Lütfen bizim için dua edin.

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Bonadea tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : Bonadea
  1. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bebeğimin midesinde büyüme var. 2 doktor gördü dün. Biri "bir tuhaflık var ama adını koyamıyorum, bir perinatolog incelemeli" dedi. Diğer bir doktor ise "midesinde tam double bubble(çift kabarcık) değilse de ona benzeyen bir görünüm var. Belki çok aminyo sıvısı yuttuğu için ve bağırsaklar çalışmadığı için mide genişlemesi olmuştur ve o yüzden böyle görünüyordur. Doğumdan hemen sonra bir ameliyatla tıkanıklık açılabilir. Perinatologa gitseniz de şu an da yapacak hiçbirşey yok. Doğumu bekleyeceğiz" dedi. ıkili test 1/20.000, üçlü test 1/10.000 çıkmıştı. Bu yüzden down sendromu gibi bir risk aklımıza bile gelmedi. Benim gebeliğim tüp bebek tedavisiyle oldu. 3 yıl infertilite tedavisi gördük ve hep "Allah'ım HAYIRLI ise bize bir bebek nasip et" diye dua ettik. Down Sendromlu olursa ne yaparız biz. senağlama Ya da doğar doğmaz nasıl ameliyat olacak bebeğim. Dünden beri ağlıyorum ağlıyorum ağlıyorum. senağlama
    Dün Gaziantep'te bir perinatolog bulamadık. Kahramanmaraş'ta bir doçent varmış. Bugün ona muayane olacağız. ınşallah iyi haberlerle geliriz. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. :Saruboceq:

Son düzenleme: 24 Mart 2009
  2. 24 Mart 2009
  3. elavinya

elavinya Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :) Üye

Beğenildi:
    484
    Ödül Puanları:
    188
    canım sıkma canını nasipten öte yol yok helede bu satten sonra sen üzülme bebeğinde etkilenir arkadasımın bebeğe böbrek sorunlu doğacak dediler doğuma kadar anne karnında düzelmiş sapasağlam oldu gönlünü farah tut ağlama nasipte ne varsa onları yaşıyacağız sonuçta hepimiz ultrasonda sağlıklı görsekte kimsenin hiçbişeyi %100 değil allah ayrdmcın olsun

4. 24 Mart 2009
  5. urla

urla 3 'Ü 1 ARADA...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ALLAHIM çok büyük......
    dualarım sizinle....

ALLAHIM yardımcınız olsun...........

6. 24 Mart 2009
  7. cicekcicek

cicekcicek Annecik Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım Allah yardımcınız olsun olumlu düşün bitanem eminin senin bebiş obur bi bebiş olacak çok fazla sıvı yutmuştur ve midesi genişlemiştir. doktorlar bazen çok abartıyo.

8. 24 Mart 2009
  9. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cANIM down sendromuyla ne alakası var bu kadar negatif düşünme bence bu konuyla ilgili Ankara yada istanbulda bir dr bulmalısınız.Çapa yada Cerrahpaşa mesela ihmal etmeyin sağlık önemlidir ameliyatta çareyse olmalı periton mide boşluğudur ççocuk gerçekten yutmuş olabilir sıvıyı bu vücuttaki en risksiz bölgelerden biridir.Canım Allah sağlık versin ama negatif olmamalısın

10. 24 Mart 2009
  11. april16

april16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım Allah yardımcınız olsun. Moralin bozup olumsuz düşünme, doğumuna az kalmış bebişin etkilenmesin. Dua et hep ve bende dua ediyorum senin için ve tüm bebeğini bekleyen anneler için... Herşey iyi olucak, bebeğin doğduğundaa.s.

12. 24 Mart 2009
  13. zeren_zeynep

zeren_zeynep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dualarımız sizinle midedeki bişeyin down ile ilgili olacağını sanmıyorum moralini yüksek tut

14. 24 Mart 2009
  15. asyacenk

asyacenk hep oğlum için varmışım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım iyidüşün ii olsun sıkmakendini birşeyyoksada ki inş yokture sıkıntıdan tansiyonun çıkar kendine dikkat et doktorlar en ufak detayı bile sorumluluk bende olmasın diye söylemek zorundalar umarım birşey yoktur

16. 24 Mart 2009
  17. defne_sal

defne_sal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belki erken alınıp erken tedavi yaparlar.için ferah olsun.zor bişey oluğunu düşünmüyorum.

18. 24 Mart 2009
  19. benanber

benanber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bozma moralini.Dualarımız seninle.