lütfen bir öneri :(

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gok_ay_ tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gok_ay_
  1. gok_ay_

gok_ay_ Guest

kızlar şuan çok kötü haldeyim. en yakın arkadaşımın aşık olduğu çocuk ( çocuğun bundan haberi yok çok yakın arkadaşlar ) ona bi internet sitesinden özel msj atmış senin şu kankan hakkında konuşalım erkek arkadaşı var mı bizi tanıştır diyeee foto.mu görmüş. arkadaşımın şifresi bende var ben okudum şimdi bunu. onun asla okumaması lazım. yıkılır. çok aşık. ben de kardeşi gibi yakınım. bana bunu dillendirmez ama ben bunu biliyorum bakmaz olsaydım keşke ya :KK43: ben şimdi ne yapcam. çocuğa msj atamam kızın onu sevdiğini öğrenir. bir şekilde işin içinden çıkmam lazım. ben ne yapayım. sevgilim de bunu duysun istemiyorum off ben ne yapayım senağlama

2. 21 Şubat 2009
  3. dicerr

dicerr Guest

hııııııc karısmaa dogal seyrınde devam etsın bakmakla hata etmıssın zaten devam etme...kendı ilişkini de bulandırırsın

4. 21 Şubat 2009
  5. gok_ay_

gok_ay_ Guest

arkadaşımın evinde net yok hep bana diyor bak msj gelmiş mi ne yazmış b işe var mı bak diye msj attı olan oldu. karışmıcam o zaman.

6. 21 Şubat 2009
  7. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla çok karışık anlatmışsın yahu az çok bişiler anladığıma göre
    arkadaşının sevdiği çoçuğun arkadaşı bu kızı bana ayarlasana diye mesaj atmış dimi
    olay budur :uhm::uhm:
    valla yapabilceğin bir şey yok
    olay patlak vermeden çözmenin yolu yok
    ya çocuğa gidip bu kız seni seviyor sakın öyle birşey söyleme diyeceksin
    yada susup çocuğun kıza şu arkadaşım senden hoşlanıyor demesiyle bütün ümitlerinin
    bitişini izleyeceksin kaçarı yok bunun CADIARZUCADIARZU

8. 21 Şubat 2009
  9. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    sende arkadaşının adına sevgilisi var hemde çok seviyolar birbirlerini yaz

10. 21 Şubat 2009
  11. bebeQq

bebeQq sen estikce ben titrerim! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede canim hiiiccc karisma bulasiyim deme ..

12. 21 Şubat 2009
  13. gok_ay_

gok_ay_ Guest

ya çok özür dilerim o telaş ile o kadar karşık yazmışım ki :KK43:

benim arkadaşım birine aşık. o aşık olduğu çocuk bundan habersiz. çok güzel bir dostlukları var. ve çocuk hiç fark etmedi arkadaşımın ona olan aşkını. o çocuk bugün msj atmış. senin şu yakın arkadaşınla beni tanıştır diye. şimdi benim arkadaşım bunu okuyunca çokkk çokk üzülecek. hem ona aşık. hem beni kardeşi gibi sever. bana dillendirmeyecek ama. artık yapacak bir şey yok. haberim yok gibi davranmak zorundayım . :KK43:

14. 21 Şubat 2009
  15. gok_ay_

gok_ay_ Guest

bunu düşündüm ama buluştukları zaman açılır diye korktum.yapmayayım dedim. kendimden nefret ettiğim andır. :çok üzgünüm:

16. 21 Şubat 2009
  17. leyladmn

leyladmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede hiç karışma karışırsan cocuk ortalığı karıştırır.arkadaşın ondan sakladığını öğrenirsede sana olan güveni sarsılır kimseye söyleme bildiğini. kendi haline bırak arkadaşın öğrenirse de bunu gerçekten kardeşten öteyseniz anlayışla karşılayacaktır belki bir süre hazmedemeyecek ama .daha sonra sende hata olmadığını anlayacaktır bu arada sevgiline de birşey belli etme bence onunla ilişkinin süper olduğunu falan söyle arkadaşına böylece onunla alakan olmayacagını anlasın daha sonra ortalık durulduktan sonra arkadaşına olanları anlatırsın sonuçta ondan sakladığın birşey var bu önemli bişey

18. 21 Şubat 2009
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    hımmm şimdi anladım .canım bence de karışma diyecem ama çok yakın arkadaşım diyorsun.kırmadan anlatsan.sonradan daha çok üzülmesin