lütfen biri bana yardım etsin dayanamıyorumm

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve lolila tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : lolila
  1. lolila

lolila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim mert adında bir arkadaşım vardı.Sonra birbirimizden hoşlanmaya başladık.Bi süre sonra benim en yakın arkadaşım ezgi bizi ayarlardı.Çıkmaya başladık.Benim için herşey harikaydı.6 aya yakın bi zaman çıktık ama son 1 ay herşey değişmeye başladı.En yakın arkadaşım ezgi benim yüzüme bakmaz oldu.Gitgide benden uzaklaştı.Bende can adında biriyle kanka oldum.Onu gerçekten çok seviyordum kardeşim gibiydi.Herşeyimi onunla ğaylaşıyordum.Bi süre sonra Ezgi geldi ve sen beni can'a sattın artık seninle arkadaş değilim dedi.Gerçekten yıkıldım.Bi kaç gün sonra bi dedikodu çıktı 'Can Burcuyu seviyor' diye. Aslında bu çok saçmaydı.Sonraki gün canla mert kavga ettiler ve ben can'ın tarafındaydım çünkü bu olanlar çok saçma geldi.Sonra o benden ayrılmak istediğini söyledi.Ben hiç bişe diyemedim çok üzüldüm çünkü hala onu seviyordum.Sonra ben kendimden 2 yaş büyük birisiyle çıkmaya başladım ama 3 gün falan sürdü.Pişman oldum ve mert'ten özür diledim.Herşeye baştan başlamak istedim...O hiç birşey demedi.O da aslında benim doğum günümde gelip beni öpücekmiş.Ben b unu bi yerden öğrendim ve bilmiyomuş gibi davranmaya devam ettim.Doğum günüme 1 gün kala hakkımda bi dedikodu çıkmış ben onunla çıkarken başkalarıyla çıkıyormuşum.Tamamiyle yalan bişey bu.Ve arkadaşları onunla barışırsan seninle küseriz tarzı şeyler söylemişler.O da vazgeçmiş.2 gün sonra yeni bir dedikoduu çıkmış ben berk diye biriyle çıkıyormuşum ki buda tamamiyle yalan.Buna da inanmış.Herşeyin bittiğini söylemiş.AMA ben onu hala seviyorum nerden baksanız 1 aydır ayrıyız ama yapamıyorum onsuz olmaya dayanamıyorum ne yapmalıyım?Unutmayı denedim ama yapamadım.... ne yapımalıyım:KK43:

2. 31 Mayıs 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    unutmayı bir daha dene-tatlicadiarzu-

4. 31 Mayıs 2010
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kaç yaşındasın arkadaşım.belliki küçüksün.

peki bu dedikodulaar nerden ve nasıl çıkıyor bunu bir araştır.yyani şüphelendigin birimi var.yada ezgimi yapıyor bu dedikoduları?

hepsi dedikodu yalan yada ne bilemem ama sen zaten 3 günlük biriyle çıkmışın tam ayrılmadan yada sorunlar tam bitmeden.belki bu davranışından dolayı sevgilin af etmiyor yada böyle davranarak kendi kendine dedikoduya bir şekilde an ayak oluyorsundur.bilemem tabiki

bence bu dedikoduları kimin ortaya attıgı önemli bunu araştırmalısın....sonta birleşirmisin ayrılırmısın bilemem.sevgilinde seni tanıyor ve güveniyyorsa böyle davranmamalı dedigim gibi birazda sen kendine dikkat etmelisin gibi geliyor

6. 31 Mayıs 2010
  7. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu ne ya dedikodu üretmekte baya başarılı olunmuş sanırım...
    bu dedikodu dediklerini de ezgi çıkarıyo bence...

8. 31 Mayıs 2010
  9. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    daha bastan her duyduğuna inanıp,sana sormadan,seni yarı yolda bırakıyorsa ayrilmakla çok doğru yapmış..

Yasin kaç bilmiyorum ama sanırım benden küçüksün..
    lisedeyken psikopat bir erkek arkadasım vardı ve ben ayrıldığımda hakkımda bir sürü dedikodu çıkarmıştı..tanımadığım erkeklerle bile adım çıkmıştı..3 sene kimseyle çıkmadım,birinin bana ilgisi olduğunu duyduğumda hep dedikodular yüzünden beni kullanmaya calisicakmis gibi gelirdi..bu dedikodulara en yakın arkadaslarımda dahil olunca,onlarda benim hakkımda konuşmaya başlayınca 1 sene eve kapattım kendimi..şimdiki erkek arkadaşımla çıkmaya başladık,ve iliskimizin daha 2. haftasında beni aldı karşısına ve olan biten herseyi bana sordu,anlatmamı istedi,bende a dan z ye herseyi bütün yaşadıklarımı tek tek anlattım..o oldu bir daha da bunun muhabbetini bana acmadı..benim konuşmamdan sonra uzunca bir süre dedikodular duymaya devam etmiş,bana bunu çok sonra söyledi,ama hiç birine kulak asmamis..
    6 senedir beraberiz..ona asık olmamın en büyük sebeplerinden biride bu..dedikodulara inanmayip bana sorması ve yargısız infaz yapmaması..

yapılması gereken bu..doğru olan bu..ama senin erkek arkadasın sen dururken elaleme inanmayı seciyorsa,bırak zaten..demek ki senin ve senin sözlerinin onun için bir önemi yok,demek ki seni o söylenenleri yapabilecek biri olarak goruyor..
    senin kendini kantilama,aklama gibi bir caban olmamalı..çünkü söylenenler zaten yalan..
    bırak kim ne isterse düşünsün..bu zamanda kim dostun kim düşmanın daha iyi anlarsın..
    benim hakkımda dedikodu çıkmadan önce bir sürü arkadasım vardı,tek basıma alsancaga gider adım bası birilerine selam verir,asla yalnız kalamazdim..çok genisti cevrem..ama şimdi hepsini sildim..2 tane dostum var,başka da kimse yok..
    hiç üzülme,hiçte üstüne gitme..seni adam yerine koyup konuşmuyor bile,sormuyor bile..

10. 31 Mayıs 2010
  11. lolila

lolila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim herkese ama aslında olanların birazda devamı var bunu burda yazamadım ama şimdi yazıcam aslnda benimde büyük bi sorunum vardı ve bu yaşadığım yerden gitmem gerekecekti ailevi sorunlar vardı aslnda bi bakıma bende onun benden soğumasını istedim eğer soğursa ondan ayrılırken ben gittiğimde üzülmücekti düşündüm ki yeni biriiyşle çıkarsam benden iyice soğcanı dşndüm çnkü gün geçtikçe ona daha çok bağlanıyodum ama sonra bunu ona anlatmadığım için pişman oldum belki beraber üstesinden gelebilirdik ama ben anlatmadım bunu ona şimdi çok pişmanım ve nerden baksınız 1 ayu geçti ve benim özür dilememden başka bişe konuşmadık ki zaten ondada bişe dememişti.ama ezgiyle küstükten sonra benimde can ve eda dan başka hiç bi arkadaşım kalmadı hep tek başıma kaldım ama sizce bunları ona anlatmalımıyım yoksa bırakmalı mıyım???