lütfen biri bişey söylesin çok paniğim ben

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nesihan tarafından 28 Eylül 2007 başlatılmıştır.

28 Eylül 2007
    Konu Sahibi : nesihan
  1. nesihan

nesihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şuan ne yazacağımı bile bilmiyorum...çartşamba aşılama yaptırdım bugün idrar testi yaptım evde çift çizgi çıktı .sadece merakımdan yaptım testi...hemen ssonuçu doğum evine götürdüm hamilesiniz ama çok yeni haftalık daha dediler...eşimin bile haberi yok burayaa yazmak istedim önce...teste 2. çizgi kopkoyu değil ama bariz çift.

sizce aşılamadan önce kullanılan iğnelerin pozitif çıkartması olabilirmi nolur cevap yazın 4 günlük cenin testlerde çıkarmı.arayın ddoktorlarınızı sorun vaalla çok paniğim şu an hadi bekliyorum kafamçokkarıştı

2. 28 Eylül 2007
  3. EU1

EU1 Guest

Tabikide Ilaçalrda Bu Tarz şeyle Ryapabilioyr Söylermisin Kaç Gün Geçti Aşilamanin üstünden

4. 28 Eylül 2007
  5. nesihan

nesihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    4 gün geçti...

6. 28 Eylül 2007
  7. nesihan

nesihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    puregon iğneleri hcg hormonunu yükseltirmi?

8. 28 Eylül 2007
  9. ACELE

ACELE Guest

tatlım ben bilmiyorum başıma malesef böyle birşey gelmedi ama lütfen sakin ol inşallah hamilesindir ama diğer arkadaşlarının yazılarınıda takip ettiysen ilacın etkiside olabilir ama inşallah öyle değildir canını sıkmak istemiyorum öyle yaptıysam özür dilerim ama doktor ne kadar zamanda belli olur dedi .sabırlı ol inşallah hamilesindir dualarımız seninle:eek:

10. 28 Eylül 2007
  11. EU1

EU1 Guest

hayatım sen çok erken yapmışsın canım bnm gerçekten çok umutsuz olma ama umutlanmada lütfen hani moralinde bozulmasın ama çok erken hayatım lütfen yani sabırlı ol bu arada çok ama aklından hiç çıkarma sürekli EL MÜTEAL ismi şerifini söyle...... oldu mu bu ismi şerifi zikreden e allah hayırlı evlat verirmiş ama dileirm inşaallah hamişsindir tatlım

12. 28 Eylül 2007
  13. çikolatalxix_sxuxt

çikolatalxix_sxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Ya Bende Ilişkiden Iki üç Gün Sonra Yapmistim Pozitif Cikmisti.dr Asorduğumda Iğnenin Etkisinden Dedi..sonra Beklenen Adet Tarihinde 1 Gün Sonra Yaptim Idrarda Yine Cikti Ve Oğlum 2.5 Yasinda..insallah Benim Gibidir Seninkide..

14. 28 Eylül 2007
  15. EU1

EU1 Guest

amin inşaallah hamişsindir canım dilerim ki allah yuzunu güldürsünnnnnnnnnn

16. 28 Eylül 2007
  17. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakin ol inşallah hamişsindir
    çok kendini kaptırma hayal kırıklığı daha kötü eder seni
    kan testini yap öyle hepberaber sevinelim canım inşallah:)

18. 29 Eylül 2007
  19. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    aşılama da kullanılan çatlatma iğnesinde hamilelik hormonu vardır ve yapıldıktan sonraki 10-14 günlük döneme kadar idrar testlerinde çift çizginin görülmesine sebep olur.
    inşallah hamilesindir canım ama şu anda ki pozitiflik kesinlikle çatlatma iğnesinden nasıl bu kadar emin olabildiğimi merak edebilirsin cevap çok basit aynısını bende yaşadım 1. aşılamamda üstelik benim 8 gün geçmişti aşılamamın üzerinden ve çift çizgi görmüştüm ama aşılamamın sonucu negatif oldu
    kendini kaptırma bence canım sabırla adetinin geçmesini bekle