diye gösteren erken gebelik testleri var biraz maliyetli ama sor bir eczaneye yerimseniben

8. 11 Temmuz 2010
  9. esraersoy

esraersoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Benim yumurtlamadan bir hafta sonra başladı ilişkiden 6gün sonraya denk geliyor regl 4gün kalada akintim başladı