Lütfen biri bana bilgi versin

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve bitli papatya tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bitli papatya
  1. bitli papatya

bitli papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba

klomen tedavisi ve ovitrelle ile tedavi oldum.iğne vurulalı bugün 12 gün oldu.perşembe günü iğne vurulalı 15 gün olacak.aslında perşembe günüde adet olmam gerek ama benim hep geciktiği için nerden baksanız adetime bugünden itibaren en az 7 gün var.bugun dayanamayıp kanda gebeliğe baktırdım ve 0.100 çıktı yani gebelik yok.15.günü mü beklemeliydim adet için yada adetimin geçmesini mi?kasık,bel ağrısı,özellikle sabahları mide bulantısı,halsizlik,sık idrara çıkma,akıntı hepsi vardı ve sonuç hüsran.acaba diyorum 15.günde tahlil yaptırsam çıkar mı?lütfen bilgi verin arkadaşlar

2. 11 Ekim 2010
  3. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya koca sitede yardımcı olacak bilgi verecek kimse yok mu

4. 11 Ekim 2010
  5. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bence bekle ben 2 yıldır takip ediyorum kimleri gördüm sabır bende sen gibi dayanamayıp gittim kan yaptırdım hüsran daha adetime bir hafta var ben kanama oldum aşılama olmuştum ne olduğunu anlamadım bekle sabır

6. 11 Ekim 2010
  7. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse doğru dürüst okumuyor,cevap yazmıyor.ben kendi kendime gelişmeleri yazayım blog gibi bişey olacak ama...şşimdi kendi drumu aradım.durumu anlattım.perşembe yada cuma tekrar tahlil yaptır dedi.ya acabaa olumu.yani değerler yükselir mi ki.of yaaa moralim çok bozuk,ne kadar şartlandırmışım kendimi meğer.ne kadar zormuş bu işler.en zoruda beklemek,acabalarda kalmak.2 çocuğum var ikisi doğla yollarla oldu.meğer mucizeymi çocuklarım şimdi daha iyi anlıyorum.ve çocuk için tedavi gören aşılama yapan,tüp bebek tedavisi gören arkadaşların durumunu çok daha iyi anlıyorum şimdi.Allah bu durumdaki arkadaşlara çok sağlam bir sinir sistemi,peygamber sabrı ve en önemlisi hayırlı bir evlat versin bir an önce.sizi şimdi çok çok iyi anlıyorum.Allah gerçekten ama gerçekten çok büyük yardımcınız olsun

8. 11 Ekim 2010
  9. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çiğdem32

medem tecrübelisin bana ne olur yardım et.şimdi adetim perşembe günü ama adetim hep gecikir benim.kendi drumu aradım dedim ya drum adetin geciktiği için acele etme dedi.burda okuduğum yazılarda çatlatma iğnesi vurulanlar erken tahlil yaptırmayın pozitif çıkıyor diyor ya bende iğneye rağmen pozitif çıkmadı ondan ümidim gitti.benim durumumda olup sonrapozitif olanı duydun mu peki canım.ayrıca cevabın için çok çok sağoll.Yüce Rabbim bir an önce çift evlat versin sana

10. 11 Ekim 2010
  11. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    "lütefn biri bana bilgi versin" dedim,gerçektende öyle oldu.bana biri "çiğdem32" rumuzlu arkadaş bilgi verdi.başlığı yanlışmı açtım ne

12. 11 Ekim 2010
  13. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    adetine 1 hafta kala yaptırmışsın yani 1 veya 2 gün kala yaptırsaydın neysede 1 hafta kala belli olmaz dr dediği gibi biraz sabırlı olup cuma tekrar yaptır sonuç o zaman kesinleşir hayırlısı olsun...

14. 11 Ekim 2010
  15. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    çok erken test yaptırmak için bi de geç yumurtlama falan olduysa hiç çıkmayabilir.ayrıca gebelik belirtileri de bu kadar erken dönemde kendini göstermez psikolojik olabilir.inşallah hamilesindir.azıcık daha sabret adetin gecikirse yaptır.

16. 11 Ekim 2010
  17. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    glnk

cevabın için teşekkür ederim.umarım dediğin gibi erken tahlil yaptırmışımdır ve umarım geç yumurtlamışımdır.sabır sabır sabır

18. 11 Ekim 2010
  19. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şevvalcim

canım sağolasın cevabın için.perşembe yada cuma yaptırırım artık